Moda

Jednonogi model Victoria Modest: urocze sesje zdjęciowe cyborga

Pin
Send
Share
Send
Send


Modele pojawiające się na wybiegach i okładkach czasopism, w naszych czasach często mają specjalny wygląd, rzadkie choroby lub wady, które przed kamerą zmieniają się w zalety.

Rzadko w biznesie modelowania można spotkać osobę niepełnosprawną. Jedną z tych osób była Victoria Modest.

Urodziła się w 1987 r. W łotewskim mieście Daugavpils. Z powodu poważnego błędu lekarzy, Victoria doznała poważnego zwichnięcia lewego uda po urodzeniu i dlatego doświadczyła wielu operacji. Próby utrzymania nogi okazały się daremne, aw wieku 20 lat przyszły model i piosenkarka zgodzili się na najpoważniejszy krok w jej życiu - amputację.

Znieść takie wydarzenie okazało się prawdziwym wyzwaniem dla młodej i pięknej dziewczyny, ale wsparcie rodziców i przyjaciół pomogło Victoria podołać. To dzięki miłości i trosce o bliskich, Modest nie mógł po prostu żyć dalej, ale także odnieść sukces jako alternatywny model i piosenkarz.

„Z jakiegoś powodu poczułem, że nowe życie dopiero się zaczyna. Zmodernizowano moje ciało, możliwości i komfort. Jeśli spojrzysz na sytuację inaczej, stałem się supermanem” Modest dzieli się swoimi wrażeniami z życia po operacji.

Rozpoczynając karierę muzyczną, Victoria postanowiła wykorzystać swoją niepełnosprawność jako funkcję i nabyła kilka unikalnych protez, które uzupełniają jej obrazy.

Specjalna dziewczyna nie mogła pominąć agencji modelek. Victoria twierdzi, że świat piękna i mody powinien być bardziej zróżnicowany. Dziewczyny takie jak ona są tym, czego potrzebuje.

Oprócz udanego modelu kariery i piosenkarza, Modest prowadzi swój instagram, liczba subskrybentów wynosi prawie 90 tys. Dziewczyna dzieli się zdjęciami z życia codziennego, a także zdjęciami z sesji zdjęciowych, które koncentrują się na jej unikalnych protezach. Dziewczyna ma ich więcej niż 10, z których najsłynniejszym był czarny cierń.

Historia Victorii Modesta dowodzi, że wydarzenie postrzegane jako wielki smutek może faktycznie stać się początkiem nowego, udanego życia. Dziewczyna zachęca ludzi, by nie rozpaczali i zawsze patrzyli w przyszłość z jasnymi oczami pełnymi entuzjazmu i energii.

Pin
Send
Share
Send
Send