Moda

Najpiękniejsi mężczyźni na znaku zodiaku - trzy najlepsze

Pin
Send
Share
Send
Send


Każda kobieta ma swój własny pomysł na męską atrakcyjność. Niektórzy lubią wysoki wzrost, inni lubią wyraziste oczy lub wspaniałe włosy. Ale są przedstawiciele silniejszej płci, które przyciągają prawie wszystkie kobiety. Astrologowie przez wiele lat prowadzili badania i odkryli, że istnieją pewne znaki zodiaku, pod którymi rodzą się najbardziej atrakcyjne i charyzmatyczne osobowości. Dziś najpiękniejsi mężczyźni na znaku zodiaku stali się znani.

Strzelec

Charyzmatyczny i niezwykle atrakcyjny mężczyzna Strzelec zajmuje trzecie miejsce w rankingu najpiękniejszych facetów. Patronem znaku jest planeta Jowisz i pod jego wpływem powstaje wygląd faceta, a element ognia dodaje uroku i atrakcyjności. Zwykle w wyglądzie Strzelca są następujące funkcje:

  • wysoki;
  • wyraziste oczy;
  • długie i grube rzęsy;
  • napięta postać;
  • inteligentne włosy;
  • dobrze zdefiniowane usta;
  • grube brwi.

Włosy zazwyczaj mają ciemny odcień, zbliżony do czarnego lub czekoladowego. Dane zewnętrzne uzupełnia męskość, odwaga, szczodrość i szczerość. Znaczącą wadą Strzelca będzie nadmierna miłosierność. W oczach kobiet jest to niewątpliwa wada, ale jest interesująca dla mężczyzn tego znaku, są pełni pomysłów, uwielbiają podróżować i wiedzą, jak zabawiać partnera.

Ciemne włosy, piękne usta i oczy są charakterystycznymi cechami Strzelca

W większości przypadków Strzelec jest bardzo wysportowany, co zwiększa ich atrakcyjność, poprawia ich sylwetkę, zwiększa ich siłę i wytrzymałość.. Nawet w wieku dorosłym starają się utrzymać kondycję, a kobiety bardzo to lubią. Ogromną zaletą mężczyzn tego znaku jest czystość. Panie bardzo cenią tę jakość u mężczyzny, ponieważ zawsze wygląda jak igła.

Astrolodzy ustalili, że najbardziej atrakcyjny Strzelec rodzi się między 23 listopada a 2 grudnia.

Bliźniacy

Air Twins zajmują drugą pozycję w rankingu najbardziej atrakcyjnych facetów. Zwykle mają wysokie, wspaniałe, lekko falowane włosy, duże oczy, pulchne i zmysłowe usta. Ciało jest często cienkie, ale nie osłabia to zainteresowania kobiet w Gemini. Włosy często mają jasny odcień, z lekkim złotym odcieniem.

Stylowe bliźniaki zawsze wyglądają niesamowicie

Z wiekiem ich figura nie ulega pogorszeniu, jasnoszare włosy pojawiają się na skroniach, dodając solidności i elegancji. Znak jest pod auspicjami Merkurego, który wyjaśnia zewnętrzne dane i możliwość ich podkreślenia.

Zgodnie z klasycznymi standardami przedstawicieli tego znaku zodiaku nie można nazwać przystojnym. Ale są tak mistrzowsko ukrywają swoje wady i pokazują zalety, których nikomu by nie przyszło nazwać miernym. Gemini często wolą eksperymentować ze swoim wyglądem, zmieniać fryzurę, styl ubierania. Jest to szczególnie atrakcyjne w oczach wielu kobiet.

Występy Gemini uzupełniają doskonałe poczucie humoru, zaradność i zdolność do prowadzenia rozmowy.. Panie doceniają tych mężczyzn, uważają ich za najbardziej atrakcyjnych.

Najpiękniejsze męskie bliźniaki rodzą się od 1 do 11 czerwca.

Byk

Liderem wśród wszystkich przedstawicieli silniejszej płci jest oszałamiający ziemski Byk. Dla tworzenia niezwykłych danych zewnętrznych jest odpowiedzialny za Księżyc i Wenus, drugi jest szczególnie korzystny dla piękna. Kobiety w tych mężczyznach są przyciągane przez doskonałą sylwetkę, średnie lub wysokie, surowe cechy, które dają męskość. Taurus jest prawie zawsze bardzo silny fizycznie, wysportowany i łatwy w utrzymaniu.

Brązowe włosy i surowe rysy twarzy - cecha męskiego Byka

W większości przypadków mają jasnobrązowe, brązowe lub złote włosy, niebieskie, jasnobrązowe lub szare oczy, grube brwi, wyrazisty nos, silną wolę brody, masywną szyję. Cienkich Taurusów nie można nazwać. Wraz z wiekiem zmienia się ich kształt, ale to nie czyni ich mniej atrakcyjnymi w oczach płci przeciwnej. Niektóre zmiany w wyglądzie mężczyzn rekompensują naturalną charyzmę, urok, zdolność do prowadzenia rozmowy i zainteresowanie kobietą.

Charakterystyczna cecha Byka - poświęcenie, które w większości przypadków wpływa na wygląd. Często przedstawiciele tego znaku zodiaku mają dołek na podbródku, co stwarza iluzję bycia bezradnym, jeśli nie patrzy się w oczy osoby.

Najbardziej atrakcyjni Byki, według astrologów, rodzą się od 1 do 10 maja.

Podczas opracowywania oceny astrolodzy koncentrują się na fakcie, że piękno dla każdego jest pojęciem czysto subiektywnym. Dane zewnętrzne muszą być uzupełnione dobrymi cechami ludzkimi, wtedy można nazwać człowieka pięknym.

Obejrzyj film: 10 najprzystojniejszych mężczyzn 2018 roku (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send