Moda

Obcy uszy modelarstwa: Somaliya Knight

Pin
Send
Share
Send
Send


Somali z dzieciństwa przyciągnęły uwagę innych, ale nie tak wielu, którzy marzą o tym, by zostać modelką. Jednak kpiny i kpiny stały się częścią jej drogi do samoakceptacji, a później wspinania się na ścieżkę kariery modelki.

Somaliya Knight to dziewczyna, która może odwrócić swoje życie i odwrócić się od brzydkiego kaczątka w słynny model.

Od dzieciństwa Somalia była wyśmiewana i wyśmiewana przez wygląd z powodu dużych wypukłych uszu. Co więcej, wydawałoby się, że negatywne wypowiedzi pozwalały zarówno na rówieśników, jak i dorosłych, wykształconych ludzi.

Dziewczyna żyła pełna wątpliwości. Ale pewnego dnia przyszły model został przypadkowo zauważony przez skauta z jednej z agencji, a życie Somalii zmieniło się na lepsze.

Ludzie, którzy zaproponowali Knightowi kontrakt, wyjaśnili przyszłemu modelowi, że jej uszy są naturalnym darem, który odróżnia osobę od milionów innych właścicieli o zwykłym wyglądzie. Przedstawiciele agencji mogli pokazać Somalii różnorodność ludzkiego piękna i nauczyć dziewczynę być z siebie dumną.

Oprócz pracy z fotografami i bezczelności na wybiegach, Knight prowadzi konto na Instagramie, na którym podpisało się ponad 11 tysięcy osób. Dziewczyna dzieli się publikacjami zarówno z pokazów mody, jak iz prawdziwego życia, komunikuje się z subskrybentami i odpowiada na różne pytania, promując uprzejmość i miłość każdej osoby.

Oprócz głównej działalności Somalia zajmuje się również pracą socjalną. Rozmawia z nastolatkami o standardach piękna, pomagając niezwykłym dzieciom pozbyć się kompleksów i znaleźć wewnętrzną harmonię. Ten pomysł przyszedł do Knight po tym, jak rozpoczęła karierę modelki i była w stanie zaakceptować siebie. Dziewczyna była tak zainspirowana jej pracą przed obiektywami aparatu, że postanowiła pomóc ludziom wokół niej zrozumieć rzeczy, które jej pracodawcy mogli jej kiedyś wytłumaczyć.

Los zadekretował w taki sposób, że Somalia całkowicie przypadkowo stała się modelem z powodu tego, co myślała o całym swoim życiu jako o niekorzystnej sytuacji.

Obejrzyj film: Eachine Wizard TS215 Dron wyścigowy Unboxing i Recenzja ! (Może 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send