Piękno

Panna młoda Danko był kłamcą

Pin
Send
Share
Send
Send


Obecny związek piosenkarza był przedmiotem skandalicznego programu telewizyjnego.

Życie osobiste piosenkarza Danko ponownie znalazło się w centrum uwagi. Przypomnijmy, w zeszłym roku okazało się, że celebrytka opuściła małżonkę common-law, która urodziła mu dwoje dzieci. Najmłodsza córka cierpi na chorobę mózgu i porażenie mózgowe. Danko nie wspiera komunikacji z córkami, ale aktywnie buduje nową powieść.

Jednak jego matka była przeciwna jego związkowi. Pojawiła się w jednym z programów telewizyjnych i powiedziała, że ​​obecna pasja piosenkarki - Marii Siluyanovej - ukradła klejnot rodzinny o wartości 30 milionów rubli. Sam Danko nie wiedział, po czyjej stronie pójść, uznając tylko, że dziewczyna wydaje dużo pieniędzy.

Dziewczyna obaliła te zarzuty, stwierdzając, że starsza kobieta nie miała nawet takiego relikwii, a test wykrywacza kłamstw udowodnił jej rację. Ale tam okazało się inny ciekawy fakt. Według matki piosenkarza Siluyanova zmienił Danko z wpływowym biznesmenem. I pomimo odblokowania Mary, tym razem wykrywacz kłamstw ją zawiódł. Piosenkarka była tak zdenerwowana, gdy dowiedziała się o oszustwie panny młodej, że wybiegł ze studia.

Pin
Send
Share
Send
Send