Moda

Śladami Shaun Ross: albinos model Leo John

Pin
Send
Share
Send
Send


Po pierwszym męskim modelu albinosów o nazwisku Sean Ross, który zyskał ogromną popularność, inni młodzi ludzie zaczęli pojawiać się w branży modelowania, inspirowani jego przykładem.

Jednym z nich był Leo John - chłopiec z Londynu, który również ma albinizm.

Jako dziecko Leo był ciągle drażniony, a sam młody człowiek twierdzi, że walczył prawie codziennie. Rodzina chłopca była jedyną ciemnoskórą na jego ulicy, a kiedy mieli syna albinosa w 1992 r., Stosunek sąsiadów do nich stał się jeszcze gorszy.

Czy John dorastał, czy był drażniony zarówno w szkole, jak i na ulicy? ani jeden dzień życia młodego człowieka nie był kompletny bez konfliktu. „Przez całe dzieciństwo marzyłem tylko o tym, żeby nie być albinosiem. Moje istnienie byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby nie setki zdziwionych spojrzeń wypełnionych niechęcią” - mówi Leo.

Ale wyjątkowy wygląd przyniósł nie tylko problemy młodemu człowiekowi, a Leo został zauważony przez rekrutujących agencje modelek. Szczęśliwy facet natychmiast zaakceptował ofertę współpracy.

Zainspirowany nowym rodzajem aktywności, John założył konto na instagramie, w którym publikacje faceta natychmiast zaczęły być chwalone przez subskrybentów. Obecnie mają 11,5 tysiąca Leo.

Według Johna sukces zawdzięcza nie tyle swojemu wyglądowi, ile banalnemu szczęściu. „Miałem szczęście, ponieważ urodziłem się w czasach, gdy wiele marek chce, by twarz ich produktów stała się osobą o niekonwencjonalnym wyglądzie. Kilka dekad temu wydawało się to niemożliwe”, mówi albinos.

Za modelem wiele sesji zdjęciowych i pokazów. Leo był członkiem London Fashion Week, wystąpił w kilku teledyskach, a także został przedstawicielem lookbooka rosyjskiego Vogue.

Z brzydkiego kaczątka Leo John stał się prawdziwym profesjonalnym modelem, którego dzieło jest dziś wysoko cenione przez dziesiątki tysięcy ludzi.

Obejrzyj film: video 2012 05 19 14 05 21 (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send