Moda

Nowa Naomi Campbell: Czarna piękność Lola Chuil

Pin
Send
Share
Send
Send


Istnieje ogromna liczba plotek o Loli Chuil w sieci - ktoś uważa jej zdjęcia za sztuczki wykwalifikowanych redaktorów, podczas gdy inni uważają opinię za interwencję chirurgii plastycznej.

W momencie zdobywania popularności w serwisie społecznościowym instagram Lola miała zaledwie 16 lat. Dziewczyna o bardzo wyrafinowanych rysach europejskich i aksamitnej czarnej skórze przyciągnęła uwagę kilkuset tysięcy subskrybentów.

Lola przewiduje wielką przyszłość w branży modelowania i nazywa się „Nowa Naomi Campbell”. Sama dziewczyna nie spodziewała się, że rejestracja konta w sieci społecznościowej tak bardzo zmieni jej życie. Będąc prostą studentką szkoły w Los Angeles, miała większe zainteresowanie nauką niż przemysłem mody. Na przykład dziewczyna twierdzi, że zna 8 języków, choć nie doskonale.

Chuil nie uważa się za wyjątkowego i jest zaskoczony takim hyipem wokół swojej osoby. W ubraniach preferuje styl casual i nie lubi wyróżniać się z tłumu. Jeśli chodzi o figurę, Lola wyznaje swoją miłość do jedzenia i wcale nie boi się tłuszczu, wzywając ludzi do kochania się takimi, jakimi są.

Podczas gdy Chuil zajmuje się reklamą i sprzedażą różnych przedmiotów i akcesoriów i nie spieszy się, by stać się modelką, pomimo kolejki fotografów i agentów ustawionych przy jej drzwiach.

Obejrzyj film: Новая звезда Instagram 16-летняя Чёрная Барби Лола Чуил Lola Chuil (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send