Moda

Dlaczego gwiazdy rzadko chorują?

Gwiazdy ujawniają swoje tajemnice

Gwiazdy mają taką żywotność, że można tylko pozazdrościć. W codziennym cyklu rozrywki biznesowej i społecznej udaje im się utrzymać inspirację, piękno i zdrowie. Jaka jest tu tajemnica? Miłość do jego pracy i siły woli nie została odwołana, ale jest coś jeszcze. Każda celebrytka w dowolnym miejscu na świecie używa niewielkich sztuczek, aby nie zachorować na przeziębienie lub nie poprawić się w ciągu kilku dni, ponieważ nikt nie odwołał napiętego harmonogramu filmowania.

Na przykład Sarah Michelle Gellar zostaje uratowana z ARVI za pomocą koktajlu witaminowego, którego głównym składnikiem są warzywa. Rankiem aktorka pije super zdrowy napój z selera, kapusty, ogórka, marchwi i pietruszki. Warzywa oczywiście muszą być świeże. Po takim użytecznym koktajlu wzrasta nie tylko odporność, ale całe ciało nabiera tonu.

Kiedy przeziębienie łapie Emmę Watson, obniża ona temperaturę dzięki wywarowi z wiśniowych jagód. To bardzo proste: musisz wziąć 100 gram świeżych wiśni pestkowych, dodać wodę i zagotować na małym ogniu. Gdy napój aromatyzowany jest trochę chłodny, można go osłodzić miodem. Gwiazda twierdzi, że do zapobiegania problemom wirusowym potrzebuje tylko jednej łyżki dziennie. Nie trzeba dodawać, że ten lek jest również smaczny?

Nasze gwiazdy zaskakują świat energią. Jak nasze ulubione aktorki nie mogą zachorować w najbardziej nieodpowiednim momencie? Możesz o tym przeczytać na stronach gwiezdnych sieci społecznościowych.

To właśnie pomaga Marii Kozhevnikovej przetrwać zimną porę roku, cytat z konta Instagram @mkozhevnikova:

„Chcę podzielić się z Wami recepturą witaminowej herbaty z zimnym imbirem - jednocześnie czyniąc ją bardzo łatwą i szybką! Dodajemy imbir i zalewamy go wrzącą wodą; po tym, jak nasza herbata ostygnie, dodamy tam łyżkę miodu i cytryny. jest jeszcze jedno lekarstwo - podczas gdy nasza herbata chroni nas od wewnątrz, Derinat pomaga wzmocnić barierę przeciwwirusową z zewnątrz, jest to środek złożonego działania, który jest dozwolony nawet dla dzieci od urodzenia! (pełny link wideo: (//www.instagram.com/p/BuBNV45hyF5/?utm_source=ig_web_copy_link).

Anastasia Denisova ma swój osobisty sekret. Gwiazda, która nie ma czasu na zachorowanie, przygotowuje specjalny lek na zapobieganie ARVI:

 

Zobacz ten post na Instagramie

 

Wysłany przez 𝗗𝗲𝗻𝗶𝘀𝗼𝘃𝗮 (@anastasiyadenisovafilm) 27 lutego 2019 o 7:27 PST

Lecznicze mleko o smaku kurkumy, szafranu i kardamonu chroni przed infekcją i aktywuje wewnętrzne siły organizmu.

Evelina Bledans wspiera swoje zdrowie tylko najbardziej użytecznymi i naturalnymi produktami. Evelina uzupełnia swoją codzienną dietę słodką i zieloną cebulą, czosnkiem, cytryną, pieprzem

 

Zobacz ten post na Instagramie

 

Publikacja Eveliny Bledans (@bledans) 6 marca 2019 r. O godzinie 10:27 PST

Niezależnie od tego, jak przydatne są środki ludowe na przeziębienia i ostre infekcje wirusowe układu oddechowego, nasze gwiazdy nie zapominają, że wirusy przedostają się do naszego organizmu przez unoszące się w powietrzu kropelki, głównie przez błonę śluzową nosa, dlatego szczególnie ważne jest, aby odpowiednio dbać o to, utrzymywać je w zdrowym stanie. Środek przeciwwirusowy o złożonym działaniu Derinat doskonale sobie z tym radzi. Derinat pomaga wzmocnić właściwości ochronne błony śluzowej nosa, przywrócić jej naturalną funkcję barierową i skomplikować życie wirusów. Lek jest odpowiedni nawet dla niemowląt i osób starszych. Derinat pomaga uniknąć zachorowania i łatwiejszego powrotu do zdrowia bez komplikacji. Jeśli gwiazdy czegoś używają, to naprawdę tego potrzebują! 🙂

Obejrzyj film: Q&A nr 3, czyli czy poprawiać nauczycieli? Po Cudzemu (Sierpień 2019).