Moda

Styl gwiazdy Kendall Jenner: triumfy i modne porażki ostatnich lat

Nazwa tego amerykańskiego modelu dziś nie jest znana, chyba że zapaleni przeciwnicy mediów. W wieku 23 lat Kendall Jenner miała oszałamiającą karierę i stała się częstą postacią soczewek paparazzi. Jest na co spojrzeć: praca jako model i stałe imprezy w środowisku mody wykonały swoją pracę, a styl Kendalla można dziś zazdrościć.

Dzięki swojej sylwetce dziewczyna jest praktycznie nieograniczona w wyborze ubrań. W życiu codziennym preferuje wygodne obrazy, ale zawsze kładzie niewielki nacisk na krzywe ciała. Ulubioną techniką modelu są przycięte bluzki i delikatne nacięcia na odzieży.

Podstawowe elementy Kendall sprytnie miesza się z jasnymi trendami. Białą koszulę uzupełnia futerkowa torba, szorty z wydłużoną kurtką, zwierzęcy nadruk z klasycznymi dżinsami.

Jedną z ulubionych technik modelu jest pokazanie jednej części ciała podczas ukrywania reszty. Z dużym swetrem nosi przycięte spodenki. Jeśli na obrazie jest głębokie cięcie, nogi zostaną ukryte.

W przypadku lotów i spacerów najstarsza z sióstr Jenner preferuje miękkie, obszerne dzianiny i wygodne buty.

Jednak pomimo zamiłowania do wygody, elegancja i kobiecość nie są obce modelowi. Na dywanach i imprezach towarzyskich Kendall zawsze pojawia się w wyszukanych obrazach najlepszych światowych projektantów.

Oczywiście nie, bez modnych awarii. Miękka koszulka, którą Jenner tak bardzo kocha, często okazuje się być zbyt cienka i wykazuje wiele nadmiaru dla zdumionej publiczności.

Czasami model cierpi z powodu dziwnych kombinacji kolorów i tekstur, które dodają go przez około dziesięć lat od góry.

Kilka razy Kendall zapomniała, że ​​miała nosić sukienki na dywanie i przyszła w swoich ulubionych dżinsowych szortach.

Jeśli spojrzysz na zdjęcie Kendalla Jennera z ostatnich kilku lat, ewolucja jej stylu będzie oczywista, a dziś naprawdę ma się czego nauczyć. Obrazy stają się bardziej eleganckie, ale bardziej interesujące, a irytujące błędy stają się coraz mniej.

Obejrzyj film: TANIO VS. DROGO - KENDALL JENNER. STYL GWIAZD #1. CheersMyHeels (Grudzień 2019).

Загрузка...