Piękno

Aroma „Miss Dior” Perfume - Eternal classic lub zapomniane retro?

Pin
Send
Share
Send
Send


Miss Dior Perfume - jedna z najpopularniejszych kolekcji na świecie dla pięknych pań

Miss Dior Perfume - jedna z najpopularniejszych kolekcji na świecie dla pięknych pań. Przez długi czas miała stać się klasyką, podobnie jak inne produkty Fashion House Christian Dior, które rozpoczęły działalność w 1946 roku. Jego twórca i projektant aż do śmierci kierował domem przez jedenaście lat.

Sam Dior, aż do śmierci, kierował domem przez jedenaście lat.

Jak narodziła się seria

Dior to marka z dużą literą. Każda kreacja pod tą nazwą, szczególnie fantastyczne perfumy, bezbłędnie. Jaki jest sekret sukcesu, nigdy się nie dowiemy. Możemy korzystać tylko z wyników jego prac, magicznych zapachów perfum Miss Dior, które według ich twórcy zawsze będą służyć jako niezrównany element atrakcyjności każdej kobiety.

Dior to marka z dużą literą.

Christian, który w tym czasie był dość znanym projektantem mody, który pracował w Lucien Lelong Fashion House, otworzył własne laboratorium perfum w 1942 roku. Później stała się częścią jego firmy Christian Dior jako jeden z oddziałów. Właśnie w jego ścianach narodził się zapach, który dzisiaj dla milionów fanów jest najlepszy.

Christian, który w tym czasie był dość znanym projektantem mody, który pracował w LucienLelong Fashion House, otworzył własne laboratorium perfum w 1942 roku

A ich twórca zawsze był przekonany, że perfumy są obowiązkowe dla kobiety. Uzupełniają jej osobowość i nadają całości obrazu.

Rok 1947. Kolekcja młodego projektanta Christiana Diora w stylu New Look, którą zaprezentował na wybiegu, stała się rewolucyjna dla mody tamtych czasów. Oprócz tego znaczącym wkładem w perfumerię była kolekcja kwiatów i szyprów, która została stworzona specjalnie na tę premierę.

Kolekcja młodego projektanta Christiana Diora w stylu New Look, którą zaprezentował na wybiegu, stała się rewolucyjna dla mody tamtych czasów.

To był niezwykły koncert. Dior, decydując się na wprowadzenie nowego zapachu, nawiasem mówiąc, na razie dość rewolucyjny, ogół społeczeństwa, wdrożył go w niewiarygodny sposób. Zgodnie z jego pomysłem, cała posiadłość na Montaigne Avenue i nie tylko musiała być nasycona tym zapachem. Nawet prowadząca do niego ulica powinna pachnieć. Każdy gość przy wejściu został siłą opryskany perfumami. Wszystko o wszystkim zostało wydane przynajmniej na litr. Ale po 12 lutego panna Dior zaczęła mówić głośno. I właśnie tego oczekiwał sam projektant. Perfumy nie muszą tego lubić, najważniejsze jest to, że wszyscy w mieście zaczęli o tym mówić.

Aromat konwalii, ulubione kwiaty matki Christiana, stanowił podstawę debiutanckiego zapachu jego Domu Mody.

Zapach konwalii, ulubionego kwiatu matki Christiana, stanowił podstawę debiutanckiego zapachu jego Domu Mody.

Nie wszystkim kobietom się to podobało. Ale po krótkiej chwili jego popularność była prawie nieograniczona. Nazywany jest legendą dwóch stuleci, dwudziestego i dwudziestego pierwszego.

Nie od razu i pojawiło się nazwisko. Opcje oferowały dużo, ale nie pasowały. I przypadkowy okrzyk skierowany do jej siostry: „Och, panno Dior!” Okazało się, że to samo znalezisko.

Przez około pół wieku ten zapach zawsze był pożądany, został nazwany klasykiem, chociaż kształt butelki czasami się zmieniał. Początkowo była to starożytna grecka amfora, przypominająca zarys kobiecego ciała, wykonana specjalnie do tych celów w słynnej fabryce Baccarat. Potem została zastąpiona prostokątem z piękną jedwabną kokardką, personifikującą Hot Couture.

Przedrukowanie go w 1992 roku miało na celu stworzenie sensacji jak 45 lat temu. Nadzieja się nie zmaterializowała.

Ale czas minął. Dla nowego pokolenia dziewczyna Diorovka nie była już ideałem, a rozwój był czymś w rodzaju drobiazgu z piersi babci. Ale zróżnicowanie alkoholi, wydane w firmie w 2005 r., Spodobały się młodym dziewczętom.

Ciekawe fakty na temat słynnej marki

Dopiero w pierwszym roku pojawiło się nieco mniej niż trzysta butelek o pożądanym zapachu - wdzięczne amfory, jak starożytne greckie, wykonane ze szkła w kolorach flagi francuskiej. Każdy z nich jest jak prawdziwe dzieło sztuki. I wielu z nich to uważało.

Christian Dior jest autorem podstawowej koncepcji legendarnego zapachu.

Taki cudowny pomysł stworzenia takiego zapachu odwiedził przyjaciel z dzieciństwa Christiana, Serge Eftle-Luis.

W rzeczywistości oficjalni „ojcowie” tej kompozycji nazywają się Jean Carl and Your Fields. Karl jest najlepszy wśród mistrzów Roure-Givaudana, który był zaangażowany w rozwój różnych zapachów i perfum, których prawdziwy skład nikomu nie miał być znany, zostały sklasyfikowane. Ale same kompozycje były sprzedawane dość chętnie. Okazało się, że to on zbudował słynny zapach na podstawie tej bazy. A Christian Dior jest autorem podstawowej koncepcji legendarnego zapachu.

Ciekawe Nawiasem mówiąc, baza, którą stworzył Jean Carl, już całkowicie traci zmysł węchu. Jest niezrozumiałe dla umysłu, jak udało mu się nie tylko kontynuować pracę, ale także szkolić młode pokolenie mistrzów. Musiał polegać wyłącznie na pamięci.

Najważniejsze kroniki z kolekcji „Miss Dior” Perfume

Na początek zapalimy czysto techniczny moment. Miss Dior to trzy różne linie:

 • Panna Dior sama;
 • Blooming Bukiet Miss Dior;
 • Panna Dior Cherie.

Rok 1947

Panna Dior, która miała stać się legendą.

W 1947 r. Miss Dior miała stać się legendą.

1992

Zapach zyskał nowe życie. Pomimo przyjaznego nastawienia krytyków do niego, nie było potrzeby mówić o dawnej chwale.

W 1992 roku zapach zyskał nowe życie. Pomimo życzliwej postawy krytyki wobec niego

2005-2010

 • Miss Dior Cherie (Eaudeparfum) - znakomita kompozycja, godny prezent na cześć stulecia wybitnego mistrza (Extraitde Parfum, Eaude Toilette i jego zaktualizowana wersja, Eaude Printemps);
 • Miss Dior Cherie Blooming Bouquet - wersja na rynek azjatycki.
 • Panna Dior Cherie L'Eau.

2011-2012

 • Bukiet panny Dior Cherie - opcja „europejska”;
 • Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition;
 • Miss Dior Couture Edition;
 • Miss Dior Eau de Toilette Originale;
 • Panna Dior Esprit de Parfum.
 • Miss Dior Le Parfum;
 • Panna Dior Eau Fraiche.

2013-2015

 • Dior Les Extraits: Miss Dior Extreme de Parfum i Miss Dior Extrait de Parfum.
 • perfumy do włosów - Miss Dior Parfum pour Cheveux;
 • Wydanie Miss Dior d'Exception.

2016

 • Miss Dior Absolutely Blooming;
 • Panna Dior Brume Soyeuse le le Corps.

2017

 • Miss Dior Eau de Parfum 2017.

2018-2019

Miss Dior Roller Pearl:

 • Blooming Bukiet Miss Dior;
 • Miss Dior Absolutely Blooming;
 • Miss Dior Eau de Toilette 2019.

Najwyższy poziom sławy pozwala „Pannie Dior” na utrzymanie czwartego miejsca na świecie

Najwyższy poziom sławy pozwala „Pannie Dior” na utrzymanie czwartego miejsca na świecie. Kolekcja perfum ma ponad 150 smaków.

Czym jest panna Dior?

Wydaje się, że nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, który w rzeczywistości zamierzał tej legendarnej kolekcji pysznych smaków.

Panna Dior może wydawać się ogólną nazwą dla wszystkich młodych dziewcząt. Tylko że tak nie jest. Powiedzieliśmy powyżej, że była to jego siostra, a raczej jego apel do niej skłonił Christiana Diora do najbardziej odpowiedniej, jak mu się wydawało, nazwy kolekcji. Okazuje się, że to ta dziewczyna, ukochana młodsza siostra Christiana Cristiny, poświęciła swoje dzieło. To był jej przydomek w dzieciństwie.

Miss to przede wszystkim młoda niezamężna dziewczyna, odważna, jak innowacyjny zapach jego perfum, ale zawsze elegancka, nawet luksusowa

Ale Miss to przede wszystkim młoda niezamężna dziewczyna, odważna, jak innowacyjny zapach jego perfum, ale zawsze elegancka, nawet luksusowa. A wszyscy, którzy próbowali tych perfum, w swoich odpowiedziach podkreślili te cechy. I są nieodłącznym elementem każdego smaku w linii.

Po pewnym czasie „Miss Dior” nie miała już ograniczeń wiekowych. Całkowicie odpowiadała życzeniom kobiet, stawała się bardziej miękka i wyrafinowana. Każda kobieta, niezależnie od jej wieku, chce być kochana, najbardziej pożądana. Czasami wystarczy tylko jeden zainteresowany wygląd obcego lub komplement od kolegi, aby natychmiast poczuć się atrakcyjnie, czuć się pewnie. Możesz nosić oszałamiającą sukienkę lub wysokie obcasy, szpilki, ale jest to perfumy - uniwersalne narzędzie do subtelnego podkreślenia swojej kobiecości. A dzięki perfumom Miss Dior kobieta jest atrakcyjna w każdym stroju.

Każda konkretna kobieta ma swoją własną wśród wielu opcji. Ale upewnij się, że tak jest, a może tylko testuje zapach na skórze.

Ale w każdym razie jest to perfumy wysokiej jakości. Ich aromat jest piękny. Otacza, podnosi na duchu, sprawia, że ​​kobieta jest naprawdę wyrafinowana i zmysłowa.

Co wybrać, perfumy lub woda toaletowa?

Wygląda na to, że każda kobieta wie, jak się od siebie różnią. Ale przypominamy sobie tylko na wypadek:

 • różna zawartość olejków eterycznych;
 • bardziej trwały zapach;
 • cena perfum jest znacznie wyższa niż woda toaletowa.

Często cena jest decydującym czynnikiem przy zakupie

Często cena jest decydującym czynnikiem przy zakupie. Ponadto zapach nawet w wodzie toaletowej jest bardzo trwały i będzie trwał nawet dłużej niż jeden dzień. Co więcej, nie jest łatwo znaleźć perfumy w rosyjskich sklepach, nawet tych najdroższych, aby naprawdę były oryginalne, a nie fałszywe.

Wskazówka! Wielu naszych rodaków, jeśli kupują perfumy, wolą robić to za granicą lub w sklepach wolnocłowych na międzynarodowych lotniskach.

Czy ten legendarny zapach jest nowoczesny?

Debata trwa do dziś. I to nie dziwi. Żaden zapach nie może zadowolić wszystkich. I nawet w celu stworzenia perfum, tak popularnych jak Miss Dior, sam Christian nie liczył na powszechne uznanie tego zapachu.

Żaden zapach nie może zadowolić wszystkich

Odpowiadaj na niego na różne sposoby:

 • ktoś głęboko przekonany, że tylko styl retro pozwala na używanie tego perfum, więc nie jest nowoczesny;
 • dla kogoś jest zbyt surowy, a nawet wydaje się prymitywny. Jest związany z samotnością;
 • ujawnia się na różne sposoby na każdej dziewczynie, co nie jest zaskakujące. Przecież miesza się z własnym zapachem;
 • są też tacy, którzy zakochali się w nim w młodości, teraz porzucają Go jako przeszłość, która nigdy nie może zostać zwrócona.

Wskazówka! A jednak zdecydowana większość kobiet uznaje, że „Miss Dior” - luksusowy, drogi zapach. Można ją porównać do muzyki klasycznej, która jest zawsze piękna, ale nie nadaje się dla wszystkich.

Jak się upewnić, że masz oryginalną wersję?

Postanowiłeś rozłożyć dużo pieniędzy i podobać się takiemu tak wspaniałemu zakupowi. Dopiero teraz radość ustępuje rozczarowaniu. Nawiedzone perfumy mają niezbyt uporczywy zapach i z czasem zostały całkowicie zmienione. Powód okazał się banalny - to drogie perfumy to tylko podróbka.

Wskazówka! Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś, po prostu musisz - wszystkie te liczne wersje i nowe butelki, które producent zmienia z roku na rok, to tylko próba ochrony przed takimi metamorfozami. Abyś mógł śmiało kupić perfumy Miss Dior, gwarantowane uzyskanie oryginału.

Oczywiście nikt nie może Cię ubezpieczyć przed fałszerstwem, ale mimo to, kupując, zwróć uwagę na pewne rzeczy:

 • Dowiedz się w Internecie o aktualnej wersji zapachu i projektu butelki, zanim pójdziesz do sklepu;
 • Nie powinieneś być uwiedziony niską ceną. To prawie główny znak słabej jakości produktu - fałszywy.
 • fiolki o objętości 75 i 100 ml są częściej kute;
 • Przyjrzyj się dokładnie wydajności drukowania opakowania. Na oryginale tylko wyraźny druk wysokiej jakości, w każdym razie nie mglisty. Ponadto nie ma literówek.
 • upewnij się, że celofan, w którym pudełko jest zapakowane, jest cienki, przezroczysty, bez żadnych śladów zmarszczek lub śladów kleju na złączach i ciasno pasuje do pudełka. Tylko tutaj markowy produkt może być bez niego.
 • Jeśli jakość pudełka, butelka w nim jest ustalona. Nie może się poruszać z powodu specjalnej fiksacji;
 • Oryginalne francuskie perfumy zawierają partum na pudełku i tylko w ten sposób, ale nie perfumy, co jest wyraźnym znakiem fałszywości;

Wskazówka!W tym możesz polegać tylko na sobie. Certyfikaty jakości nie pomogą. Hologramy można wkleić na fałszywym produkcie. Więc strzeż się!

Perfumy dla kobiet „Miss Dior” od dawna przypisywane są elicie

Perfumy dla kobiet „Miss Dior” od dawna przypisywane są elicie. Wspaniałe zapachy mogą być ostatecznym akcentem na wizerunek kobiety, absolutnie pewnej siebie i samowystarczalnej. Od dawna podbijają miliony kobiet na naszej planecie.

Różnorodność smaków jest zdumiewająca, nawet zdolna do pokuszenia najbardziej wyrafinowanej damy

Różnorodność aromatów jest niesamowita, a nawet potrafi doprowadzić najbardziej wyrafinowaną damę do ślepej uliczki. Ten wspaniały produkt jest wybierany i doceniany przez fair sex na całym świecie, ponieważ jest stworzony specjalnie dla nich.

Obejrzyj film: Miss Dior by Christian Dior Fragrance Perfume Review (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send