Moda

Duma bycia rudą: czarny model Carissa Pinkston

Młodzi ludzie o chwytliwym i niezapomnianym wyglądzie nadal wypełniają sferę modelowego biznesu i pojawiają się na wybiegach i okładkach błyszczących czasopism z godną pozazdroszczenia okresowością. Jednym z tych modeli był słoneczny Karissa Pinkston - ciemnoskóra dziewczyna o rudych włosach i piegach, co jest raczej rzadkim i uroczym połączeniem.

Mimo że Carissa nie jest jedynym nowoczesnym modelem o podobnym wyglądzie, zapotrzebowanie na pracę z dziewczyną jest dość wysokie. Uwielbia jasne obrazy, które podkreślają już zapadający w pamięć wygląd. Konto na instagramie sieci społecznościowej, które prowadzi Pinkston, ma około 39 tysięcy subskrybentów i aktywnie się rozwija.

Tak mała liczba fanów w sieci na całym świecie wynika z faktu, że Carissa nadal spędza większość swojej kariery w świecie rzeczywistym. W tej chwili dziewczyna ma umowy z kilkoma agencjami modelek w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu, takimi jak Silent, Monster Management i Elite New York City.

W swojej karierze Pinkston udało się współpracować z wieloma głośnymi nazwiskami: Tommy Hilfiger, Tiffany, MAC Cosmetics, i-D Magazine, Schiaparelli i wieloma innymi. Carissa wielokrotnie pojawiała się na wybiegu, a także na łamach magazynów o modzie.

W przeciwieństwie do jej sukcesu w branży modowej, dziewczyna, podobnie jak wiele innych osób o niezwykłym wyglądzie, musiała przeżyć dość trudne dzieciństwo.

Faktem jest, że w społeczeństwie ludzi o ciemnym odcieniu skóry, rude włosy i piegi są bardzo rzadkie, a ich nosiciele często narażeni są nie tylko na kpiny, ale także na przemoc fizyczną. Właściciele tak uderzającego wyglądu, oczywiście, mieli więcej szczęścia niż albinosi, ale mają również szczególne znaczenie dla rudzielców kultury afrykańskiej. Ponadto Carissa odziedziczyła dość rzadki zielony kolor oczu, który w połączeniu z jasnymi włosami nadaje obrazowi dziewczyny pewien rodzaj mistycyzmu.

Na szczęście praca w branży kosmetycznej pomogła Pinkstonowi odzyskać zdrowie po doświadczonych kpinach i zastraszaniu. Piegi, które dziewczyna tak zaciekle znienawidzona, mogły być kochane zarówno przez kamerę, jak i wielu fanów.

Chociaż za ramionami dziewczyny jest kilkanaście strzelanin i nieczystości, kariera młodej Carissy dopiero się zaczyna. Przed nią, sądząc po jej zapotrzebowaniu i sytuacji w branży modelarskiej, nadal istnieje wiele lukratywnych kontraktów i udanych filmów.

Obejrzyj film: Taka Ruda (Luty 2020).

Загрузка...