Moda

Od nieśmiałej dziewczyny w modelu: Maria Telna

Pin
Send
Share
Send
Send


Modelowy biznes przechodzi obecnie duże zmiany. Zwykłe długonogie piękności o klasycznych parametrach „90-60-90” pozostają w przeszłości, a ich miejsce zajmują stopniowo ludzie o niestandardowym i chwytliwym wyglądzie, takim jak Maria Telny.

Jednym z modeli „nowej szkoły” był Charków Maria Telna, urodzona 28 grudnia 1991 r. W dość skromnej rodzinie.

Maria nie marzyła o karierze modelki, ale dzięki niezwykłemu wyglądowi zasłynęła w branży modelarskiej.

Nastolatka o szczupłym ciele i wysokim wzroście.

Takie metamorfozy bardzo dezorientowały Mashę i była bardzo nieśmiała z powodu jej niezwykłego wyglądu.

Dziewczyna była zainteresowana robótkami ręcznymi, szyciem, była cicha i spokojna, zakłopotana i odmawiała kosmetyków.

Życie nastolatka na zawsze zmieniło prostą podróż na zakupy w towarzystwie babci. Opuszczając sklep, natknęli się na samochód Yany Zamehovskiej.

Jak się okazało, była dyrektorem agencji modelek Nika Models, więc bezzwłocznie zaproponowała młodej Marii wypróbowanie siebie jako modelki.

Wieczorem rada rodzinna postanowiła przyjąć ofertę Yany.

Po pierwszej strzelaninie rodzice Maszy otrzymali zapewnienia, że ​​ich córka ma doskonałe dane modelowe i jest bardzo fotogeniczna.

Tak więc zdjęcia Marii trafiły do ​​czasopism kijowskich, gdzie zwrócił na nie uwagę Stanisław Jankelevsky, dyrektor departamentu międzynarodowych agencji L-models.

Już kilka miesięcy później zaskoczona, ale szczęśliwa dziewczyna została zaproszona do Paryża.

Podczas pierwszej podróży zagranicznej Marii towarzyszyła Yana, która odkryła talent dziewczyny.

Liczba codziennych castingów była po prostu niesamowita - Teln posiadał 5-7 trafień dziennie.

Wydane wysiłki przyniosły rezultaty, a Masha mogła uczestniczyć w wielu pokazach mody, współpracując z takimi markami jak Givenchy i Nina Richi.

Niezwykły wygląd ukraińskiej kobiety zachwycił wielu ludzi ze świata mody, dzięki czemu dziewczyna pojawiła się na okładkach najsłynniejszych błyszczących magazynów na świecie.

W domu model stał się twarzą domu mody Lilia Pustovit, a także zawarł liczne kontrakty z popularnymi publikacjami: Prada, Cosmopolitan i innymi.

W tym modelu poddano obfitości krytyki ze strony mieszkańców: nie podobała im się cienkość, niezwykły kształt uszu dziewczyny. Według niej już dawno przestała zwracać uwagę na takie krzyki.

W tej chwili tylko 6 tysięcy osób zapisało się na oficjalne konto Telny w instagramie.

Kilkuletnia praca na podstawie umów o bardzo trudnych warunkach, zgodnie z którymi Maria nie miała prawa do zawarcia małżeństwa, posiadania dzieci, a nawet nawiązania związku, bardzo zmęczona dziewczyna i postanowiła wrócić do normalnego życia.

Maria poszła na studia, wyszła za mąż i urodziła dziecko.

Oczywiście świat mody nie był w stanie w pełni uwolnić Teln, a młoda matka wciąż pracuje nad niektórymi projektami, ale większość czasu poświęca rodzinie i nauczaniu.

Czasami prosta podróż na zakupy może wywrócić całe twoje życie do góry nogami, ale nie zawsze te zmiany pomagają osobie stać się szczęśliwą. Po kilku latach pracy jako modelka za granicą Maria wróciła do ojczyzny i postanowiła poświęcić swoje życie rodzinie. Pozostaje mieć nadzieję, że Telna dokonała właściwego wyboru i będzie szczęśliwa.

Obejrzyj film: Nieśmiała Natalia zaintrygowała jurorów. Kasia Sokołowska pomogła jej na castingu! Top Model (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send