Moda

Siberian Bodypositive: Christian Kazakov podbija model biznesowy

Pin
Send
Share
Send
Send


Trudno dziwić się modelom naszych czasów - na okładkach i podium pojawiają się ludzie o najbardziej zróżnicowanym wyglądzie, ale jedna z niewielu kanonicznych rzeczy pozostaje szczupłą modelką.

Ale ten parametr również należy do przeszłości, ponieważ każdego roku na świecie pojawia się coraz więcej pozytywnych modeli kategorii plus size, z których jednym był nasz rodak z Syberii o niezwykłej nazwie Christian Kazakov.

Historia kobiety, której wygląd i wiek nie są idealne dla modelek (chrześcijanie w momencie rozpoczęcia kariery mieli 32 lata) zaczęła swoją działalność dzięki programowi telewizyjnemu znanemu w Stanach Zjednoczonych pod nazwą „American Top Model”, który Kazakova została uczestnikiem 12. sezonu .

Rosjanka nie podobała się w projekcie telewizyjnym nawet na etapie castingu, kiedy młoda kobieta wysłała film do selekcji, gdzie szczerze pokazała swój cellulit i rozstępy w kadrze. Sama Christian twierdzi, że poświęciła dużo czasu na symulatory próbujące wcisnąć się w ogólnie przyjęte parametry piękna, martwiąc się nie tylko o figurę, ale także o wiek i obywatelstwo (uczestnicy programu telewizyjnego muszą mieć obywatelstwo Stanów Zjednoczonych Ameryki).

Po długich i próżnych wysiłkach Kazakova zdecydowała się na śmiały krok - zrezygnować z próby schudnięcia i rozpocząć przesyłanie zdjęć na instagram sieci społecznościowej, bez uciekania się do magii retuszu. Zdjęcia chrześcijan stały się wirusowe i natychmiast rozrzucone po całej sieci, a kobieta była bardzo szczęśliwa, zdając sobie sprawę, że ludzie są gotowi zaakceptować to, czym jest.

Pomimo dużej krytyki model nadal zmaga się z nierównością społeczną w branży modowej, stanowczo protestując przeciwko znormalizowanym koncepcjom atrakcyjności kobiet. Kiedyś Kazakova nawet zorganizowała swój własny mob flash na Times Square, gdzie 20 modeli stosowało się do pozytywnych dla ciała poglądów. Kobiety przechadzały się po placu w bieliźnie, co zaszokowało ich wokół, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że akcja ta miała miejsce w grudniu.

Pani jest pewna, że ​​cały problem ścisłych ram piękna leży w reklamie rozpowszechnianej przez mass media. „Media sprawiły, że ludzie uwierzyli, że coś jest w nas nie tak, gdybyśmy nie byli jak modelka na okładce Vogue czy dziewczyny z Victoria's Secret. Musimy kochać siebie takimi, jakimi jesteśmy” - powiedział Christian.

Pomimo niezadowolenia dyrektorów castingów, niektórych uczestników i sędziów, Kazakova zdecydowanie znalazła swoją publiczność, ponieważ ponad 350 tysięcy osób zapisało się na jej konto instagramowe, dzieląc te same poglądy. Młoda kobieta i jej profil nadal rozpowszechnia idee pozytywnego ciała, zachęcając miłośników mody do tolerancji i szacunku dla grubych ludzi.

Bez względu na to, jak mogą wyglądać losy chrześcijan i jej poglądów, warto dać kobiecie należyty szacunek - nie bała się wziąć udziału w obsadzie największego programu telewizyjnego o branży modelarskiej i z dumą ją przekazała. Pani nie wstydzi się niedoskonałego ciała, które jest również godne podziwu, i wzywa innych do porzucenia swoich kompleksów, cieszenia się życiem i uprzejmości wobec siebie.

Obejrzyj film: Conservatives and Progressives Debate Feminism Extended Version (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send