Moda

Model zespołu kocich oczu: historia Kathin Sticks

Pin
Send
Share
Send
Send


Różnicowanie się od większości ludności świata jest dużym obciążeniem i nie każdy może go usunąć. Jeszcze mniej specjalnych osób może pochwalić się pracą w branży mody.

Keithin Stickles, który urodził się w Ameryce, jest ofiarą zespołu Schmid-Frakkaro, zwanego także zespołem kociego oka.

Choroba Catina jest uważana za wrodzoną patologię ludzkiego genomu spowodowaną obecnością dodatkowego chromosomu. Jego drugie imię wynikało z rozwoju pionowej źrenicy u pacjentów, podobnie jak u kota. Podobna cecha objawia się w połowie przypadków choroby.

Zespół, na który cierpi Keitin, może powodować wiele anomalii w ludzkim ciele: rozszczepianie podniebienia, nieludzka część oka, skrzywienie kości twarzy i problemy narządów wewnętrznych.

Wbrew tak strasznej dolegliwości Stiklsowi udało się nie tylko prowadzić normalne życie, ale także zostać aktorką, modelką, a nawet piosenkarką. Wszystko zaczęło się od konta w instagramie, gdzie dziewczyna opublikowała swoje zdjęcia pod pseudonimem Caitin Kitten, po czym jej profil został zauważony przez popularnego fotografa Nicka Knighta.

Oferta wzięcia udziału w sesji zdjęciowej słynnego mistrza nadeszła natychmiast, a Keitin zgodził się bez wahania, ponieważ wiele modeli z całego świata marzy o pracy z Nickiem Knightem.

Dzień po opublikowaniu zdjęć popularność przyniosła Kathin, o której nawet nie marzyła. „Nigdy nie miałem tajnego pragnienia, by stać się modelką, a przynajmniej częścią branży mody. Po prostu podziwiałem ten obszar z boku i na moich zdjęciach zawsze starałem się wyrazić własne piękno i uczucia” - mówi Stills.

Unikalny model zdobił jedną z okładek V Magazine, a teraz nadal utrzymuje swoje konto w instagramie, ale używając prawdziwego nazwiska. Podpisuje go ponad 50 tysięcy osób.

Będąc właścicielem daleka od standardowego wyglądu, Amerykanin nie zawahał się i nie otworzył przed światem, któremu w pełni odpłacił, dając dziewczynie karierę jako model, o którym nigdy nie marzyła.

Obejrzyj film: Kocie Oczy - AlleGranda (Marzec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send