Moda

Andrei lub Andrea Pezic? Niezwykły model nowoczesnego wybiegu

Pin
Send
Share
Send
Send


Czasem, patrząc na okładkę błyszczącego magazynu, mężczyzna podziwia idealną kobiecą urodę, zupełnie nieświadomą, że tak naprawdę patrzy na mężczyznę.

Przez większość życia Andrei Pezic, który od dzieciństwa miał androgyniczny wygląd, spędził w ciele mężczyzny, w którym rozpoczął karierę modelki.

Andrei urodził się w Bośni i Hercegowinie w 1991 roku. Rodzina przyszłego modelu miała chorwacko-serbskie korzenie i została zmuszona do emigracji do Australii z powodu konfliktów zbrojnych, które rozpoczęły się w tym kraju.

Już w nowym miejscu zamieszkania młody mężczyzna, często poddawany swym adresom ze względu na zbyt kobiecy wygląd żartów, postanowił zamienić się z kpiny w model. Pejic wysłał swoje zdjęcia do oddziału międzynarodowej agencji Chadwick Model Management z siedzibą w Melbourne. Ujęcia Andrew są pod wrażeniem australijskich zwiadowców, a odpowiedź z nich nadeszła natychmiast.

Androgyniczny wygląd Pezic pozwolił mu uczestniczyć zarówno w pokazach męskich, jak i żeńskich, ale młody człowiek zwrócił uwagę na kobiety.

Po kilku latach nauki w szkole modelarskiej, Andrew w 2009 roku dostał się na Fashion Week w Sydney, gdzie stał się prawdziwą nową gwiazdą. Wizerunek młodego mężczyzny tak lubiącego obecnych, że w 2011 roku Pejic pojawił się przed paryską publicznością jako ulubieniec Jean-Paula Gautiera i Marca Jacobsa.

Zaraz po tym na okładce magazynu Dossier pojawiła się fotografia Andrew Toplessa, która wywołała falę negatywności i krytyki ze strony opinii publicznej. Ludzie obwiniają model za zbyt oczywiste podobieństwo do kobiety i nie podzielają entuzjazmu projektanta mody odnośnie wyglądu Pecic.

W centrum kolejnego skandalu, Andrew został, kiedy został wpisany w setkę najpiękniejszych kobiet według czytelnika magazynu FHM. Fakt ten wywołał oburzenie wśród kobiet, a nazwisko Pezic zostało wykluczone z wydania drukowanego, ale pozostało w wersji online.

Cały szum wokół jego wyglądu dał Andreiowi pewność, że czuje się nieswojo w ciele mężczyzny. W 2014 roku młody mężczyzna zdecydował się na operację zmiany płci i przyjął nowe imię - Andrea.

Historia tego wyjątkowego modelu jest po prostu niesamowita - w końcu była to kariera w branży modowej, która pomogła młodemu człowiekowi w końcu odnaleźć się i zostać kobietą.

Obejrzyj film: Andreja Pejic, transgender model (Może 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send