Moda

Duck One: A Black Barbie That Shook Instagram

Pin
Send
Share
Send
Send


Niektóre dziewczęta dziś marzą o byciu podobną do słynnej lalki Barbie - właścicielki pięknej twarzy, wspaniałej figury, długich włosów i wielu atrybutów „dolce vita”. Wiele dziewcząt dorasta i zapomina o swoich ideałach. Ale Dacia To ożywiło jej marzenie.

Czarny model Sudanese roots urodził się w Australii. Słusznie zdobyła tytuł jednego z najbardziej omawianych modeli Instagram w 2017 roku. Dziewczyna, która urodziła się w 1996 roku, jest uderzająco podobna do lalki, która nie jest typowa dla kobiet w Afryce. Znakomicie dopracowane rysy twarzy, czysta i jednocześnie delikatna, piękna figura i niemal zabawkowe włosy - zestaw, który Dacians zaszokował użytkowników sieci społecznościowej.

Świat zna kilka modeli z czarną skórą węglową. Ale żaden z nich nie miał takich rysów twarzy - jak gdyby był malowany. Społeczność Instagram została podzielona na dwa obozy: pierwszy uwierzył dziewczynie, inni byli pewni, że mają przed sobą zdjęcie lalki, którą zręcznie opracowali w edytorze zdjęć. Jak się okazało, dziewczyna jest absolutnie realna, a jej wyjątkowy wygląd został jej nadany przez naturę i nie może być mowy o jakiejkolwiek interwencji chirurgów plastycznych.

Jednak był jeden punkt, w którym obie strony przeciwne zgodziły się bezwarunkowo - poradzili unikatowy model, aby uwolnić lalkę wykonaną na jej podobieństwo. W komentarzach Dhaka zgodziła się, że to świetny pomysł i podziękował opiekuńczym abonentom. Po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę, stając się członkiem australijskiego odpowiednika programu „Top Model American Style”. Dziewczyna nie mogła zostać zwycięzcą projektu telewizyjnego, ale model był w stanie znacznie poszerzyć swoją publiczność w sieciach społecznościowych, a także uzyskać kontrakt z agencją modelową New York Elite Model Management.

Teraz Daki jest twarzą kosmetycznej marki Sephora, ozdabia okładki błyszczących czasopism i nieczystości na pokazach znanych producentów odzieży na całym świecie. Wbrew ogromnemu sukcesowi i popularności, jako nastolatek, otrzymał w swoim wystąpieniu wiele krytyki i obelg związanych z jej nietypowym wyglądem dla ciemnoskórej dziewczyny.

Przez pewien czas Toth był zmuszony wycofać się ze wszystkich sieci społecznościowych i zaprzestać kontaktu ze społeczeństwem. Ducky twierdzi, że w wieku kilkunastu lat trudno było dostrzec obfitość krytyki i obelg w jej przemówieniu, ale dojrzewając, ponownie rozważyła swoje poglądy na życie i opinie innych ludzi, zdając sobie sprawę, że nie należy się na tym skupiać. Model wierzy, że zazdrośni i ci, którzy będą rozpowszechniać o tym plotki, zawsze tam będą i ważne jest, aby nie zauważyć tego, ale najlepszego w życiu.

Dzisiaj konto Instagram Dacii ma ponad 1 000 000 subskrybentów i jest stale aktualizowane nowymi publikacjami z różnych programów oraz z codziennego życia modelu.

Ciekawe jest to, że nawet dziewczyny takie jak Dacians czasami są wyśmiewane i krytykowane z powodu ich wyjątkowego wyglądu, ale życie stawia wszystko na swoim miejscu i prędzej czy później piękności otrzymują swoją część sławy i podziwu.

Obejrzyj film: Nicki Minaj - Barbie Dreams (Kwiecień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send