Piękno

Była partia „House-2” walczyła na antenie innego koncertu

Gospodarz programu, Dmitry Shepelev, nie mógł powstrzymać szalejącego gościa.

Ten skandal zakończył się niedawno nowym programem telewizyjnym z Dmitrijem Shepelevem. Program dotyczył konfliktu byłych uczestników projektu „Dom-2” Anton Gusev i Victoria Romanets z ich gospodynią Ludmiłą.

Jak powiedziała kobieta, młodzi ludzie podnieśli ręce i obrazili ją. Nagrała nawet pobicia na ciele. Vika zaprzeczyła wszystkim tym słowom, podkreślając, że musiała rozstać się z pracownikiem, ponieważ została przyłapana na kradzieży i użyciu rzeczy osobistych swojej kochanki.

Wykrywacz kłamstw osądził argument - młodzi ludzie mówili prawdę, ale kobieta była przebiegła. Okazało się, że cały czas była bita przez własnego syna. Nie mógł też wytrzymać żaru namiętności i zaatakował Gusiewa, który z łatwością walczył z pięściami. Mężczyźni zostali rozdzieleni już po kilku minutach przez oficerów ochrony.

Nawet po przeniesieniu pasji nie ustępuje. Internauci szybko odkryli, że zarówno gosposia, jak i jej syn byli tylko aktorami. Abonenci zarzucali Romaniezowi, że zdobywa popularność w tak nieuczciwy sposób.