Moda

Modelka z okropną chorobą: historia Ilki Brühl

Pin
Send
Share
Send
Send


Jest wielu wyjątkowych ludzi na świecie, którzy łamią absolutnie wszelkie stereotypy dotyczące ludzkich zdolności i piękna.

Jedną z nich była dziewczyna z bardzo rzadkim defektem twarzy, Ilka Brüel, która pomimo strasznej choroby była w stanie pokonać wszystkie trudności życiowe i stać się modelką.

Świat mody w ostatnich latach został tak przekształcony, że wygląda prawie nie do poznania. Gdyby tylko 10-15 lat temu ktoś powiedział, że Ilka może stać się modelką, na pewno by się z niego śmiali, że upadną. Ale na szczęście współczesne realia pozwalają utalentowanym ludziom znaleźć piękno w tych, którzy na pierwszy rzut oka wydają się być bardzo, bardzo nieatrakcyjni. W świecie mody coraz częściej pojawiają się modele o dużych rozmiarach, dziewczęta o niskim wzroście, albinosy, a także ludzie z różnymi chorobami.

Urodził się niezwykły model z Niemiec z niezwykłą nieuleczalną wadą - rozszczepioną twarz. Dzieciństwo dziewczyny było trudne - nieustannie znosiła ataki kolegów z klasy, obelgi i zastraszanie. Ale z upływem lat świat się zmienił, a teraz Ilka jest popularnym modelem, który porównuje się do stworzenia obcego lub fantazji ze świata fantazji.

Podczas swojego życia Bruel doświadczył wielu operacji i bardzo ucierpiał z powodu choroby, która zamieniła codzienne życie młodej dziewczyny w piekło. Na szczęście los Ilki gwałtownie się odwrócił, gdy jedna z jej przyjaciół, uwielbiająca fotografię, zaproponowała niezwykłą dziewczynę do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej. Brule był początkowo nieśmiały i nie chciał się zgodzić, ale w końcu się poddała. I słusznie! Wynik oszołomił Ilkę i jej przyjaciółkę oraz komentatorów w sieci, którzy pozostawili wiele dobrych słów w publikacjach.

Dzięki swojej pracy modelka chce udowodnić światu, że brzydcy ludzie nie istnieją, a każda osoba, bez względu na to, jak wygląda, jest piękna na swój sposób i jest wyjątkową częścią społeczeństwa. Dziewczyna zdołała zamienić wady w to, co wiele osób szczerze podziwia, więc Ilka otwarcie dzieli się swoją historią z innymi i stara się pomóc ludziom o nietypowym wyglądzie zaakceptować siebie i zacząć żyć bez kompleksów.

Ilka, która poradziła sobie z problemem rzuconym przez los, stała się nie tylko udanym modelem, ale przede wszystkim miłym człowiekiem, który dba nie tylko o swoje życie, ale także o wielu innych ludzi o różnych wadach wyglądu. To oczywiście godne najgłębszego szacunku, ponieważ nie każdy jest w stanie wypełnić świat życzliwością.

Pin
Send
Share
Send
Send