Moda

Niezwykły model azjatycki: Laura Lind

Pin
Send
Share
Send
Send


Azjatyckie piękno zawsze było uważane za dość specyficzne i urocze w branży modelarskiej. Laura Lind jest właśnie takim przykładem.

Niewielu przedstawicieli narodów wschodnich może pochwalić się bardzo atrakcyjnymi danymi modelowymi, ale każdy z nich ma jakiś subtelny urok poza kontrolą Europejczyków.

Lind to dziewczyna o azjatyckich korzeniach. Urodziła się i wychowała w Danii i prawdopodobnie z powodu mieszania różnych krwi odziedziczyła raczej specyficzny wygląd.

Oprócz niemal idealnej postaci klasycznej model Lind ma specjalne rysy twarzy - są szorstkie dla dziewczyny, ale jednocześnie dość kobiece.

Grube i szerokie modele brwi w połączeniu z niezbyt subtelnymi rysami twarzy i ciemnymi oczami nadają delikatnej azjatyckiej duszy odrobinę męskości. Jej obrazy, mimo blasku, witalności i uśmiechu Laury, wydają się być bardzo mocne i trochę surowe.

Warto zauważyć, że Lind jest dość wysoki jak na dziewczynę ze wschodnią krwią - 170 centymetrów, choć w kadrze, ze względu na swoją chudość, model wydaje się jeszcze wyższy.

W tej chwili na koncie instagramowym Laury jest tylko 3,5 tysiąca subskrybentów, ale taka kolorowa dziewczyna na pewno znajdzie swoją publiczność.

Czasami mieszanie innej krwi może dać dość niezwykły rezultat, który w przyszłości zainteresuje fanów egzotycznego piękna. I chociaż w portfolio Laury nie ma prac z głośnymi markami i publikacjami we włoskiej edycji Vogue, zyska ona swoją sławę.

Obejrzyj film: Blockers (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send