Moda

Dziewczyna w ciele starej kobiety: historia modelki Sarah Gyurts

Pin
Send
Share
Send
Send


Dziewczęta, które patrzą na nas z okładek magazynów o modzie, często zaskakują swoim wyglądem - nowoczesne standardy piękna już dawno odeszły od klasyków, do których przywykła większość ludzi.

Ale modelka o imieniu Sarah Gürts, urodzona w 1991 roku, jest nie tylko zaskakująca, ale wręcz szokująca swoim wyglądem.

W wieku dziesięciu lat u Sarah stwierdzono rzadką chorobę zwaną zespołem Ehlersa-Danlosa. Właściciele tej choroby praktycznie zawiesili produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra traci elastyczność i wygląda dość staro.

Przez całą swoją młodość Gürts spędzała czas na walce ze swoim ciałem, próbując w jakiś sposób wpłynąć na starzenie się skóry, ale wszystkie próby dziewczyny były daremne. Dopiero w wieku 23 lat model był w stanie pogodzić się ze swoim losem i zaakceptować siebie tak, jak się stał.

Podobnie jak wiele innych osób o wyjątkowych cechach wyglądu, Sarah nienawidziła swojej choroby, uznając ją za przekleństwo. Ale później, wraz ze świadomością nieporozumienia sytuacji, przyszła miłość do siebie. Teraz Gyurts pewni, że jej skóra - cecha nadana losowi.

„Każda wada, którą posiadasz, jest przedmiotem twojej indywidualności. Opowiada historię o tym, czego doświadczyłeś, o swojej walce” - mówi model.

Sara uważa, że ​​jej misja życiowa zmienia publiczną wizję piękna. Model jest przekonany, że każda osoba spotyka tych, którzy będą niezadowoleni z jego wyglądu. „Nie jesteś taki jak wszyscy inni. A ludzie wokół ciebie nie wiedzą, jak zareagować na tych, którzy się od nich różnią. Pokorni. Po prostu wyślij ich do piekła” - radzi Gürts.

I wydaje się, że sama Gurts świetnie sobie radzi - pewność siebie i odwaga pomogły dziewczynie zdobyć ponad 75 tysięcy subskrybentów w sieci społecznościowej Instagram. W swoich publikacjach Sarah nie waha się pojawiać w jawnych sukienkach i strojach kąpielowych, otwarcie pokazując światu swój wyjątkowy wygląd.

Nawet będąc właścicielem tak strasznej choroby skóry, model nie poddał się i był w stanie odwrócić swój brak godności, który dziś podziwia dziesiątki tysięcy ludzi.

Obejrzyj film: Kobieta stała się pośmiewiskiem, żeby uratować swoje dzieci przed głodem (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send