Moda

Hiperpigmentacja skóry: francuski model Maev Jiani Marshall

Albinizm, karłowatość, łysienie, dysplazja ektodermalna - lista chorób, których właściciele i właściciele mogli włamać się do branży modelowania, może być kontynuowana przez długi czas.

Jednym z tych niezwykłych modeli był Maev Jiani Marshall - dziewczyna o francuskich korzeniach, która obecnie pracuje w Nowym Jorku.

Model cierpi na przebarwienia skóry, dzięki czemu prawie połowa jej twarzy pokryta jest ciemnymi znamionami, podobnymi do regularnych piegów. Taki ślad na ciele dziewczyny pozostawił chorobę, która cierpiała w dzieciństwie. Maevowi bardzo trudno było przetrwać młodość pełną obelg i zastraszania, która nie skończyła się nawet po rozpoczęciu kariery modelki.

Marshall wciąż otrzymuje bardzo niepochlebne komentarze w komentarzach do publikacji na portalu społecznościowym Instagram. Na szczęście dla właściciela tak uderzającego wyglądu nauczyła się nie zwracać uwagi na wszystkie negatywy, które wylewają się na jej otoczenie.

Teraz dziewczyna związana jest umowami z agencjami modelek z różnych miast świata: Londynu, Nowego Jorku, Paryża i Mediolanu. W nagraniu Maev współpracował ze znanymi przedstawicielami branży, takimi jak Oui Management, Heroes Model Management, Why Not Model Management i Premier Model Management.

Instagram Marshall ma około 55 000 subskrybentów, z którymi dziewczyna okresowo wypowiada się w komentarzach, dzięki czemu wygląda na bardzo przyjazną i towarzyską, co z pewnością dodaje punktów do postępu w rozwoju jej mediów.

Po rozpoczęciu bardzo udanej kariery w branży mody, Maewa nauczył się nie tylko wstydzić się swojej twarzy, ale także być z niej dumna. Dziewczyna zrozumiała, że ​​na świecie jest wielu dobrych ludzi gotowych przyjąć ją za to, kim jest i podziwiać kreatywność bez zbędnych uprzedzeń. Dzięki takiemu podejściu do osoby Marshall przestał próbować ukryć prawdziwy wygląd skóry pod warstwami podkładu i proszku.

Głównym zadaniem modelu, według jej własnych słów, jest niesienie pozytywnego i życzliwości światu zewnętrznemu. Chce pokazać ludziom, jak patrzą na jej zdjęcia na ekranach komputerów i telefonów, że każdy z nich jest piękny na swój sposób i nie powinien się wstydzić jego cech, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się wadliwe.

Maev Jiani Marshall jest doskonałym przykładem radości i szczerej miłości do innych. Uśmiechnięta dziewczyna nie wahała się otworzyć przed światem swojego problemu, z którego udało jej się stworzyć nie tylko wyjątkową cechę, ale i prawdziwą godność. Taki odważny akt, jak również chęć pomocy ludziom z podobnymi problemami, są zdecydowanie godne szacunku.