Moda

Daphne Groenveld: Antypod modelu klasycznego

Pin
Send
Share
Send
Send


Czy w życiu zdarza się, że nie najbardziej poprawne cechy twarzy dziewczyny w całości tworzą atrakcyjny wygląd? Prezentujemy wybór zdjęć Daphne Groenveld - modeli o dość oryginalnej twarzy.

Daphne Groenveld, topowy model pochodzący z Holandii, nie pasuje do klasycznego pudełka, jak pokazano na jej stronie na Instagramie.

Niemniej jednak modelki zauważyły, że Daphne wciąż jest w jej wieku 16. W wieku 19 lat miała czas, aby pójść na okładki magazynów o modzie, wziąć udział w wielu różnych wystawach, a nawet stać się oficjalnym zapachem Addict od Diora.

Jej wygląd jest bardzo specyficzny: szeroko rozstawione oczy, dziwny nos, duże zęby, nadmiernie pulchne usta i policzki. Cechy te są jednak częścią ładnego, ładnego obrazu, który udaje się połączyć nie tylko ze światem mody, ale także ze zwykłymi ludźmi.

Groenveld urodził się w bardzo małym miasteczku liczącym mniej niż 30 tysięcy osób, więc początkowo obszar działalności modelowej był jej zupełnie nieznany. Podczas jednego z dni kręcenia filmu Daphne musiała zostać bohaterką teledysku do tańca i sama musiała wziąć lekcje od Madonny, ale dziewczyna w ogóle się nie martwiła, ponieważ w tym czasie, jak sama przyznała, po prostu nie wiedziała, kim jest Madonna.

Mimo że dziewczyna była już na okładkach Vogue, Self Service i Numero Paris, widzi pracę z popularną marką bielizny Victoria's Secret na szczycie swojej kariery modelek. Pod koniec kariery modowej Daphne chce wydać część pieniędzy, które zarobiła na otwarcie hotelu - a nawet sieci - i zaangażować się w działalność hotelarską.

Spacer po centrum handlowym może zmienić życie zwykłej dziewczyny w serię pokazów mody, fotografii i pracy z najbardziej znanymi projektantami.

Obejrzyj film: Covergirl Daphne Groenveld (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send