Piękno

Ta wielostronna Madonna (50 zdjęć) - Etapy życia i kreatywności gwiazdy 2019

Podczas swojej długiej i błyskotliwej kariery Madonna zebrała po prostu ogromną kolekcję nagród. Ma 7 statuetek Grammy, 20 nagród od MTV Video Music Awards i dziesiątki piosenek na listach przebojów.

Biografia Madonny mogłaby zostać opublikowana jako praktyczny przewodnik dla tych, którzy marzą o sobie, bez pomocy z zewnątrz, aby odnieść sukces. Przecież ta piosenkarka, autorka tekstów, tancerz, reżyser filmowy i filantrop w życiu zrobiła się sama.

Biografia Madonny mogłaby zostać opublikowana jako praktyczny przewodnik dla tych, którzy marzą o sobie, bez pomocy z zewnątrz, aby odnieść sukces.

Przecież ta piosenkarka, autorka tekstów, tancerz, reżyser filmowy i filantrop w życiu zrobiła się sama

W wieku 58 lat nadal wstrząsa publicznością bezpośrednimi strojami i niesamowitymi pokazami.

Podczas swojej długiej i błyskotliwej kariery Madonna zebrała po prostu ogromną kolekcję nagród. Ma 7 statuetek Grammy, 20 nagród z kanału Video Music Awards MTV i dziesiątki utworów na listach przebojów.

Dzieciństwo i dorastanie

Madonna urodziła się 16 sierpnia 1958 r. W stanie Wielkich Jezior - w Michigan (USA) w rodzinie Włocha i Francuzki. Być może największym szokiem w jej życiu było rozstanie z matką - kiedy mała Madonna Louise Chikkone miała pięć lat, jej ukochana matka umierała na raka piersi.

Madonna Louise Ciccone straciła matkę w wieku pięciu lat. Być może jest to odzwierciedlone w jej charakterze, który można nazwać żelazem

Mam Madonnę jako dziecko skompresowane, dopóki nie poszła do tańca

W wieku 14 lat przyszły piosenkarz przekonał ojca, by oddał ją klasie baletowej Christophera Flynna. To właśnie ten człowiek był w stanie przekonać ją do zrzucenia wszystkich kompleksów i wreszcie uwierzyć we własną wyjątkowość i atrakcyjność.

Niestety macocha (jej ojciec poślubił guwernantkę 2 lata później) nigdy nie była w stanie znaleźć podejścia do osieroconej dziewczynki. Ta kobieta, według trafnej definicji jednego ze swoich pasierbów, była jedynie Feldwebel i nie rozpoznała żadnego sentymentalizmu. Mała Madonna też nie znalazła wsparcia w swojej dużej rodzinie. Miała jeszcze trzech braci i dwie siostry, które tylko dokuczały i obrażały dziewczynę. Dwaj z trzech braci, którzy później zostali uzależnieni, również rozłożyli ręce.

Ciekawe Pomimo tego, że dziewczyna studiowała błyskotliwie, jej koledzy z klasy nie lubili jej - krnąbrna natura Madonny iw tym czasie nie podobała się wszystkim. W jednym z wywiadów piosenkarka powiedziała, że ​​uważa swoich rówieśników za „idiotów” i nazywali ją „dziewczyną z pozdrowieniami”.

Tancerz kariery

W wieku 14 lat przyszły piosenkarz przekonał ojca, by oddał ją klasie baletowej Christophera Flynna. Niesamowicie, to właśnie ten człowiek zdołał przekonać ją do zrzucenia wszystkich kompleksów i wreszcie uwierzyć we własną wyjątkowość i atrakcyjność. Będąc gejem, zabrał przyszłego piosenkarza na koncerty, wystawy, kluby nocne, gdzie przedstawił szokujących przedstawicieli czeskiego środowiska. Później Christopher Flynn zaproponował jej, aby opuściła University of Michigan, gdzie była w dobrej kondycji, i szukała szczęścia w Nowym Jorku.

To Christopher Flynn przekonał przyszłą gwiazdę do podboju Nowego Jorku.

Po zaliczeniu najtrudniejszego castingu w końcu znajduje pracę według powołania i trafia do grupy choreografów Lang

Jej pierwszym debiutem w produkcji Langa była rola chłopca cierpiącego w żydowskim getcie.

Przeżycie w tym mieście z 35 $ w kieszeni, z czego 15 wydała na taksówkę, nie było łatwe. Po raz pierwszy mieszkała z rąk do ust, nocowała w piwnicach, na strychach i grzebała w pojemnikach na śmieci.

Po zaliczeniu najtrudniejszego castingu w końcu znajduje pracę według powołania i trafia do grupy choreografów Lang. Z powodu niedożywienia Madonna zaczyna słabnąć, więc Lang organizuje ją do pracy w charakterze garderoby. Później przyszły talent musi działać i jako model.

Ciekawe Według własnych opowieści Madonny, aby stać się tym, kim jest, musiała ciężko pracować na miazgę.

Młoda Ciccone była lekka i szczupła, ale wciąż brakowało jej techniki baletowej, więc najpierw musiała pracować w drugiej kompozycji. Jej pierwszym debiutem w produkcji Langa była rola chłopca cierpiącego w żydowskim getcie.

Ubóstwo zmusza Ciccone do poszukiwania nowej pracy w niepełnym wymiarze godzin, a ona próbuje tego w musicalach na Broadwayu.

Niezwykła wydajność Madonny na jednym z castingów przyciąga uwagę producentów Perrelona i Van Lie

Oferują jej śpiewanie „Jingle Bells”. Ze swoją lekką ręką tancerza Ciccone zmienia się w piosenkarza i dociera do Paryża

Ponieważ pieniędzy bardzo brakowało, mieszkania musiały być wynajmowane w najtańszej i najbardziej niebezpiecznej okolicy, gdzie niegdyś została zgwałcona przez maniaka nożem w ręku. Po takiej traumie Chicone chwilowo poddaje się, staje się roztargniona i przestaje wierzyć w siebie.

Rozpocznij karierę wokalną

Ubóstwo zmusza Ciccone do szukania nowej pracy w niepełnym wymiarze godzin i jest wypróbowywana w musicalach na Broadwayu. Niezwykłe występy Madonny na jednym z castingów przyciągnęły uwagę producentów Perrelona i Van Lie. Ku jej kompletnemu zaskoczeniu oferują jej śpiew „Jingle Bells”. Ze swoją lekką ręką tancerza Ciccone zmienia się w piosenkarza i dociera do Paryża.

Madonna tworzy i tworzy własny zespół - zespół rockowy „Emmy” - i przekonuje Dana Gilroya, aby dołączył do niej

Jednocześnie zauważa ją właścicielka studia, Camilla Barbon, która później została osobistym menedżerem piosenkarza

Ponieważ tożsamość przyszłej piosenkarki potrzebowała przyzwoitej „ramy”, Barbon wybiera odpowiednich muzyków dla swojej grupy

W tym samym czasie zrywa z ukochanym Danem Gilroyem, opuszcza Lang i spędza około 6 miesięcy we Francji, Belgii i Tunezji. Jednak muzyka disco oferowana przez producentów nie pasuje do Louise Ciccone i ulegając perswazji Dana Gilroya, wraca do Nowego Jorku. To jej kochanek sprawia, że ​​ostatecznie kończy karierę tancerza. Uczy ją, jak grać na instrumentach muzycznych, a ona zostaje przyjęta do grupy śniadaniowej.

Następnie Madonna tworzy i tworzy własny zespół - zespół rockowy „Emmy” - i przekonuje Dana Gilroya, aby dołączył do niej. Jednocześnie zauważa ją właścicielka studia, Camilla Barbon, która później została osobistym menedżerem piosenkarza. Camilla usuwa godne zaufanie mieszkanie i zapewnia pieniądze. Ponieważ tożsamość przyszłej piosenkarki potrzebowała przyzwoitej „ramy”, Barbon wybiera odpowiednich muzyków dla swojej grupy.

Po raz pierwszy grupa Madonny gra w małych klubach i na spotkaniach studenckich.

Perkusista swojego zespołu Bray oferuje nagrywanie wspólnych piosenek. Potajemnie z Camilli, jej oddział rozprowadza kasetę w klubie Dunsteria i z pomocą klubu DJ spotyka się z założycielem Sire Records.

W tym czasie kobieta o niewyobrażalnym wyglądzie w stylowej czapce z Chikkone zamienia się w Madonnę

Po raz pierwszy grupa Madonny gra w małych klubach i na spotkaniach studenckich. Perkusistką jej grupy jest Afroamerykanin, jej były chłopak Bray zaprasza ją do nagrania wspólnych piosenek. Potajemnie z Camilli, jej oddział rozprowadza kasetę w klubie Dunsteria i z pomocą klubu DJ spotyka się z założycielem Sire Records. W tym czasie kobieta o niewyobrażalnym wyglądzie w stylowej czapce z Chikkone zamienia się w Madonnę.

CiekaweObrażony Camilla przez 20 lat nie może wybaczyć Madonnie, a dopiero w 2000 roku. daje pozwolenie swojej „małej dziewczynce” na wydawanie wczesnych piosenek.

Debiutancki album

Wydany w 1983 roku album „Madonna” początkowo pozostaje niezauważony. Jednak w ciągu roku zaczyna nabierać rozpędu iw końcu otrzymuje ósme miejsce na wykresie (wykresy) Billboardu 200 i szóste miejsce na angielskiej mapie. Piosenki „Borderline” i „Lucky Star” stają się prawdziwymi hitami, a singiel „Holiday” trafia nawet do pierwszej dziesiątki w Europie. W tym samym czasie Freddie Demann zostaje menedżerem Ciccone, byłego menedżera Jacksona.

Wydany w 1983 roku album „Madonna” początkowo pozostaje niezauważony. Jednak w ciągu roku zaczyna nabierać rozpędu iw końcu otrzymuje ósme miejsce na liście Billboard 200 i szóste miejsce na angielskiej mapie.

Piosenki „Borderline” i „Lucky Star” stają się prawdziwymi hitami, a singiel „Holiday” trafia nawet do pierwszej dziesiątki w Europie

W tym samym czasie Freddie Demann zostaje byłym menedżerem Michaela Jacksona.

W tym czasie jednak wokalista wciąż jest krytykowany za sposób występu i zbyt „dziewczęcy” wokal. Pomimo faktu, że z czasem ten album staje się klasyczną dyskoteką, a dziś liczba sprzedanych kopii wynosi 10 milionów, sama Madonna jest z tego niezadowolona.

Według Stein, założyciela Sire Records, wola tej kobiety była tak silna, jak jej talent.

Drugi album

Druga płyta (1984), zatytułowana „Like a Virgin” („Like a Virgin”), ma już nakład 26 milionów i zajmuje 11 miejsce na amerykańskich listach przebojów. W piosence „Material Girl” film jest kręcony, a Madonna staje się prawdziwą gwiazdą. Wszystkie jej kolejne single zajmują czołowe miejsca na światowych listach przebojów. Ciccone wyrusza w trasę po świecie „Blond Ambition”. Fani masowo zaczynają naśladować divę pop i ubierają się jak Madonna.

Druga płyta „Like a Virgin” ma już nakład 26 milionów i zajmuje 11 miejsce na amerykańskich listach przebojów.

Nakręcony zostaje klip „Material Girl”, a Madonna staje się prawdziwą gwiazdą.

Wszystkie jej kolejne single zajmują czołowe miejsca na światowych listach przebojów. Chiccone wyrusza w trasę po świecie „Blond Ambition”

Ciekawe Nawet prześladowania Kościoła katolickiego po teledysku „Like A Prayer” i anulowanie kontraktu na nadmiernie niepoważne zachowanie z firmą Pepsi stają się rodzajem reklamy.

Pierwszym poważnym skandalem, który poważnie zagraża jej karierze, jest publikacja zdjęć nagiej piosenkarki, cofniętej w czasach jej głodnego tańca. Jednak Madonna nie jest zniechęcona. Ubrana w staroświeckie ubrania na koncercie charytatywnym odpowiada na tłum, krzycząc „Tak, rozbierz to samo!” tak: „Jeśli rozbiję się nawet w dzikim upale, jest on używany tylko przeciwko mnie!”.

Marry Sean Penn lub historia piekielnej miłości

W 1985 roku, Ciccone, zgodnie z trafną definicją artysty i producenta Warhola, otoczony mieszanką „celebrytów i non-stron”, poślubia seksualnego i temperamentnego Shauna Penna. Przyszły mąż opisał swoje pierwsze wrażenie Madonny następującym zwrotem: „Nasty głos, ale idealny tyłek”. Ale Chikonne niestety był szaleńczo zakochany.

W 1985 roku Ciccone poślubia seksualnego i temperamentnego Seana PennaWystarczająco utalentowany aktor, zdobywca Oscarów, Penn gorączkowo zazdrosny o swoją żonę, by się chwalić

Starcia z prasą, porażka w filmie z Madonną, zazdrość i niekończący się kipiący mąż zamieniły go w potwora

Pan młody ma osobliwy charakter w dniu ślubu. Ciekawi dziennikarze, którzy wkraczają na terytorium partii, jest w pijanym stanie, strzelając z rewolweru.

Wystarczająco utalentowany aktor, zdobywca Oscarów, Penn gorączkowo zazdrosny o swoją żonę, by się chwalić. Starcia z prasą, porażka w połączeniu z filmem Madonny, zazdrość i niekończący się alkohol sprawiły, że stał się potworem. Rodzina rozpoczęła bójkę. Podniósł rękę i Sean na znajomej żonie. Tak więc przyjaciel Woliński dostał się od Penna tylko dlatego, że pocałował Madonnę w policzek w restauracji. Po tym, jak małżeństwo kiedyś zmieniło się w niekończące się materiały do ​​raportów kryminalnych, Penny się rozproszyła.

CiekaweMąż nie żądał 70 milionów dolarów zarobionych przez Madonnę. Nie był biedny - po rozwodzie miał około 5 milionów własnych pieniędzy.

Podniósł rękę i Sean na znajomej żonie. Tak więc przyjaciel Wolińskiego dostał się od Penna tylko dlatego, że pocałował Madonnę w policzek w restauracji

Po tym, jak małżeństwo kiedyś zmieniło się w niekończące się materiały do ​​raportów kryminalnych, Pennies się rozproszyło

Dzieci Madonny

Po raz pierwszy została matką Ciccone zdecydowaną w 38 lat. Zrobiła to jak zwykle bardzo ekstrawagancko, zapraszając swojego trenera Leone do zostania ojcem. Oczywiście małżeństwo nie zostało zarejestrowane.

Drugie dziecko piosenkarza urodziło się dzięki reżyserowi z Anglii Guy Ritchie. Wyszła za niego w 2000 roku i urodziła syna Rocco. Para przyjęła również rocznego chłopca Davida Banda z biednej afrykańskiej rodziny.
Małżeństwo trwało 8 lat - w 2008 r. Guy Richie i Ciccone oficjalnie go rozwiązali.

Po raz pierwszy została matką Ciccone zdecydowaną w 38 lat. Zrobiła to jak zwykle bardzo ekstrawagancko, zapraszając swojego trenera Leone do zostania ojcem. Z tego związku urodził się Lourdes

Drugie dziecko piosenkarza urodziło się dzięki reżyserowi z Anglii Guy Ritchie. Poślubiając go w 2000 r., Urodziła syna Rocco

Pomimo oburzającego obrazu scenicznego Madonna wychowuje dzieci w ciężkości

Po rozwodzie Madonna jest zobowiązana zapłacić byłemu mężowi 10 milionów funtów za wychowanie (decyzją sądu dzieci muszą mieszkać na przemian z nią i Richiem). W 2009 roku słynna piosenkarka adoptuje dziewczynę z Malawi o imieniu Mercy James.

Ciekawe Pomimo niezbyt przyzwoitego zachowania na scenie, Madonna wychowuje dzieci w ciężkości. W każdym razie zakazuje im oglądania własnych klipów przez długi czas, uważając, że nie są one odpowiednie dla oka dziecka.

Pomimo licznych romansów z mężczyznami, dzieci są zawsze z nią, a Madonna bardzo surowo broni tego prawa w sądzie. Guy Ritchie uważa również, że Ciccone jest zdecydowanie dobrą matką. Pomimo rygoru w wychowaniu, piosenkarz daje im wystarczającą autonomię i stara się nie ingerować w ich swobodę wyboru, czy to wybór zawodu czy partnera.

Guy Ricci i Madonna są małżeństwem od 8 lat

Żywa piosenkarka

Madonna jest dziś znana całemu światu nie tylko jako najpopularniejsza piosenkarka i idolka oburzenia, ale także jako guru fitnessu i trendsetterka mody młodzieżowej.

Niewyczerpana energia Madonny pozwoliła połączyć doświadczenie światowej branży fitness w ich własnym ruchu sportowym. Aby utrzymać idealną sylwetkę, ta kobieta trenuje codziennie przez wiele lat, nie przerywając zajęć, nawet podczas długich tras. Postanowiła przełożyć swoje wyjątkowe doświadczenie na ideologię własnego ruchu sportowego. W 2010 roku stworzyła kluby fitness „Hard Candy”, które dziś cieszą się powodzeniem na całym świecie.

Madonna jest dziś znana całemu światu nie tylko jako najpopularniejsza piosenkarka i idolka oburzenia, ale także jako guru fitnessu i trendsetterka mody młodzieżowej.

Niewyczerpana energia Madonny pozwoliła połączyć doświadczenie światowej branży fitness w ich własnym ruchu sportowym

Stworzyła kluby fitness „Hard Candy”, które dziś cieszą się powodzeniem na całym świecie

Wraz ze swoją córką Lourdes Ciccone Madonna opracowała własną, niedrogą, awangardową kolekcję ubrań dla nastolatków w wieku 12-19 lat. Przy okazji, podczas jednej z jej prezentacji Madonna poznaje innego chłopaka, Brahima Zeba, z którym spędzi 3 lata.

Odzież Chickone jest z powodzeniem sprzedawana przez Macy's. Madonna wypróbowała się w roli modelki - fani docenili jej filmy z kolekcji Dolce & Gabbana.

CiekaweW 2011 roku twarz marki odzieżowej Material girl z Ciccone stała się córką innego mężczyzny legendy - rockera Osborne Kelly.

Wraz ze swoją córką Lourdes Ciccone Madonna opracowała własną, niedrogą, awangardową kolekcję ubrań dla nastolatków w wieku 12-19 lat.

Ubrania Chickone są z powodzeniem sprzedawane przez Macy's

Fani z całego świata marzą o ubraniach marki Madonna

Nowe skandaliczne wybryki

Wielu krytyków widzi powód szalonego sukcesu piosenkarza nie w jej talentach, ale w umiejętnościach, by być niesamowicie plastyczną i grać na zmianie swojego wizerunku. Autor książki o Madonnie, Mark Bego, nazwał ją „idealnym wykonawcą lekkich singli”.

Wielu krytyków widzi powód gorączkowego sukcesu piosenkarza nie w jej talentach, ale w umiejętnościach bycia niesamowicie plastyczną i zabawy w zmianie wizerunku

Jaką inną kobietę możesz zaprezentować na 58 w takich sukienkach ?! To jest Madonna!

Krytycy uważają ją za bardzo przeciętną aktorkę - choć wystąpiła w wielu filmach, tylko „Evita” jest uważana za mniej lub bardziej udaną.

Oczywiście nie wszystko w jej karierze jest płynne. Tak więc porażką była płyta „American Life”. Krytycy uważają ją za bardzo przeciętną aktorkę - choć wystąpiła w wielu filmach, tylko Evita uważana jest za mniej lub bardziej udaną.

Jednak w swoich dopracowanych piosenkach i wokalach wie, jak poruszyć tematy bliskie każdemu: miłość do partnera, poczucie własnej wartości, pragnienie przywództwa. Być może właśnie dlatego jej single, łagodne i łagodne, lub wręcz przeciwnie, szorstkie i proste, z roku na rok znajdują coraz więcej nowych słuchaczy. Ostatni album Madonny, wydany w zeszłym roku, o nazwie „Rebel Heart” („Heart-Rebel”) jak zwykle, został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i zdołał wyprzedzić konkurentów dzień po rozpoczęciu sprzedaży.

W swoich dopracowanych piosenkach i wokalach wie, jak poruszyć tematy bliskie każdemu: miłość do partnera, poczucie własnej wartości, dążenie do przywództwa

Być może dlatego jej single są łagodne i delikatne, a wręcz przeciwnie, szorstkie i proste - z roku na rok znajdują coraz więcej nowych słuchaczy.

Najnowszy album Madonny „Rebel Heart”, wydany w zeszłym roku, jak zawsze, został entuzjastycznie powitany przez słuchaczy i zdołał wyprzedzić konkurentów dzień po rozpoczęciu sprzedaży.

CiekaweНа последнем ее туре 2015-2016 гг., проходящем в Америке, Европе и Азии, побывало 1 045 479 зрителей. Суммарная прибыль всех гастролей этой певицы составила 1,3 млрд. долларов и сделала ее самым успешным исполнителем в истории музыки. Сегодня ее состояние близко к миллиарду.

В свои 58 лет Мадонна продолжает удивлять. Вполне возможно, мы еще много услышим и узнаем нового о феномене по имени Мадонна Луиза Чикконе.

Мадонна сегодня: в 60 жизнь продолжается!

И после своего 60-летнего юбилея Мадонна не перестает удивлять своих поклонников и раздражать своих недругов.

Самое начало 2019 года оказалось для звезды богатым на события.

W lutym tego roku biograficzny Guy Guido Madonna i The Breakfast Club pojawili się na ekranach kin światowych (w kasie Madonny. Narodziny legendy) w Rosji. Debiut fabularny młodego reżysera organicznie łączy fakty dokumentalne i szczegóły artystyczne.

Koniec zimy 2019 r. Stał się dla królowej sceny pop i czasu pojednania z nie mniej znaną i szokującą piosenkarką Lady Gagą, która trwała 8 lat. W odległej Madonnie 2011 wydawało się, że utwór Born This Way jest zbyt podobny do jej własnego Express Yourself. I zaczęło się ... Ceremonia wręczenia Oscara 2019 stała się odpowiednim miejscem dla publicznego uznania zasług Madonny Lady Gagi.

W tym czasie pogłoski o występie Madonny jako gościnnej gwiazdy na Eurowizji-2019 w Tel Awiwie stają się coraz bardziej przekonujące. Plotka głosi, że pozostaje jedynie uzgodnienie wysokości opłaty.

Obejrzyj film: Calling All Cars: The Blonde Paper Hanger The Abandoned Bricks The Swollen Face (Luty 2020).

Загрузка...