Piękno

Płynne kamienie w modnym stylu paznokci (50 zdjęć) - Wiadomości i pomysły na 2019 r

Pin
Send
Share
Send
Send


Płynne kamienie do paznokci - najlepsze rozwiązanie do stworzenia oryginalnego obrazu

Wybierając modny manicure, musisz zwrócić uwagę na projekt paznokci, płynnych kamieni, których zdjęcie zalało Internet. Kobiety pragną się ozdobić.

Płynne kamienie lub odlewy na paznokciach to zupełnie nowe i niezwykłe rozwiązanie do manicure.Piękne paznokcie są uzyskiwane na paznokciach za pomocą substancji polimerowej, która wygląda wolumetrycznie, trójwymiarowo, lekko wypukła.

Polimeryzacja kończy proces.

Kamienie na paznokciach!

Aby wskazać na ich oryginalność, kobiety używają pięknych ubrań, wyrafinowanych fryzur, jasnego makijażu i wyjątkowego projektu paznokci. Umieszczenie płynnych kamieni na płytce paznokcia jest najlepszym rozwiązaniem do stworzenia jasnego, niepowtarzalnego obrazu.

Luksusowy manicure w odcieniach bordo

Płynne kamienie w połączeniu z kurtką

Manicure w odświeżających jasnozielonych odcieniach

Idea luksusowego projektu płytki paznokcia należy do profesjonalnej stylistki Ekateriny Miroshnichenko, jednej z autorek nowoczesnych technik neil.

Piękne paznokcie są uzyskiwane na paznokciach za pomocą substancji polimerowej, która wygląda wolumetrycznie, trójwymiarowo, lekko wypukła. Polimeryzacja kończy proces.

Formowanie płynnego kamienia

Płynne kamienie na paznokciach są odtwarzane w połączeniu z inną, nie mniej magiczną techniką - rzucaniem. Ta ozdoba jest podobna do wzorów z biżuterią (pierścionki, bransoletki). Dodaje powagi manicure, arystokracji i doskonałości.

Płynne kamienie na paznokciach są odtwarzane w połączeniu z inną, nie mniej magiczną techniką - rzucaniem.

Ta ozdoba jest podobna do wzorów z biżuterią (pierścionki, bransoletki). Dodaje powagi manicure, arystokracji i doskonałości.

Odlewanie jest stosowane zarówno na przedłużonej płytce paznokcia, jak i na naturalnej.

Odlewanie jest stosowane zarówno na przedłużonej płytce paznokcia, jak i na naturalnej. Możesz użyć polski żel i normalne. Folia transferowa do projektowania jest stosowana do konturu i umożliwia wykonanie techniki w różnych odcieniach.

Aby wykonać perfekcyjną technikę odlewania, która uzupełni płynne kamienie o unikalny wystrój, należy postępować zgodnie z instrukcjami:

 • przygotować gwóźdź do manicure;
 • zastosuj wzór przyszłego odlewania z czarnym lakierem żelowym i wysusz go w lampie UV, aż utworzy się lepka wysuszona warstwa;
 • matową stronę żelu dociska się mocno złotą folią palca i gwałtownie odrywa, aby błyszcząca warstwa pozostała na żelu;
 • osusz żel w lampie UV.

Folia jest również przenoszona na specjalny klej lub prosty lakier. Ale w ten sposób główną wadą jest pośpiech. Konieczne jest, aby mieć czas na nałożenie pięknego wzoru i przymocowanie folii do suchej powłoki. Dlatego wybierz polerowanie mistrzowskie lub żelowe lub prosty szybki rysunek.

Folia transferowa do projektowania jest stosowana do konturu i umożliwia wykonanie techniki w różnych odcieniach

Za pomocą odlewania możesz pomalować dowolny ornament.

Elegancki manicure w stylu orientalnym

Za pomocą odlewania możesz pomalować dowolny ornament. Mogą to być motywy kwiatowe, odciski zwierząt, motyle, muszle, ale z płynnymi kamieniami wzory witrażowe wyglądają bardziej harmonijnie. Obramowują klejnot i wyglądają bogato, luksusowo.

Wskazówka! Podczas tworzenia odlewu złota folię należy delikatnie naciskać i ostro odklejać, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Aby uzyskać głębię koloru, użyj jako podstawy najlepiej ciemnej farby.

Nowości w projektowaniu gwoździ „płynnych kamieni”

Wybierając projekt gwoździ „płynne kamienie”, ważne jest, aby wybrać odpowiedni kolor. Zielony daje imitację drogiego szmaragdu, niebieski - ekskluzywny turkus, czerwony - szlachetny rubin, żółty - rafinowany bursztyn i inne.

Główną zaletą płynnych kamieni w pięknie i stylu. Paznokcie wyglądają tak, jakby były nabijane klejnotami.

Kamienne krople przypominają drogie orientalne haftowane tkaniny. Również wystrój nie przylega do ubrań i nie pęka, jak to często bywa z modelowaniem

Płynne kamienie doskonale uzupełniają manicure ślubny, nadając obrazowi powagę i luksus

Główną zaletą płynnych kamieni w pięknie i stylu. Paznokcie wyglądają jak w biżuterii. Kamienne krople przypominają drogie orientalne haftowane tkaniny. Również wystrój nie przylega do ubrań i nie pęka, jak to często bywa z modelowaniem.

Płynne kamienie doskonale uzupełniają ślubną kurtkę, nadając obrazowi powagę i luksus. Kolor kamienia lepiej pasuje do koloru oczu panny młodej. Do przeciążenia manicure dużą ilością elementów dekoracyjnych nie jest konieczne. Wystarczająco dużo, by zrobić dobre akcenty.

Brązowookie dziewczyny pasują do bursztynu. Aby dodać jej naturalności, można dodać ziarna żelu do żelu. Właściciele niebieskich oczu będą pasować do koloru porannego nieba.

Do przeciążenia manicure dużą ilością elementów dekoracyjnych nie jest konieczne. Wystarczająco dużo, by zrobić dobre akcenty.

Kosmiczny manicure

Wymagane są jasne kolory i ciemne krawędzie. W połączeniu z rzucaniem masz doskonały manicure konkubiny sułtana

Wśród oryginalnych i jasnych pomysłów manicure z płynnymi kamieniami emitują:

 • Motywy orientalne. Wymagane są jasne kolory i ciemne krawędzie. W połączeniu z castingiem uzyskasz idealny manicure konkubiny sułtana.
 • Kwiatowe wzory sugerują kamień, jako serce dużego kwiatu.
 • Abstrakcje i geometryczne kształty dodają manicure i głębi, jeśli są ozdobione płynnym kamieniem.
 • Odciski zwierząt. Na przykład na tle pasków zebry można użyć ciekłego kamienia, aby odtworzyć oko zwierzęcia. Lub wybierz inne stworzenie.
 • Efekt marmurowego lub zużytego manicure nadaje kamieniom starożytność i zabiera właściciela do świata arystokratów, królów i szlachty.
 • Aksamitny piasek, który jest posypany paznokciem pod podstawą, daje efekt poduszki, na której leży klejnot.

Wśród pomysłów wystroju najczęstszą opcją jest sytuacja, w której koniec paznokcia jest ozdobiony kamieniami, a płyta pozostaje nietknięta. Niektóre ekstrawaganckie kobiety dodają nawet rzeźby z wyjątkiem kamieni i wzorów.

Najlepszą opcją jest kurtka z płynnymi kamieniami. Wygląda łagodnie, stylowo i elegancko. Najlepiej nadaje się do codziennego użytku. Wystrój można ustawić zarówno na uśmiech, jak i pod nim. Księżycowy manicure może być również ozdobiony efektownym szmaragdem. Najważniejszą rzeczą jest uczynienie księżyca szerokim, aby klejnot mógł się na nim zmieścić.

Efekt marmurowego lub zużytego manicure nadaje kamieniom starożytność i zabiera właściciela do świata arystokratów, królów i arystokratów

Abstrakcje i geometryczne kształty dodają manicure i głębi oryginalności, jeśli są ozdobione płynnym kamieniem.

Efekt eleganckiej broszki na palcach

Nie zapominaj jednak o powściągliwości. Wiele drobnych szczegółów psuje wizerunek eleganckiej arystokratki.

Dla codziennego noszenia kobiety biznesu raczej nie będą pasować do takiego manicure. Wygląda jasno i poważnie.

Wskazówka! Krawędź płynnego kamienia w technice odlewania złota wygląda imponująco.

Krótki wzór paznokci

W 2019 r. Rozszerzona płytka paznokciowa została zastąpiona naturalną. Krótkie paznokcie są przede wszystkim wygodne. Nie przywierają do ubrań, nie przeszkadzają w pracach domowych i opiece nad dziećmi.

Krótkie paznokcie są przede wszystkim wygodne

Piękny wygląd dobrze prezentuje się na owalnych, prostokątnych, a nawet kwadratowych płytach.

Rzucanie wygląda pięknie na wszystkich płytach, a na wybranych palcach są piękne płynne kamienie.

Krótkie paznokcie mogą mieć różne kształty. Piękny wygląd dobrze prezentuje się na owalnych, prostokątnych, a nawet kwadratowych płytach. Kreator pomoże Ci wybrać idealny rozmiar, w zależności od padów, długości i grubości palców.

Wizualnie wydłużają kształt paznokcia, może to być regularne usuwanie naskórka. Głównym wymogiem dla krótkich paznokci - zadbane.

Aby wzory na krótkich paznokciach nie wyglądały śmiesznie i chwytliwie, lepiej zastosować je do jednego konkretnego paznokcia. Na przykład podświetl palec serdeczny - klasyczny. Pozostałe paznokcie powinny być monotonne.

Rzucanie na wszystkie płyty również wygląda pięknie, a na wybranych palcach są piękne płynne kamienie. Nawet standardowa kurtka w połączeniu z bogatym szmaragdem wygląda niesamowicie.

Aby wzory na krótkich paznokciach nie wyglądały śmiesznie i chwytliwie, lepiej zastosować je do jednego konkretnego paznokcia. Na przykład podświetl palec serdeczny - klasyczny

Pomimo tego, że płynne kamienie można nakładać na krótkie paznokcie, stylistki nadal zalecają zwiększenie płytki

French Manicure Liquid Stones

Pięknie wyglądają paznokcie pomalowane w kolorze kamienia. Podczas gdy znajduje się na innym jasnym tle. Na przykład głębokość granatu można podkreślić, używając techniki ombre w czerni i czerwieni.

Pomimo tego, że płynne kamienie można nakładać na krótkie paznokcie, styliści nadal zalecają zwiększenie płytki i wykonanie eleganckiego manicure na długiej płytce paznokcia. Jest to wygodne dla mistrza i wygląda bardziej pięknie i efektownie.

Wady technologii obejmują wagę. Chociaż płynne kamienie są lżejsze niż cyrkonie, nadal przeciążają paznokcie i pogarszają się. To kolejny argument, dlaczego lepiej zastosować technikę na sztucznych paznokciach.

Wskazówka!Wydłuż wizualnie krótkie paznokcie za pomocą pionowych linii i wzorów. Płynny kamień najlepiej umieścić na czubku płytki.

Wady technologii obejmują wagę

Chociaż płynne kamienie są lżejsze niż cyrkonie, nadal przeciążają paznokcie i pogarszają się

To kolejny argument, dlaczego lepiej zastosować technikę na sztucznych paznokciach.

Płynne kamienie - główny trend manicure

Projekt paznokci w postaci płynnych kamieni pomaga w udoskonaleniu manicure. Drogie materiały nie muszą być używane, więc możesz osiągnąć piękno i połysk nawet w domu. Wśród wad modnych kobiet są:

 • w studiach piękności usługa jest kosztowna, ponieważ wykonuje się ogromną ciężką pracę, aby stworzyć efekt płynnego kamienia;
 • nie każdy mistrz wie, jak wykonać perfekcyjny manicure, ponieważ usługa jest nowa, a technika nie jest jeszcze znana wszystkim.

W salonach kosmetycznych usługa manicure z płynnymi kamieniami jest kosztowna, ponieważ ogromnie ciężka praca jest wykonywana w celu uzyskania pożądanego efektu.

Nie każdy mistrz wie, jak wykonać perfekcyjny manicure, ponieważ usługa jest nowa, a sprzęt nie jest jeszcze wszystkim znany

Luksusowe długie pazury

W końcu ważne jest, jak wyglądają kamienie. Muszą mieć bogaty kolor, grać, niepowtarzalny blask. Luksus dodaje imitację zielonego malachitu, turkusu, szkarłatu i czerwonego rubinu, kwarcu różanego, wszystkich odcieni szafiru.

Popularność płynnych kamieni w 2019 r. Przekracza limit, dlatego producenci lakierów wysokiej jakości opracowali odpowiednie żele ze szkła barwionego. CNI produkuje lakiery żelowe, które ułatwiają tworzenie płynnych kamieni. Doskonałe opcje witrażowe można znaleźć w linii produktów Nogtika. Specjalnie zaprojektowane lakiery do projektowania płynnych kamieni produkują markę Y.R.E. Oferta obejmuje szeroki wybór kolorów, dzięki czemu można wykonać dowolną płytę projektową.

W końcu ważne jest, jak wyglądają kamienie. Muszą mieć bogaty kolor, grać, niepowtarzalny blask

Luksus dodaje imitację zielonego malachitu, turkusu, szkarłatu i czerwonego rubinu, kwarcu różowego, wszystkich odcieni szafiru

MagikNail oferuje odchylenie od podstawowych zasad i uproszczenie pracy kapitana, gdzie oferowane są specjalne naklejki zastępujące ciężką pracę gotowymi kamieniami holograficznymi.

Porównywanie producentów i ich ofert jest raczej trudne, ponieważ stosowanie żeli i naklejek prowadzi do różnych wydatków czasu i ostatecznego wyniku. Jeśli chodzi o koszty, nie ma też podobieństwa. Dlatego każdy mistrz powinien wybrać dla siebie: jaki materiał jest dla niego wygodniejszy.

Wskazówka!Gwarantem jakości jest zaufanie do materiałów. Dlatego musisz używać licencjonowanych leków. Wtedy wystrój będzie trwały i spektakularny.

Popularność tego typu manicure rośnie, więc producenci wytwarzają specjalne powłoki, aby stworzyć wzór z płynnymi kamieniami.

Pojawiły się również specjalne naklejki imitujące tę technikę.

Jak zrobić sobie manicure

Technika wytwarzania płynnych kamieni jest uważana za jedną z najtrudniejszych i najbardziej pracochłonnych. Aby osiągnąć pożądany efekt, użyj profesjonalnych materiałów i narzędzi:

 • żele artystyczne o jasnych odcieniach do rysowania wzorów;
 • złota odpinana folia do pięknego odlewania;
 • gruby żel rzeźbiarski do płynnego kamienia masowego;
 • barwiony żel (wygląda ładnie w wersji lazurowej);
 • szczotki: naturalne do 6 mm, kątowe do 6 mm, włosy do 2 mm;
 • niedyspersyjny żel ochronny do długoterminowego pokrycia;
 • Lampa UV do suszenia każdej warstwy i utrwalania wyniku.

Technika robienia płynnych kamieni jest słusznie uważana za jedną z najtrudniejszych i najbardziej pracochłonnych, nie wszyscy mistrzowie opanowali to, co powiedzieć o przybyszach w tym biznesieBogaty i zróżnicowany manicure

Jasne i zadbane paznokcie nie będą ignorowane

Aby wykonać perfekcyjny manicure przy użyciu techniki „płynnych kamieni”, należy postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a po chwili, testy i błędy, mistrz może sprawić, że projekt płytki paznokcia nie będzie gorszy niż pokazany na stronach błyszczących czasopism.

Biały żelowy polski francuz powstaje po oczyszczeniu paznokci i nadaniu im pożądanego kształtu. Jest on mocowany w lampie UV przez 1-2 minuty, aż do całkowitego wyschnięcia.

Płyty są pokryte środkiem ochronnym i powtarzane suszenie pod lampą UV.

Czarny żel artystyczny tworzy różnorodne ozdoby, które stanowią podstawę przyszłego odlewania. Na tym etapie zaleca się stosowanie szczotki do włosów. Pozwala tworzyć wyraźne kontury i linie. Po dwuminutowej polimeryzacji przedmiotu nakłada się na paznokcie złotą folię. Powinien być mocno przymocowany do matowej części płyty i ostry ruch do zerwania. To uczyni ornament złotym. Powtórz potrzebę manipulacji przy każdym nałożonym wzorze. Po zakończeniu rzuci.

Francuski ozdobiony eleganckim złotym wzorem

Małe paski płynnych kamieni na krótkich paznokciach

Kolorowe żele tworzą otwór, który naprawi kamień. Ekaterina Miroshnichenko zaleca użycie co najmniej dwóch odcieni, aby wykonać trójwymiarową grę przy dowolnym oświetleniu. Po dwuminutowej polimeryzacji nanosi się żel witrażowy, również w różnych tonach. Tylko w tym przypadku otrzymasz kamień o wielu płaszczyznach. Metoda standardowa ze stałym polimerem.

Dzięki żelowi rzeźbiarskiemu musisz przetworzyć wynikową płytkę, aby wkładka paznokcia wyglądała realistycznie i arystokratycznie. Tutaj zrobi się cienka szczotka. Ponownie musisz osuszyć warstwę w lampie UV. Specjalny żel, bez dyspersji, jest pokryty kamieniem, a paznokcie poddawane są ostatniej obróbce światłem UV.

Taki manicure jest uważany za wyjątkowy, ponieważ nie można dokładnie powtórzyć projektu paznokci. Odlewy lub kamienie zawsze wyglądają inaczej. Dlatego każda fashionistka pokaże swoją indywidualność i oryginalność. Jeśli wybierzesz odpowiedni schemat kolorów, taki manicure będzie doskonałym dodatkiem do każdego stylu i wizerunku, w tym do biznesu.

Czarna kurtka, złoty odlew i turkusowy kamień - prawdziwy orientalny luksus

Kamienie osadzone na długiej płycie przedłużającej.

Obraz na każdym gwoździu, ale kamień - tylko na bezimiennym

Usuń manicure, wykonany w technice „płynnych kamieni”, może być również jak zwykły żel do polerowania. W specjalnym roztworze paznokcie są namaczane, a polimer jest usuwany bez szkody dla wyglądu i struktury płytki. Rzucanie rzadko jest usuwane przez cięcie.

Wskazówka! Po usunięciu modnego wzoru paznokci zaleca się wykonanie manicure medycznego w celu wzmocnienia i przywrócenia struktury płytki paznokcia.

Obejrzyj film: NAJLEPSZE TANIE ROZSWIETLACZE (Może 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send