Moda

Niezwykły meksykański model: „kosmita” Issa Lish

Pin
Send
Share
Send
Send


Branża modowa coraz bardziej przyciąga dziewczęta o nietypowym wyglądzie, wyglądającym chwytliwie i atrakcyjnie. Jednym z nich był Meksykanin z azjatyckimi korzeniami o imieniu Issa Lish.

Być może to mieszanka tak odmiennej i odległej krwi spowodowała szczególne cechy Issy, imponujących pracowników agencji modelek.

Historia sukcesu tego modelu to wola przypadku, jak to często ma miejsce dzisiaj: dziewczyna pracowała w jednym z barów sushi w Meksyku, którego właścicielem był jej ojciec. Pewnego dnia postanowił nauczyć córkę słabego występu w szkole, ale została „uratowana” przez agenta castingu ze świata mody, który przyszedł, by cieszyć się potrawami z baru.

Od tego czasu młoda piękność zdołała udekorować okładkę Vogue, zarówno japońską, jak i meksykańską, a także udało jej się współpracować z Pradą i innymi popularnymi markami.

Issa był jednym z ulubionych modeli fotografa Stephena Meisela, a następnie znalazł się na okładce włoskiego Vogue. Choć wątpiła, przyjmując ofertę pracy, jej kariera okazała się całkiem udana.

Do tej pory Lish współpracuje z największymi agencjami modelek z całego świata, w tym:

  • Modele premium,
  • Dlaczego nie,
  • Zarządzanie muzyką.

Lubi swoją pracę i nie żałuje, że wybrała model jako karierę niż początkowo chciała - studiować historię sztuki.

Czasami powołanie znajduje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Tak więc praca w restauracji japońskiej kuchni jej ojca pozwoliła Issa w końcu stać się jednym z najpopularniejszych modeli współczesnych czasów, wejść na strony dziesiątek czasopism i chodzić po pasach startowych w modnych miastach świata.

Obejrzyj film: Jurorzy myśleli, że śpiewa z playbacku (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send