Moda

Księżniczka Monaco Charlene: dlaczego jest uważana za guru stylu z taką postacią?

Pin
Send
Share
Send
Send


Księżniczka Monaco Charlene jest dziś nazywana przez wielu najbardziej szlachetną i elegancką damą w Europie. Były zawodowy sportowiec ma silną wolę i atletyczną twardość, a jej wygląd staje się bardziej kobiecy i piękny. Księżniczka ma swoje tajemnice idealnego obrazu. Główną jest szczęście, które daje jej ukochana małżonka i ukochane dzieci.

Popularność księżniczki Monaco: skąd ona pochodzi?

Żona księcia Alberta Charlene'a nie tylko oficjalnie stała się księżniczką Monako. Zakochała się w całym narodzie i stała się jego częścią. Inteligentna i życzliwa, spokojna i powściągliwa, z pięknym wyglądem i silną postacią kobieta usprawiedliwiała oczekiwania mieszkańców Monako.

Charlene aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Szczególną uwagę poświęca edukacji sportowej dzieci i osobiście prowadzi specjalne kursy i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa dzieci.

Wielu twierdzi, że obecna księżniczka jest bardzo podobna do matki księcia Alberta, aktorki Grace Kelly. Najwyraźniej z tego powodu, świadomie lub nieświadomie, tak długo szukał swojej bratniej duszy.

Fakty z biografii Charlene

Charlene Lynette Wittstock urodziła się 25 stycznia 1978 r. W mieście Bulawayo (Zimbabwe). Rodzice Charlene - imigranci z Europy, mają niemieckie korzenie. Ojciec Michael Wittstock pracował w zarządzaniu dużą firmą informatyczną. Matka dziewczynki, Lynette Wittstock, była trenerką pływania i nurkowania. Charlene ma dwóch młodszych braci: Garretta i Seana.

Jeśli bracia w zawodzie wybrali drogę ojcowską, Charlene zaczęła pływać pod kierunkiem swojej matki od najmłodszych lat. W 1989 r. Rodzina przeniosła się do miasta Benoni (Południowa Afryka). Celowość i wytrzymałość Charlene w wieku 18 lat doprowadziły ją do zwycięstwa w Mistrzostwach Afryki Południowej w pływaniu. W 2000 roku zawodnik zajął 5 miejsce na igrzyskach olimpijskich w Sydney.

Ten rok stał się ważny w życiu Charlene. Podczas zawodów dziewczyna spotkała się z księciem koronnym Albersem. Miłość nie wydarzyła się od pierwszego wejrzenia, ale łączyła ich żądza sportu. Albert był członkiem swojej drużyny bobslejowej i brał również udział w igrzyskach olimpijskich.

 

Alber był często przypisywany roli kochającego monarchy. Lista zwycięstw jego rzekomych mężczyzn zawierała nazwiska znanych aktorek, śpiewaczek i sportowców. Również książę wyhodował już dwa nieślubne dzieci z różnych kobiet. W tym czasie oddana Charlene była zaangażowana w pływanie i ogólnie prowadziła przyzwoity styl życia. 6 lat później, gdy Charlene i Albert spotkali się ponownie na otwarciu Olimpiady w Turynie, zdali sobie sprawę, że nie tylko sport łączy ich. Para coraz częściej zaczęła widzieć różne wydarzenia i wspólne spacery.

W czerwcu 2010 roku kochankowie opowiedzieli wszystkim o swoim zaangażowaniu, a rok później odbyło się wesele Charlene Wittstock i Prince Albert. 1 lipca 2011 r. Odbyła się cywilna ceremonia ślubna. Na weselu byli goście ze 110 krajów.

Młoda para pojawiła się przed poddanymi Monako jako małżonkowie.

 

Ślub nowożeńców w Pałacu Księcia odbył się 2 lipca.

 

Podczas ceremonii ślubnej żona księcia Monako dała upust uczuciom i wielokrotnie wypuszczała łzę. W tym celu została nazwana „smutną księżniczką”. Wielu uważało, że Charlene nie była żoną z miłości.

 

Po ceremonii panna młoda wyglądała na zadowoloną. Były łzy radości lub smutku - historia milczy.

 

Charlene została szczęśliwą żoną Alberta i księżniczki Monako. Czuła wielką odpowiedzialność i starała się sprostać oczekiwaniom mieszkańców księstwa.

Pierwsza dama wspierała swojego małżonka, coraz częściej uczestniczyła w oficjalnych wydarzeniach.

Trzy lata po ślubie pałac ogłosił radosne wydarzenie dotyczące ciąży księżniczki.

Wszyscy czekali na to wydarzenie i martwili się, dlaczego tak długo małżonek księcia nie daje dziedzica. A Charlene była w ciąży z bliźniakami.

10 grudnia 2014 r Księżniczka Charlene i książę Albert urodzili córkę Gabriellę i syna Jacquesa.

Kiedy bliźniacy mieli 5 miesięcy, zostali ochrzczeni w głównej katedrze kraju.

Po urodzeniu dzieci Charlene jest jeszcze ładniejsza. Kilka miesięcy później wróciła do życia publicznego.

Księżniczka organizuje akcje i imprezy charytatywne, towarzyszy małżonkowi podczas wizyt państwowych.

Pomimo wielkiego zatrudnienia książęcej pary, Gabriella i Jacques są zawsze na pierwszym miejscu dla Charlene.

Spędza z nimi dużo czasu: bawią się, uczą się razem, odwiedzają centra rozrywki i różne świąteczne imprezy.

Również książę Albert z wolnym czasem uwielbia spędzać go z żoną i dziećmi.

Sekrety stylu pierwszej damy

Ze względu na długi entuzjazm dla wielkich sportów, ciała księżniczki nie można nazwać idealnym. Ale mimo to zawsze wygląda bardzo kobieco. Charlene wnosiła do księstwa świeżość i szczególny nowoczesny splendor.

Idealny styl pierwszej damy ma pewne tajemnice. Aby wyglądać świetnie z tą budową, księżniczka wybiera następujące style ubrań:

  • Sukienki na jednym ramieniu. Takie cięcie wizualnie zmniejsza ramiona, a przedłużony spód sukienki sprawia, że ​​figura wygląda jak klepsydra.
  • Sukienki podkreślające talię i poszerzające się od kolana. W tym przypadku ramiona nie są ukryte, ale proporcje wyglądają prawidłowo.
  • Sukienki z dekoltem w serek. Ten styl wizualnie wydłuża szyję i zmniejsza ramiona.
  • Sukienki z krótkim rękawem. Dobry krój ułatwia „ciężki” top.
  • Obszerne płaszcze i poncza. Odzież kryje sportowe ramiona i nadaje elegancji wizerunkowi.

Szafa Princess Monaco składa się ze strojów znanych projektantów:

  • Karl Lagerfeld,
  • Ralph Lauren,
  • Donatella Versace.

Jedna z sukienek ostatniego projektanta wywołała zaskoczenie i zachwyt jednocześnie. Wielu wierzyło, że taki strój był ryzykowny dla wysokiego statusu Charlene, ale trzymała go bardzo pewnie.

Ulubiony projektant księżniczki - Armani. To on stworzył dla niej elegancką suknię ślubną.

Księżniczka zaprzyjaźnia się z Armanim i od wielu lat pojawia się na imprezach towarzyskich w jego pięknych strojach, a naturalny makijaż i fryzura w stylu pixie doskonale uzupełniają stylowy wizerunek księżniczki.

Ale głównymi elementami wizerunku Charlene są jej wrodzona życzliwość, słodki uśmiech i szczęśliwe oczy. I zawsze jest w modzie.

Księżniczka Monako to świetna osobowość, która zmusiła nie tylko społeczność sportową i świat mody do mówienia o sobie. Jej bogaty świat wewnętrzny, działania na rzecz księstwa, miłość do ludzi zasługują na szacunek i podziw.

Obejrzyj film: Księżna Charlene jest wściekła na małżonka! Tym razem książę Monako przesadził (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send