Moda

Uśmiechnięty model z shcherbinką: Luna Schultz

Pin
Send
Share
Send
Send


Uśmiech pomaga żyć - opinia, że ​​dziewczyna o imieniu Luna Schultz niesie ze sobą życie.

Duńska modelka rozpoczęła karierę w 2014 r., A jej pierwszym doświadczeniem była wizyta na pokazie mody Freya Dalsjo. Uśmiech księżyca natychmiast zauroczył dużą liczbę ludzi, a dzięki shcherbince między zębami modele przewidują wspaniałą przyszłość, ponieważ niezwykłe piękno w dziedzinie modelowania jest teraz warte swojej wagi w złocie.

Schulz współpracuje z Supa Model Management w Londynie, aw jej ojczystym kraju jej interesy są reprezentowane przez 14:00 Model Management z siedzibą w Kopenhadze. Główną pasją modelu są buty - Moon ma bogatą kolekcję i zawsze chętnie prezentuje nowe lookbooki na wybiegu.

Księżyc urodził się w 1997 roku, a w wieku 17 lat przypadkiem przyszedł do firmy - przyjechała, aby wspierać swoją siostrę w tym samym pokazie Freya Dalsjo, gdzie została zauważona przez harcerzy od godz. Ulubionym zajęciem dziewczyny jest podróżowanie i odwiedzanie kin i kawiarni, a szczególna radość wynika z połączenia tych dwóch rzeczy.

Zanim życie dziewczyny było związane z wybiegami i sesjami zdjęciowymi, Schultz marzył o zostaniu projektantem i stworzeniu własnej linii bielizny w stylu Agent Provocateur. Modelka jest przekonana, że ​​pomimo pełnego zatrudnienia w głównym obszarze działalności, kiedykolwiek uda jej się urzeczywistnić jej młodzieńcze marzenie, zwłaszcza w okresie pracy na wybiegu, musi zdobyć wystarczającą liczbę kontaktów, aby jej pomóc.

Do tej pory księżycowa sieć społecznościowa Instagram ma 5,5 tysiąca subskrybentów, a jej publikacje składają się głównie z wyników sesji zdjęciowych i ich komponentu poza ekranem, czasem rozcieńczonego zdjęciami codziennego życia i wypoczynku.

Niektóre osoby muszą pojawiać się tylko na dużym zgromadzeniu ludzi w jakiś sposób związanych ze światem mody, ponieważ ich życie jest natychmiast wywrócone do góry nogami. W ten sposób udało nam się wejść w świat wybiegów i pokazać Lunę Schultz, która obiecuje wspaniałą przyszłość dzięki niezwykłemu wyglądowi i wesołemu uśmiechowi.

Obejrzyj film: ROBIN SCHULZ & DAVID GUETTA & CHEAT CODES SHED A LIGHT OFFICIAL VIDEO (Styczeń 2023).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send