Moda

Megan Collison - model o niezwykłych cechach

Pin
Send
Share
Send
Send


Współczesny biznes modelowy coraz bardziej odchodzi od standaryzowanych koncepcji piękna, które kształtowały się przez lata. Jednym z modeli nowej fali, przynoszącym świeży wygląd branży, była Megan Collison, która nie ma najzwyklejszego wyglądu.

Megan, pochodząca z Kanady, urodziła się w 1988 r. W mieście Edmonton. Od urodzenia dziewczynka miała szorstkie rysy twarzy, które pod pewnymi kątami są trochę jak mężczyźni. Przyszły model został zauważony przez Kelly Straight, reprezentującego agencję Mode Models, i stało się to w lokalnym centrum handlowym.

W wieku 18 lat Megan przeprowadziła się do Nowego Jorku, a jej kariera osiągnęła poziom, na którym najlepsze czasopisma modowe wyraziły chęć współpracy z dziewczyną. W październiku 2007 roku pojawiła się na okładce włoskiego Vogue, a jej fotografem był sam Stephen Meisel. Z czasem modelowi udało się współpracować z takimi znanymi markami jak Dolce & Gabbana, Prada, H & M, Valentino, Louis Vuitton i Swarovski.

W 2008 r. Collison zasłużył na zaszczytne miejsce w pierwszej dziesiątce „nowych” modeli według models.com, aw kwietniu 2017 r. Zdobyła nagrodę „Model roku”. Przez całą swoją karierę Megan 7 razy pojawiła się na okładce Italian Vogue, co jest najlepszym dowodem jej sukcesu.

Pod koniec 2010 roku Megan próbowała się w roli aktorki filmowej, jej debiutancka rola w filmie „Gdzieś”. Jednak podczas kariery w świecie kina dziewczyna nie kontynuowała.

Ze względu na nietypowy wygląd Megan została niemal przypadkowo zauważona i stała się jednym z najbardziej poszukiwanych modeli. Przyszła gwiazda okładek prawdopodobnie nie pomyślałaby o takim sukcesie, ale jej sposób wyraźnie pokazuje, że w dzisiejszych czasach modnie jest nie być stereotypem, ale doceniać jej indywidualność, w tym także wygląd.

Pin
Send
Share
Send
Send