Piękno

Piękny lustrzany manicure (50 zdjęć) - Stylowy wygląd 2019 w domu

Pin
Send
Share
Send
Send


Lustrzany manicure - stylowa dekoracja na paznokcie

Zadbany wizerunek dziewczyny wymaga spełnienia wielu wymagań: pięknych, modnych ubrań, eleganckich włosów i modnego manicure. Tak, urocze dziewczyny, każdy szczegół jest ważny w stylu, a gładkie, niechlujne paznokcie mogą zepsuć wrażenie o tobie. Równie ważne jest, aby mieć nie tylko piękne zdobienia paznokci, ale także odpowiadać najnowszym trendom w modzie. Aby nie zmagać się z dekorowaniem palców, zalecamy skorzystanie z technologii bombardowania w tym sezonie - lustrzanego manicure.

Zadbany wizerunek dziewczyny wymaga spełnienia wielu wymagań: pięknych, modnych ubrań, eleganckich włosów i modnego manicure

Tak, drogie dziewczyny, każdy szczegół jest ważny w stylu, a gładkie, niechlujne paznokcie mogą zepsuć wrażenie o was

Ta metoda projektowania paznokci jest teraz u szczytu popularności, ten manicure został już zademonstrowany przez najsłynniejsze kobiety świata.

Rodzaje zdobienia paznokci

Ta metoda projektowania paznokci jest teraz u szczytu popularności, ten manicure został już zademonstrowany przez najsłynniejsze kobiety świata. Muszę powiedzieć, że ta technika jest dostępna nie tylko celebrytom, ale i prostym dziewczynom. Można to zrobić w salonie, a jeśli masz wszystkie niezbędne materiały, taki manicure jest łatwy do wykonania w domu. W tym artykule szczegółowo przeanalizujemy najpopularniejsze wersje wykonania i zastanowimy się, jak wykonać manicure lustrzany krok po kroku.

Dzisiaj istnieje wiele sposobów na zastosowanie tego manicure. Uzyskaj modny efekt lustra przy użyciu lakierów, folii, folii i nakładek. Najpierw pierwsze rzeczy ...

Uzyskaj modny efekt lustra przy użyciu lakierów, folii, folii i nakładek

Często zdarza się, że ten lub inny materiał nie jest dostępny. Decydując się na zakup folii do paznokci, proszku aluminiowego lub lakieru żelowego z efektem metalicznym, uważnie przeczytaj ich skład

Dzisiaj istnieje wiele sposobów na zastosowanie tego manicure.

Naklejki termiczne. Piękne długopisy są po prostu ...

Ta metoda tworzenia lustrzanego manicure jest bardzo popularna i nie jest przypadkowa. Efekt jest po prostu niesamowity. Obecnie istnieje ogromna liczba odmian naklejek termicznych: monochromatycznych, z wzorem, kwiatami, lampartami, a nawet z imitacją skóry gadów. Aby uzyskać modny manicure za pomocą takich naklejek, nie trzeba odwiedzać salonu. Zabierz je do najbliższego sklepu, a my powiemy ci, jak je nakładać na paznokcie.

Ta metoda tworzenia lustrzanego manicure jest bardzo popularna i nie jest przypadkowa

Efekt jest po prostu niesamowity. Do tej pory istnieje ogromna liczba odmian naklejek termicznych

Aby uzyskać manicure mody przy użyciu takich naklejek, nie trzeba odwiedzać salonu. Kup je w najbliższym sklepie, a pokażemy ci, jak je nakładać na paznokcie

Jak zrobić piękny manicure lustrzany za pomocą naklejek termicznych?

 • Podgrzej folię, trzymając ją przez chwilę w pobliżu jakiejkolwiek lampy. Nie trzymaj go rękami, do takiej procedury są patyki.
 • Pod wpływem temperatury naklejka powoli się kurczy. Poczekaj, aż przybędzie kształt gwoździa, nałóż go na powierzchnię i delikatnie wygładź.
 • Używając pilnika do paznokci, usuń nadmiar pozostałości.
 • Napraw wynik za pomocą lakieru lub szelaku.

Folia jest tania i piękna

Ten manicure różni się nieco od tej samej sztuki paznokci dzięki zastosowaniu folii termicznych. Ale w porównaniu ze zwykłym lakierem wygląda bardziej pięknie i wyrafinowanie. Nie może obejść się bez kleju, ponieważ to dzięki niej folia jest przymocowana do paznokci. Ta metoda jest łatwa do wykonania w domu.

Ten manicure różni się nieco od tego samego paznokcia wykorzystującego folie termiczne.

Ale w porównaniu ze zwykłym lakierem wygląda bardziej pięknie i wyrafinowanie.

Wskazówka! Kupując folię, zwracaj uwagę na jej właściwości. Do tej pory istnieją dwa rodzaje tego materiału: przetłumaczone i nie przetłumaczone. Dla obu odmian charakteryzujących się różnymi technikami aplikacji.

Jaka powinna być folia?

Ten materiał do manicure lustrzanego musi spełniać określone normy, w przeciwnym razie manicure może po prostu nie działać:

 • powinien być idealnie gładki;
 • absolutny brak fałd, wzorów lub wytłoczeń.
 • Folia wysokiej jakości jest sprzedawana w rolkach. Przy zakupie wymagana ilość jest cięta i pakowana przed kupującym.

Ten materiał do manicure lustrzanego musi spełniać określone normy, w przeciwnym razie manicure może po prostu nie działać

Folia wysokiej jakości jest sprzedawana w rolkach. Po zakupie wymagana ilość jest odcinana i pakowana na oczach klienta.

Zanim kupisz potrzebny materiał, skonsultuj się z konsultantem w sklepie lub zadzwoń do znanego stylisty. Brak doświadczenia w tej sprawie może sprawić, że okrutny żart zagrasz.

Technika aplikacji krok po kroku:

 • Zanim zaczniesz kłamać: zestaw do manicure, szeroki bafel, podstawa lakieru, folia transferowa, lakier w kolorze zakupionej folii, pomarańczowy kij, klej (możesz użyć bezbarwnego lakieru).
 • Wypoleruj powierzchnię paznokci.
 • Zrobić warstwę lakieru bazowego.
 • Po wyschnięciu pierwszej warstwy nałóż lakier na płyty tego samego koloru co folia. Powinien także mieć efekt lustra. Ponieważ w niektórych miejscach będzie świecić przez folię, jej kolor powinien być identyczny.
 • Odczekaj kilka minut, aż lakier będzie całkowicie suchy. Następnie nałóż bazę kleju. Następnie poczekaj, aż kompozycja stanie się lepka.
 • Przygotowane z góry kawałki folii, nałóż paznokcie z metalizowaną warstwą w dół. Usuń szorstkość i szorstkość za pomocą pomarańczowego sztyftu.
 • Ostrożnie zdejmij podstawę folii. Jeśli starannie zastosowałeś się do instrukcji, po zdjęciu górnej warstwy powinieneś mieć w ręku podkład filmowy.

Zanim kupisz potrzebny materiał, skonsultuj się z konsultantem w sklepie lub zadzwoń do znajomego stylisty

Na wynikowej powierzchni lustra nie można nakładać utrwalacza lakieru, w przeciwnym razie efekt połysku zostanie utracony

Wskazówka! Na wynikowej powierzchni lustra nie można nakładać utrwalacza lakieru, w przeciwnym razie efekt połysku zostanie utracony. Ten manicure jest krótkotrwały, więc musi być wykonany bezpośrednio przed publikacją.

Modny lakier do paznokci do manicure

Do tej pory opracowano kilka sposobów na stworzenie lustrzanych zdobień przy użyciu lakieru żelowego. Każdy z nich będziemy malować ostrożnie. Zapoznaj się z manicure'em z lustrem fotograficznym, w którym możesz łatwo znaleźć odpowiednią opcję. Więc ...

Do tej pory opracowano kilka sposobów na stworzenie lustrzanych zdobień przy użyciu lakieru żelowego

Każdy z nich będziemy malować ostrożnie

Zaprojektuj w minimalistycznym stylu na wysokości mody

Opcja pierwsza - najłatwiejsza

W tym przypadku podstawą do stworzenia lustrzanego manicure jest użycie lakieru żelowego o metalicznym połysku. Ta metoda jest bardzo prosta do wykonania, ale efekt końcowy wstrząśnie twoją wyobraźnią. Ta technika wygląda równie pięknie na paznokciach o różnych długościach i kształtach. Aby nadać szczególny urok, możesz dodać zdobienia paznokci z obrazami, koralikami, cyrkoniami, a nawet kamieniami.

W tym przypadku podstawą do stworzenia lustrzanego manicure jest użycie lakieru żelowego o metalicznym połysku.

Ta metoda jest bardzo prosta do wykonania, ale efekt końcowy wstrząśnie twoją wyobraźnią.

Ta technika wygląda równie pięknie na paznokciach o różnych długościach i kształtach.

Dotarcie do procedury

 • Przygotuj nagietki: usuń stary lakier, odetnij naskórek, odłóż końcówki. Wypoleruj powierzchnię polerowaną, aby usunąć warstwę tłuszczu.
 • Weź podkład, aby poprawić wynik. Następnie nałóż warstwę bazową.
 • Po wyschnięciu pierwszej warstwy na płytce paznokcia, sam żel należy nakładać z efektem lustrzanym. Po zakończeniu operacji umieść uchwyty pod lampą UV. Ukończ procedurę, nakładając masę wykańczającą. Zapewni połysk i trwałość nowego manicure.

Przygotuj nagietki: usuń stary lakier, odetnij naskórek, odłóż końcówki. Wypoleruj powierzchnię polerowaną, aby usunąć warstwę tłuszczu

Styliści zalecają stosowanie kilku warstw lakieru żelowego z metalicznym połyskiem.

Wskazówka! Styliści zalecają stosowanie kilku warstw lakieru żelowego z metalicznym połyskiem. Niektóre narzędzia mają płynną kompozycję i mogą przejść do gwoździa z przerwami.

Druga opcja jest trudniejsza. Wcieraj się

Manicure z lustrem wcierał nie mniej wspaniały niż poprzedni. Jeśli chcesz uzyskać szlachetny połysk, użyj specjalnego proszku. W większości przypadków jest to proszek aluminiowy. Ze względu na lekką teksturę i delikatne szlifowanie, jest dobrze wcierany w powłokę lakieru i nadaje paznokciom efekt opalizacji.

Manicure z lustrem wcierał nie mniej wspaniały niż poprzedni

Jeśli chcesz uzyskać szlachetny połysk, użyj specjalnego proszku

Wskazówka! W tym przypadku mówimy o stworzeniu unikalnego projektu, aw tym przypadku obecność wad jest niedopuszczalna. Proszek będzie leżał pięknie tylko na płaskiej powierzchni. Dlatego przed nałożeniem lakieru żelowego należy pielęgnować paznokcie specjalną masą wyrównującą.

Pierwsze kroki w kierunku cenionego celu pokrywają się z poprzednią wersją. Następnie, na dobrze wysuszonej powierzchni (przytrzymaj paznokcie pod lampą dłużej niż zwykle, aby lakier żelowy dokładnie wyschnął) pocierał proszek aluminiowy

Jest to bardzo łatwe do zrobienia za pomocą prostego pomarańczowego drążka lub specjalnego z miękką powierzchnią.

Nie wszyscy producenci lakierów wyróżniają się uczciwością. Spróbuj wybrać środki tylko tych marek, których jesteś pewien.

Pierwsze kroki w kierunku cenionego celu pokrywają się z poprzednią wersją. Następnie, na dobrze wysuszonej powierzchni (przytrzymaj paznokcie pod lampą dłużej niż zwykle, aby żel dokładnie wysuszył) natrzyj proszek aluminiowy. Jest to bardzo łatwe do zrobienia za pomocą prostego pomarańczowego drążka lub specjalnego z miękką powierzchnią. Następnie usuń cały nadmiar za pomocą małego pędzla, nałóż warstwę wierzchniej kompozycji i osusz paznokcie dobrze pod lampą. Efektem tej pracy może być lustrzany manicure w domu, jak na zdjęciu.

Nie wszyscy producenci lakierów wyróżniają się integralnością.

Wskazówka! Nie wszyscy producenci lakierów wyróżniają się uczciwością. Spróbuj wybrać środki tylko tych marek, których jesteś pewien. Żel do polerowania z efektem lustra jest bardzo kapryśny, a jeśli nie zawiera najlepszych składników, będzie się toczył, będą luki i pęknięcia, a to może zepsuć nie tylko manicure, ale także nastrój i chęć tworzenia arcydzieł na paznokciach.

Lustrzany manicure w salonie

Jeśli nie lubisz eksperymentować, możesz poprosić o pomoc profesjonalnego mistrza. W ścianach salonu tworzenie lustrzanego manicure jest nieco inne. Zastosowana technika jest oczywiście trudniejsza i tylko wysoko wykwalifikowany mistrz z doświadczeniem w tej materii musi ją wykonać. W przeciwnym razie manicure lustrzany nie zadziała. Jeśli chcesz, możesz poprosić stylistę o umieszczenie na powierzchni lustra oryginalnego rysunku.

Jeśli nie lubisz eksperymentować, możesz poprosić o pomoc profesjonalnego mistrza.

W ścianach salonu tworzenie lustrzanego manicure jest nieco inne

Zastosowana technika jest oczywiście trudniejsza i musi być wykonywana tylko przez wysoko wykwalifikowanego mistrza z doświadczeniem w tej dziedzinie.

W salonie zaoferuje się wykonanie specjalnych metalowych płyt na paznokciach. Przed rozpoczęciem operacji mistrz musi zmierzyć długość paznokci. Następnie powierzchnia jest traktowana specjalnym składem, a po wysuszeniu rozpoczyna się procedura klejenia płytek. Następnie metal jest podgrzewany pod specjalną lampą, dzięki czemu uzyskuje pożądany kształt.

W salonie zaoferuje się wykonanie specjalnych metalowych płyt na paznokciach.

Przed rozpoczęciem operacji mistrz musi zmierzyć długość paznokci.

Następnie powierzchnia jest traktowana specjalnym składem, a po wysuszeniu rozpoczyna się procedura klejenia płytek.

Wskazówka! Ta procedura nie należy do kategorii „przydatne”. Metal posypany na płycie silnie deformuje nagietki i psuje ich strukturę. Dlatego taki manicure można zrobić tylko wtedy, gdy jesteś gotowy poświęcić zdrowie paznokci ze względu na piękno. Ale tę wadę można przezwyciężyć, jeśli uważasz, że manicure z lustrem w salonie może pozostać nieskazitelny przez miesiąc.

Ta procedura nie jest klasyfikowana jako „użyteczna”

Metal posypany na płycie silnie deformuje nagietki, psuje ich strukturę

Dlatego taki manicure można zrobić tylko wtedy, gdy jesteś gotowy poświęcić zdrowie paznokci ze względu na piękno.

Opatrunek na lustro do manicure

Aby wzmocnić efekt i nadać paznokciom oryginalność i wyrafinowanie, możesz skorzystać z niektórych „sztuczek” sprzedawanych w każdym sklepie kosmetycznym. Ponieważ powierzchnie złota i srebra są obecnie szczególnie istotne, konieczne jest wybranie dla nich odpowiedniej, „luksusowej” dekoracji. Jeśli mówimy o zastosowaniu obrazu lub wzoru, lepiej jest zrobić to w kontrastowej czerni. Udekoruj nagietki dżetów i kamieni imitujących diamenty lub diamenty, a następnie paznokcie będą wyglądać luksusowo. Ten manicure jest idealny na specjalne okazje.

Aby wzmocnić efekt i nadać paznokciom oryginalność i wyrafinowanie, możesz użyć „sztuczek”

Biała powierzchnia lustra wygląda nie mniej niesamowicie. Jeśli chcesz stworzyć codzienny manicure, udekoruj w stylu lustra tylko kilka paznokci na dłoni. Udekoruj resztę francuskim manicure. To rozwiązanie jest idealne do pracy i codziennego życia, aby umawiać się na randki, do kin i kawiarni.

To rozwiązanie jest idealne do pracy i codziennego życia, aby umawiać się na randki, do kin i kawiarni.

Zasady korzystania z lustrzanego zdobienia paznokci

Główne prawo w tym przypadku mówi: nie nadużywaj. Wiele dziewczynek lubi ten sposób ozdabiania paznokci tak bardzo, że uzbrojone w instrukcje, jak zrobić lustrzany manicure, robią to prawie co tydzień. Na szczęście istnieje wiele wariantów wykonania. Pamiętaj jednak, że regularne nakładanie folii metalowej lub żelowej przyczynia się do przerzedzenia płytki paznokcia, staje się kruche i podatne na rozwarstwienie.

Okresowo pozwól paznokciom odprężyć się od lustra „dzwony i gwizdki”, w przeciwnym razie w niedalekiej przyszłości nie będziesz w stanie zrobić pięknego manicure przez długi czas.

Główne prawo w tym przypadku brzmi następująco: nie nadużywaj

Wiele dziewczynek lubi ten sposób ozdabiania paznokci tak bardzo, że uzbrojone w instrukcje, jak zrobić lustrzany manicure, robią to prawie co tydzień.

Na szczęście istnieje wiele opcji

Lustrzane zdobienia paznokci to nie tylko piękne wzornictwo paznokci, to trend, aw wielu przypadkach, niezależnie od tego, jak żałosne może to brzmieć, jest to dzieło sztuki. Możesz zostać właścicielem zadbanych piór i modnych nagietków bez wychodzenia z domu. Jeśli Twoja kosmetyczka ma wszystko, czego potrzebujesz, możesz rozpocząć wdrażanie modnego manicure już teraz.

Lustrzane zdobienia paznokci to dzieło sztuki

Możesz zostać właścicielem zadbanych piór i modnych nagietków bez wychodzenia z domu

Jeśli Twoja torba do makijażu ma wszystko, czego potrzebujesz, możesz rozpocząć wdrażanie modnego manicure już teraz.

Często zdarza się, że ten lub inny materiał nie jest dostępny. Decydując się na zakup folii do paznokci, proszku aluminiowego lub lakieru żelowego z efektem metalicznym, uważnie przeczytaj ich skład. Ważne jest, aby wybrać tylko wysokiej jakości materiały, ponieważ od tego zależy wygląd nagietka. Kupuj kosmetyki tylko od tych producentów, których towary już spotkałeś. Potraktuj to poważnie, a rezultat wykonanej pracy zachwyci Cię na kilka tygodni.

Ważne jest, aby wybrać tylko wysokiej jakości materiały, ponieważ od tego zależy wygląd nagietka.

Kupuj kosmetyki tylko od tych producentów, których towary już spotkałeś.

Potraktuj to poważnie, a rezultat wykonanej pracy zachwyci cię na kilka tygodni.

 

Obejrzyj film: Świetna jakość i niska cena - czyli test Golden Rose Color Expert Red Lipstick Monster (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send