Moda

Madeleine Stewart to specjalny model i jej droga do sukcesu.

Pin
Send
Share
Send
Send


Modelarstwo w dzisiejszych czasach pokazało światu wiele wyjątkowych i silnych osobowości, które przeżyły wiele przeciwności i trudności. Okładki błyszczących czasopism zostały ozdobione dziewczynami cierpiącymi na bielactwo, karłowatość, łysienie i inne dolegliwości. Wśród nich jest australijski model Madeleine Stewart, który urodził się z zespołem Downa.

Mieszka dziewczyna w Brisbane.

Madeleine urodziła się z zespołem Downa, jedną z form patologii genomu, w której osoba może doświadczyć różnych nieprawidłowości.

Podobnie jak wiele osób z zespołem Downa, Stewart jako dziecko cierpiał na nadwagę, ale straciła 20 kilogramów, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu modelką. Dziewczyna zaczęła uprawiać sport i starała się jak najszybciej nadać kształt, aby spróbować swoich sił w branży mody.

Ostateczna decyzja o zostaniu modelką Stuart została podjęta po wizycie na pokazie mody w Brisbane, gdzie zabrała ją jej matka. Pewność siebie, poświęcenie i odwaga dziewczyny przyciągnęły uwagę mediów, a później poruszająca historia Madeleine była szeroko rozpowszechniona w Internecie.

Kariera niezwykłego modelu została zapoczątkowana w 2015 r. Po tym, jak opiekuńcza matka Madeleine rozpoczęła kampanię wzywającą agencje modelek do zawarcia umowy z córką. Pomysł kobiet wspieranych przez użytkowników sieci Wkrótce skontaktowali się Stewart z przedstawicielami różnych marek ze świata mody.

EverMaya i Manifesta były pierwszymi firmami, które rozpoczęły współpracę z niezwykłą dziewczyną. Podczas swojej kariery Madeleine wzięła udział w kilku sesjach zdjęciowych, a nawet dwukrotnie zbezcześciła na wybiegu w New York Fashion Week.

Model sieci społecznościowej Instagram ma ponad dwieście tysięcy subskrybentów. Dziewczyna stara się wykorzystać jej popularność, aby zmienić nastawienie do osób z zespołem Downa. Madeleine ma szczerą nadzieję, że dzięki jej przykładowi właściciele tej choroby będą mogli uwierzyć w siebie i zmienić swoje życie na lepsze, a ci, którzy są wokół nich, pomogą w tym.

Siła umysłu i pragnienie snu to cechy Madeleine Stewart, której może zazdrościć wielu absolutnie zdrowych ludzi. A przykład pokazany innym przez dziewczynę, która osiągnęła swój cel pomimo poważnej choroby, zdecydowanie zasługuje na podziw.

Obejrzyj film: Marta Mówi po Polsku Marta Piecze. Marta Komponuje Perfumy S01E31 HD (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send