Moda

Unikalny model interseksualny Hanna Gabi Odile

Nie jest to zaskakujące w przypadku nowoczesnego modelu biznesowego: ludzi o androgynicznym wyglądzie, modeli cierpiących na karłowatość, albinosów, dziewcząt z zezem i wielu innych niezwykłych pracowników.

Jednym z wyjątkowych przedstawicieli sfery mody była Hanna Gabi Odile, która urodziła się bez podstawowych oznak jednej z płci.

Ludzie tacy jak Hannah są nazywani intersex. Rodzą się z cechami seksualnymi, które nie spełniają standardów kobiecego lub męskiego ciała. Interseks nie może mieć genitaliów i łączyć się w swoje ciała i mężczyznę i kobietę.

Jako dziecko Odile przeszła kilka operacji, dzięki którym lekarzom udało się przekształcić swoje ciało w kobietę. Interwencja medyczna nie przebiegła bez śladu, a z powodu zakłóceń w produkcji hormonów twarz Hannah uległa znacznym zmianom.

Przyznając się w swojej interseksualności, dziewczynka mogła mieć tylko trzydzieści lat. W 2017 roku Hannah odbyła publiczną wycieczkę i dołączyła do organizacji interACT, która walczy o prawa interseksualne.

Kariera modelki niezwykłej dziewczyny powstała dzięki Tomowi Van Dorpe, który zauważył ją na festiwalu rockowym Novarock, który odbył się w Belgii. Stało się to w 2005 roku, w tym samym czasie dziewczyna podpisała kontrakt z agencją modelek Supreme z siedzibą w Nowym Jorku.

Odile zaprezentowała prace:

  • Thakoon Panichgul,
  • Rodarte,
  • Ruffian
  • Marc Jacobs.

Pojawiła się także na koncertach dla Vogue. Rok po rozpoczęciu kariery samochód został uderzony przez dziewczynę, a z powodu złamania obu nóg Hannah musiała przerwać pracę. Modelka bardzo obawiała się, że jej dni w branży się tam skończyły, ale wszystko się udało.

Przez wszystkie lata pracy w modzie Hanna Gabi Odile udało się dostać do magazynów takich jak Elle, Marie Claire, a także do włoskiego Vogue i jego wersji dla nastolatków. Oprócz klasycznej mody, dziewczyna jest przedstawicielką domu odzieży ulicznej Tommy Ton.

W ten sposób niezwykła Hannah Gabi Odile, przeszła przez wszystkie trudności i trudności, rozszerzyła szeregi unikalnych modeli nowoczesności.