Moda

Niezwykły ukraiński model: Arina Lyubiteleva

Pin
Send
Share
Send
Send


Jeśli na Zachodzie coraz częściej można zobaczyć niestandardowe modele, zaskakujące swoim wyglądem, Europa Wschodnia nie jest jeszcze gotowa do zaoferowania światu tak ekstrawaganckich gwiazd wybiegów.

Niemniej jednak dziewczęta o nietypowym wyglądzie dla biznesu modelowego znajdują się również w okolicznych stanach. Na przykład jedną z nich była Arina Lyubiteleva - laureatka programu telewizyjnego „Top Model in Ukrainian”.

Arina urodziła się w Kryvyi Rih i od dzieciństwa interesowała się modą. Nawet zanim wzięła udział w pokazie, który obrócił jej życie, Lyubiteleva uczestniczyła w różnych pokazach i sesjach zdjęciowych, a także uczyła w lokalnej szkole modelek. Ubiegając się o udział w ukraińskiej wersji słynnego programu, Arina dążyła do pokazania publiczności, że dziewczyny o nietypowym wyglądzie nie powinny być nieśmiałe, są w stanie konkurować na równym poziomie z modelami bardziej klasycznego typu.

Wysoka postawa, długie nogi i duże piersi są niewątpliwie zaletami dziewczyny, ale od pierwszego dnia na zawodnikach i widzach szczególną uwagę zwracano na uszy modelki i przez cały sezon starano się przypiąć nieprzyjemnego uczestnika. Eksplozywna natura Ariny nie pozwoliła mu znieść kpin, a pod wpływem impulsu do ochrony jej godności, modele musiały nawet użyć pięści w kadrze.

Nie mogła zostać zwycięzcą pokazu, ale mimo to dostała to, o czym marzyła - karierę modelki. Za delikatnymi ramionami Ariny pracują takie kraje jak USA, Włochy, Peru, Chiny i Grecja, a jej zdjęcie zdobi jedną z okładek hongkońskiego Harper's Bazar.

Lwia część popularności Ariny wywołała zażenowanie, które wydarzyło się podczas jednego z koncertów Christiny Bobkovej. Zgodnie z wyobrażeniem projektanta Lyubiteleva powinna splugawić się w kurtce, nosząc na nagim ciele. Ubranie miało być przymocowane taśmą klejącą, ale sprzedawane bezpośrednio na pasie startowym. W rezultacie model, bez zażenowania, wykonał swoją pracę w odsłoniętej formie i wrócił za kulisy. Następnego ranka Arina znalazła się we wszystkich doniesieniach prasowych, także tych dalekich od świata mody.

W tym czasie bardzo młoda dziewczyna nie zawahała się spojrzeć i postanowiła zrobić odważny krok - spróbować swoich sił w projekcie telewizyjnym dla całego kraju. Chociaż nie było możliwe osiągnięcie zwycięstwa, Arina była w stanie zdobyć to, po co przyszła - dowód, że możesz stać się modelem, nawet z niektórymi, zgodnie z ogólnie przyjętą opinią, wadą.

Obejrzyj film: Jurorzy myśleli, że śpiewa z playbacku (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send