Piękno

Rodrigo Alves nadal poprawia swój wygląd

Live Ken zmienił zdanie, by wziąć udział w konkursie muzycznym.

Rodrigo Alves wyzdrowiał po ostatnich nieudanych plastikach, nagrał piosenkę, a teraz nakręcił na niej klip. Na scenie musi wyglądać idealnie, więc mężczyzna postanowił kontynuować pracę nad swoim wyglądem.

Na nowym zdjęciu Rodrigo pojawił się z przedłużonymi rzęsami. Ponieważ Ken był przyzwyczajony do robienia wszystkiego w sposób żywy, wybrał najdłuższe sztuczne belki.

Oczywiście, takie piękno wygląda na wątpliwe, ale najważniejsze jest to, że sam je lubi.

Warto zauważyć, że jest to najbardziej nieszkodliwa interwencja w wyglądzie. Alves będzie mógł w każdej chwili pozbyć się długich rzęs, w przeciwieństwie do wielu operacji plastycznych, do których wielokrotnie uciekał się w życiu.

Wcześniej Rodrigo uzasadniał kampanię chirurgom i kosmetologom faktem, że przygotowywał się do zwycięstwa w Eurowizji. Ale ostatnio zmieniłem zdanie. W tym roku nie weźmie udziału w konkursie. Dlaczego podjął tę decyzję, nie jest znany.

Ale Ken nie opuścił marzenia o karierze na żywo. Bierze lekcje wokalu od profesjonalnego nauczyciela, który, nawiasem mówiąc, jest zadowolony z sukcesu swojego podopiecznego.