Moda

10 letnich pedicure trendów mody 2019

Pin
Send
Share
Send
Send


Głównymi trendami mody w pedicure w lecie 2019 roku są zaktualizowane klasyki i nietrywialne pomysły. Wśród najpopularniejszych pomysłów w tym sezonie można znaleźć opcje od monochromatycznych nagich do gradientowych metalicznych z orientalnymi wzorami.

Pedicure monofoniczny na lato 2019 roku

To chyba najłatwiejszy i najbardziej stylowy sposób na pokrycie paznokci. U szczytu popularności teraz - tylko dwa przeciwstawne trendy. Po pierwsze, pastelowe kolory - jasnoróżowy, brzoskwiniowy, beżowy, perłowy szary. Po drugie, jasne, krzykliwe odcienie - na przykład fuksja i ultrafiolet.

Opcje waga powłoki monochromatycznej. Możesz zakryć każdy gwóźdź różnymi kolorami i możesz wybrać inny odcień tylko dla kciuka lub drugiego palca. I nadal oddzielne nagietki można ozdobić błyszczykami lub cyrkoniami.

Gradient

Jest to powłoka, w której jeden kolor płynnie przepływa w inny - na przykład ombra, rozkłada się itp. W tym sezonie modne jest nie tylko gładkie przejście kolorów na samym gwoździu, ale rozciąganie gradientu od kciuka do małego palca. Innym rzeczywistym trendem jest gradient tylko na kciuku, pozostałe paznokcie są po prostu pokryte tonem jednego z odcieni gradientu.

Klasyczny francuski i księżycowy pedicure

Francuski to ponadczasowy klasyk. W sezonie letnim 2019 r. Trend ten jest prezentowany w kilku wariantach jednocześnie. Oprócz klasycznej neutralnej bazy i białego obramowania, możesz wybrać dowolną kombinację: różową bazę i czerwone obramowanie, niebieski odcień bazy ze srebrnymi brzegami, zielone paznokcie z pomarańczowym paskiem wzdłuż krawędzi - wybór jest po prostu ogromny. Klasyczny francuski można uzupełnić zdjęciami na kciuku lub drugim palcu w tej samej lub kontrastowej skali.

Pedicure księżycowy jest przeciwieństwem kurtki służbowej. W tym przypadku nie jest to końcówka pokryta innym kolorem, ale podstawa paznokcia w skórek. Zwykle mistrzowie malują wąski miesiąc na najbielszej części paznokcia - dlatego pedicure nazywany jest pedicure.

Nago

Nago pedicure jest wart podkreślenia szczególnie - neutralne niuanse w pedicure są teraz tak istotne. Możesz użyć palety kolorów nagich w szerokiej gamie opcji: pedicure monofoniczny, gradient, różne wzory i dekoracje. Najważniejsze - aby zachować naturalność, to ona jest teraz u szczytu popularności.

Wzory geometryczne

Najbardziej modne są teraz paski o różnych kolorach i grubości, a także groszek - zarówno duży, jak i mały. Wzory można łączyć ze sobą, dodawać inne kształty - prostokąty, trójkąty, bawić się kolorem. Popularne są teraz zarówno kontrastowe wzory, jak i geometryczny pedicure, zaprojektowane w różnych odcieniach tego samego koloru.

Motyw morski

Motywy morskie tradycyjnie pojawiają się w lecie, kiedy rozpoczyna się sezon wakacyjny i ciepłe plaże. Odnowiony motyw morski, który jest teraz u szczytu popularności, to nie tylko palmy czy biało-niebieskie paski kamizelki na paznokciach. Na przykład możesz wybrać gamę czerwoną i białą i uzupełnić ją ładnymi wzorami i dekoracjami.

Animalism

Dość sprzeczny trend, za którym mogą podążać tylko najbardziej doświadczone kobiety mody. Przy stosowaniu nadruków zwierzęcych najważniejsze jest znać środek i nie przesadzać, aby pedicure nie wyglądał wulgarnie. Należy pamiętać, że gwoździe ze wzorem w postaci plamek geparda lub samych pasków zebry są akcentem i nie należy go wzmacniać ubraniami o odpowiednich kolorach. Możesz dodać dyskretne akcesoria w tym samym zakresie - i to wystarczy.

Orientalne ornamenty

Orientalne wzory są w modzie dopiero w tym sezonie. Ozdoby na paznokciach można utrzymywać w kolorach tego sezonu, pastelowych lub jasnych. I możesz odebrać tradycyjne orientalne odcienie - czerwony, niebieski, zielony, złoty itd.

Metallic - malejący trend w modzie

Ale ten trend, przeciwnie, żyje w ostatnich sezonach. Szczególnie popularne są gradienty wykonane z różnych odcieni metalicznych, a także proste powłoki zwykłe z metalicznym połyskiem.

Długie paznokcie u nóg

Kolejny kontrowersyjny trend. Wiele modnych kobiet stara się zostawić niewielką wolną krawędź na paznokciach - to wizualnie wydłuża paznokieć i nadaje mu bardziej regularny wydłużony kształt. Ten trend jest odpowiedni dla dziewcząt z krótkimi palcami i okrągłymi paznokciami. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić, aby paznokcie nie ścisnęły butów i nie rozerwały rajstop.

Trendy mody latem 2019 r. Można łączyć ze sobą: aby stworzyć kurtkę z orientalnymi wzorami lub z metalicznym gradientem, aby użyć różnych modnych kolorów - zarówno nagich, jak i jasnych. Różnorodność popularnych trendów pozwala bawić się pedicure, ożywiając coraz więcej nowych pomysłów.

Pin
Send
Share
Send
Send