Piękno

Piękny makijaż dla blondynki o niebieskich oczach (50 zdjęć) - obraz ślubny, wieczorowy i dzienny

Makijaż dla blondynów o niebieskich oczach można wybrać w zależności od pory dnia i stylu obrazu

Wybierając makijaż dla blondynów o niebieskich oczach, styliści zalecają zwracanie uwagi na rodzaj wyglądu, kształt twarzy i styl ubioru.

Blond loki nadają skórze świeżość, więc odpowiednio dobrany makijaż tworzy wizerunek łagodnej niewinnej dziewczyny. To kobiecy obraz światła preferuje większą liczbę mężczyzn.

Podążając za prawami trendów mody, wiele blond piękności zapomina o pomiarze podczas tworzenia makijażu, czyniąc go wulgarnym lub nudnym.

Blond loki nadają skórze świeżość, więc odpowiednio dobrany makijaż tworzy wizerunek łagodnej niewinnej dziewczyny

Niebieskooka blondynka w makijażu powinna używać szarych, niebieskich, fioletowych i niebieskich kolorów.

Podążając za prawami trendów mody, wiele blond piękności zapomina o pomiarze podczas tworzenia makijażu, czyniąc go wulgarnym lub nudnym. Dlatego przed utworzeniem oszałamiającego obrazu należy określić ton blondyna. Zimne odcienie włosów są słabo połączone z jasnymi kolorami cieni, a przeciwnie jest ciepło.

Niebieskooka blondynka w makijażu powinna używać szarych, niebieskich, fioletowych i niebieskich kolorów. Są harmonijnie połączone z kolorem włosów i nie obciążają obrazu. Oczy stają się większe wizualnie.

Marafet dzienny

Odpowiednio dobrany makijaż dzienny powinien nie tylko podkreślać naturalność, ale także ukrywać wady twarzy. Nawet zwykły rumieniec może sprawić, że obraz będzie jasny i wyjątkowy.

Niebieskie oczy przyciągają spontanicznością, czystością i czułością. Dlatego muszą tylko podkreślić

Odpowiednio dobrany makijaż dzienny powinien nie tylko podkreślać naturalność, ale także ukrywać wady twarzy

W okresie letnim niewłaściwe jest używanie dużej ilości kosmetyków, ponieważ eyeliner może się rozprzestrzeniać, a rzęsy sklejają się ze złej jakości tuszu do rzęs

Nie zapominaj o warunkach pogodowych. W okresie letnim niewłaściwe jest używanie dużej ilości kosmetyków, ponieważ eyeliner może się rozprzestrzeniać, a rzęsy sklejają się ze złej jakości tuszu do rzęs. W zimie cienie będą trwać cały dzień, jeśli zostaną prawidłowo zastosowane.

Niebieskie oczy przyciągają spontanicznością, czystością i czułością. Dlatego muszą tylko podkreślić. Przecież dziewczyna powinna wszędzie wyglądać pięknie: w domu, w transporcie, w pracy, w sklepie.

Na co powinienem zwrócić uwagę stosując makijaż dzienny?

 • Prostota i szybkość wykonania, ponieważ rano lepiej jest zostać dłużej w łóżku niż przed lustrem.
 • W sprawie przygotowania osoby do procedury. Na liniach do masażu przytrzymaj wacik z tonikiem - idealne rozwiązanie dla zrównoważonego makijażu.

Nawet zwykły rumieniec może sprawić, że obraz będzie jasny i wyjątkowy.

Obszary problemowe skóry pod oczami są zamaskowane ołówkiem korekcyjnym. Ton jest stosowany na górze

Obszary nosa i czoła powinny być rozjaśnione w porównaniu z obszarami bocznymi. Więc nadaj twarzy piękny, zgrabny kształt.

 • Na obszarze pod oczami. Obszary problemowe ołówka korekcyjnego maski skóry. Dźwięk jest stosowany na górze. Obszary nosa i czoła powinny być rozjaśnione w porównaniu z obszarami bocznymi. Więc nadaj twarzy piękny, zgrabny kształt.
 • Ton jest mocowany proszkiem. Eliminuje również nadmierny połysk i nadaje skórze matowy wygląd.
 • Brwi nie są zalecane dla blondynki z ołówkiem, aby nie tworzyć kontrastu między jasnymi oczami a włosami. Lepiej używać cieni. Sprawią, że będą grubsze i podkreślą formę.
 • Aby zwiększyć oczy, które potrzebujesz pod brwiami, rzuć cienie. Przetwarzają również wewnętrzny kącik oka i ruchomą powiekę. Pozostałe obszary można przyciemnić cieniami o kilka odcieni ciemniej.
 • Dolna powieka jest rysowana od ciemnego cienia do jasnego, rysując narożnik pędzlem. Wizualnie wydłuż oko, może być strzałą.
 • Tusz do rzęs nakłada się na końcu, podkreślając grubość rzęs.

Ton jest mocowany proszkiem. Eliminuje również nadmierny połysk i nadaje skórze matowy wygląd.

Brwi nie są zalecane dla blondynki z ołówkiem, aby nie tworzyć kontrastu między jasnymi oczami a włosami. Lepiej używać cieni. Sprawią, że będą grubsze i podkreślą kształt.

Aby zwiększyć oczy, które potrzebujesz pod brwiami, rzuć cienie. Przetwarzają również wewnętrzny kącik oka i ruchomą powiekę. Pozostałe obszary można pokolorować cieniami o kilka tonów ciemniej.

Kiedy dzień makijażu dla blondynów jest już ukończony, musisz narysować kontur ust za pomocą ołówka. Połączenie szminki i cienia do powiek - krok do pomyślnego zakończenia obrazu.

Bądź gorliwy z różem jest opcjonalny. Minimalna ilość kosmetyków - główny sekret trwałości makijażu dziennego.

Wskazówka! Jasne odcienie szminki wyglądają nienaturalnie i agresywnie. Dlatego lepiej jest używać ich do makijażu wieczorowego.

Wieczorny wygląd

Noc ma zagadki i tajemnice. Dlatego romantyczne spotkania, uroczystości zwykle odbywają się w nocy. Każda dziewczyna ma ochotę nadać wyraz tajemnicy, zmysłowości. Niebieskookie blondynki nie są wyjątkiem. Jednak najważniejsze jest nie przesadzać z wyborem makijażu. Ponadto katalog trendów w modzie jest pełen ciekawych rozwiązań.

Od wielu lat wizerunek Merlin Monroe pozostaje korzystny

Aby wyglądać fascynująco w świetle lamp nocnych, musisz nadać swojej skórze promienny efekt. Dla tej blondynki należy użyć odcieni pudrowego różu lub brązu.

Ashy blond i inne fajne odcienie pasują dobrze do fioletu, błękitu i różu.

Aby wyglądać fascynująco w świetle lamp nocnych, musisz nadać swojej skórze promienny efekt. Dla tej blondynki należy użyć odcieni pudrowego różu lub brązu.

Wady skóry w jasnym świetle stają się bardziej widoczne. Można je ukryć za pomocą środków naprawczych. Fundament nie powinien różnić się od naturalnego odcienia skóry. Należy także unikać efektu maski i nakładać kosmetyki nie tylko na twarz, ale także na szyję.

Luźny proszek pomoże pozbyć się tłustego połysku i sprawi, że skóra stanie się jedwabista. Makijaż wieczorowy pozwala na użycie ołówka do brwi.

Prawa linia włosów to pierwszy krok do perfekcyjnego makijażu. Cienie można wybrać w zależności od odcienia włosów. Ashy blond i inne fajne odcienie pasują dobrze do fioletu, błękitu i różu. Zaleca się, aby właściciele koloru w kolorze pszenicy eksperymentowali z brązem.

Uniwersalny makijaż wieczorowy uważany jest za popielaty, dymny. Dodaje głębi i nasycenia do niebieskich oczu. W tym przypadku odpowiednie jest użycie szarości i czerni. Kontrast ciemnego makijażu i blond włosów nie będzie zauważalny, jednak wygląd fascynuje człowieka zainteresowanego.

Uniwersalny makijaż wieczorowy uważany jest za popielaty, dymny. Dodaje głębi i nasycenia do niebieskich oczu.

Luźny proszek pomoże pozbyć się tłustego połysku i sprawi, że skóra stanie się jedwabista. Makijaż wieczorowy pozwala na użycie ołówka do brwi

Fundament nie powinien różnić się od naturalnego odcienia skóry. Należy także unikać efektu maski i nakładać kosmetyki nie tylko na twarz, ale także na szyję.

Możesz stworzyć atrakcyjny unikalny wizerunek blondynki z błyskotkami i kryształkami. Sztuczne rzęsy z wieczornym makijażem wyglądają magicznie.

Wybierając szminkę, należy zwrócić uwagę na odcienie koralowców. Jasne usta podkreślają seksualność i łaskę. Brokat doda uroczego blasku, więc obraz będzie fantastyczny i ekscytujący.

Wskazówka! Podczas wyboru makijażu wieczorowego musisz zdecydować, co chcesz podkreślić. Skupiając się na niebieskich oczach, szmince lub połysku, lepiej wybrać neutralne odcienie.

Makijaż dla niebieskookiej panny młodej

Brides cenią czystość, czułość i naturalność obrazu. Dlatego na ceremonię ślubną najważniejsze jest odświeżenie rumieńca, aby obudzić uwodzicielskie usta, aby podkreślić głębię wyglądu, aby nadać aksamitną skórę.

Blond panna młoda o niebieskich oczach powinna wybrać brązowy lub szary tusz do rzęs

Wieczorowy makijaż zrobi na wesele

W celu nawilżenia skóry nakłada się na nią przezroczysty proszek lub krem ​​matujący.

Blond panna młoda o niebieskich oczach musi wybrać brązowy lub szary tusz do rzęs. W celu nawilżenia skóry nakłada się na nią przezroczysty proszek lub krem ​​matujący. Wieczorowy makijaż nadaje się do ślubu.

Aby podkreślić indywidualność i osobliwość panny młodej, należy wziąć pod uwagę jej dane zewnętrzne. Kolory kontrastowe mogą być stosowane, jeśli blondynka ma zimne włosy, takie jak platyna.

Jasne kredki konturowe, odcienie brązu, czekolady i wina są idealne dla blond panny młodej z popiołem przepełnionym. Mogą używać zarówno kolorowego tuszu do rzęs, jak i czarnych wodoodpornych kosmetyków z efektem wydłużania rzęs.

Kolory kontrastowe mogą być stosowane, jeśli blondynka ma zimne włosy, na przykład platynę

Jasne kredki konturowe, odcienie brązu, czekolady i wina są idealne dla blond panny młodej z popiołem przepełnionym

Odcienie bladopomarańczowego widma są idealne dla blondynów o niebieskich oczach i ciepłych włosach

Minimalistyczny makijaż jest mile widziany u dziewcząt ze złotymi, miodowymi, jasnobrązowymi lokami. Odcienie bladopomarańczowego widma są idealne dla blondynów o niebieskich oczach i ciepłych włosach. Styliści szczególnie wyróżniają się odcieniami cegieł, miedzi, ochry i piasków. Należy unikać jasnych akcentów, ponieważ nie tolerują one koloru tęczówki.

Makijaż ślubny jest zawsze wykonywany etapami:

 • wyrównanie tekstury i cery (korektor, baza tonalna, luźny proszek mineralny);
 • nakładanie różu naturalnego odcienia nie w gęstej warstwie (konieczne jest przetwarzanie wystających części kości policzkowych, krawędzi linii żuchwy, płatków uszu, czubka nosa);
 • projekt linii brwiowej za pomocą ołówka lub cieni (przyciemniony nie jest pożądany).

Paleta kolorów cieni, eyelinera i tuszu do rzęs musi być dobierana indywidualnie, w zależności od odcienia włosów. Bladoniebieskie blondynki pasują do szarego, stalowego, srebrnego odcienia. Właściciele ashy, perły, platyny mogą sobie pozwolić na bardziej intensywne farby.

Bladoniebieskie blondynki pasują do szarego, stalowego, srebrnego odcienia

Bardziej intensywne farby mogą pozwolić właścicielom popiołów, pereł i platyny

Przed zastosowaniem cieni należy przygotować skórę powiek za pomocą podstawy i korektora.

Należy unikać używania czarnego ołówka konturowego lub kredki do oczu. Lepsze dopasowanie ciemnych odcieni brązu. Nie ma ograniczeń co do wyboru tuszu.

Ogólne zasady stosowania kosmetyków do niebieskich oczu:

 • Przed zastosowaniem cieni należy przygotować skórę powiek za pomocą podstawy i korektora
 • konieczne jest umiarkowane nałożenie cieni;
 • stosowane są pierwsze ciemne cienie, następnie cieniowane są jasnymi;
 • tusz do rzęs niebieskie oczy muszą zabarwić górne rzęsy tylko 2-3 warstwy.

Szminka nie powinna być zbyt intensywna (idealne odcienie beżu, brzoskwini, koralu i śliwki).

Wskazówka! W dniu ślubu makijaż należy łączyć nie tylko z kolorem włosów i oczu, ale także ze strojem, akcesoriami i bukietem.

Co jeśli oczy są niebiesko-szare?

Szaro-niebieski kolor oczu pozwala blondynce eksperymentować z wyborem makijażu. Jeśli wybierzesz odpowiedni cień, źrenice mogą zmienić kolor z ciemnoszarego na niebieski.

Szaro-niebieski kolor oczu pozwala blondynce eksperymentować z wyborem makijażu

Jeśli wybierzesz odpowiedni cień, źrenice mogą zmienić kolor z ciemnoszarego na niebieski

Niebieskawo pastelowe kolory

W 2016 roku modne jest malowanie górnej powieki kolorem pomarańczowym, ale nie jest odpowiednie dla wszystkich. Właściciele szaroniebieskich oczu w tym szczęściu. Wszystkie odcienie palety doskonale podkreślają głębię wyglądu. Żółte i ceglane odcienie również wyglądają dobrze ze względu na kontrast między błękitem uczniów a wiekiem.

Jakie kolory wybrać?

 • dla tajemniczości wyglądu i jego dramatyzmu, styliści zalecają bladoniebieski, różowy, fioletowy, lazur i odcienie;
 • spektakularny, przyciągający wzrok obraz stworzony za pomocą ciemnoniebieskich cieni;
 • w lecie turkusowy odcień jest idealny dla szaroniebieskich oczu (dziewczyna z małymi plamkami na oczach i gęstymi rzęsami powinna zwracać na niego uwagę);

Dla tajemniczości wyglądu i jego dramaturgii styliści polecają bladoniebieski, różowy, fioletowy, lazur i odcienie.

Ciemnoskóre blondynki o szaroniebieskich oczach są odpowiednimi kolorami szampana, bursztynu i czekolady

Srebrne odcienie mogą nadać oczom stalowy odcień

 • fashionistki o jasnej karnacji odpowiednie do użycia odcienia fioletu lub lawendy;
 • ciemnoskóre blondynki o szaroniebieskich oczach są odpowiednimi kolorami szampana, bursztynu i czekolady;
 • srebrne odcienie mogą nadać Twoim oczom stalowy odcień;
 • emitują niebieskie pastelowe kolory.

Blondynom nie zaleca się używania palety różowych cieni, ponieważ tworzą one poplamione łzami i opuchnięte powieki na tle jasnych loków.

Wskazówka!Jasne odcienie cieni pasują do szaroniebieskich oczu, ale lepiej użyć ich na wieczorne imprezy. W ciągu dnia wyglądają trochę wyzywająco.

Latem turkusowy odcień jest idealny dla szaroniebieskich oczu (dziewczyna z małymi plamkami na oczach i grubymi rzęsami powinna zwracać na niego uwagę)

Blondynom nie zaleca się używania palety różowych odcieni, ponieważ tworzą one łzawe i opuchnięte powieki na tle jasnych loków.

Czarne strzałki na powiekach doskonale komponują się z czerwoną szminką

Instrukcje krok po kroku bezbłędny makijaż

Zanim zaczniesz stosować makijaż, musisz skorelować niebieski kolor oczu z odrobiną włosów.

Miodowe odcienie włosów wyglądają dobrze w odcieniach srebra lub jasnoniebieskiego. Oryginał będzie wyglądał na brązowy i niebieski tusz do rzęs. W takim przypadku wulgarność i nadmierna błyskotliwość są wykluczone. Proszek dopasowany do skóry. Różowa złota lub różowa szminka koralowa doskonale uzupełnia wygląd.

Miodowe odcienie włosów wyglądają dobrze w odcieniach srebra lub jasnoniebieskiego

Blondynki o niebieskich oczach lepiej wybierają odcienie niebieskie lub szare.

Proszek dopasowany do skóry. Różowa złota lub różowa szminka koralowa doskonale uzupełnia wygląd

Blondynka o niebieskich oczach lepiej wybiera niebieskie cienie. W połączeniu z brzoskwinią lub różowo-stałym proszkiem i jasnoróżową szminką makijaż zostanie ukończony.

Ciepłe odcienie w makijażu są mile widziane przez dziewczyny z popiołem. W tym przypadku proszek powinien być w kolorze ciała, pomadka - brzoskwinia, a cienie w niebieskiej gamie.

Aby wykonać nieskazitelny trwały makijaż, potrzebujesz:

 • Aby oczyścić twarz wstępnie nałożonych kosmetyków, umyć i nałożyć na podkład skóry za pomocą proszku.
 • Przygotuj skórę powieki, matując ją naturalnym korektorem odcieni.
 • Zastosuj jasne cienie w wewnętrznym rogu powieki. Doskonała biel lub odcienie srebra.

Ciepłe odcienie w makijażu są mile widziane przez dziewczyny z popiołem. W tym przypadku proszek powinien być w kolorze ciała, szminka - brzoskwinia, a cienie w niebieskim zakresie

Jeśli zdecydujesz się skupić na oczach, zrezygnuj z jasnej szminki

Jeśli nie możesz znaleźć idealnego makijażu dla siebie, zatrzymaj się na technice Smoky-Ays. Nadaje się do każdego kształtu twarzy.

W 2016 r. Odcienie pomarańczy są modne dla blondynki

Idealny makijaż do tajemniczego obrazu

 • W środkowej części stulecia cienie koloru cegieł.
 • Przetworzyć zewnętrzny narożnik stuletnich odcieni koloru ochry. Jeśli oczy są duże, przydatne będą także białe cienie na tym obszarze skóry.
 • Aby zaciemnić wszystkie umieszczone kolory, farby płynnie się wylewają.
 • Podkreśl górną powiekę brązowym ołówkiem.
 • Traktuj dolną powiekę jasnym beżowym ołówkiem.
 • Nałóż na górne rzęsy kolor lub czarny tusz do rzęs (najlepiej brązowy).
 • Wschodni wygląd można wykonać za pomocą cienkich strzałek. Do świątecznego makijażu zaleca się stosowanie cyrkonii i brokatu.

Naturalność jest zawsze w modzie, zwróć uwagę na makijaż nago

Zastosuj jasne cienie w wewnętrznym rogu powieki. Doskonała biel lub odcienie srebra

Odcień wszystkich zastosowanych kolorów, aby farba płynnie się zalała

Jeśli nacisk kładzie się na czerwone usta, tylko tusze mogą być używane do oczu.

Tylko wysokiej jakości kosmetyki mogą odświeżyć twarz i pozostać niezmienione od rana do późnego wieczora.

Jeśli nie możesz znaleźć idealnego makijażu dla siebie, zatrzymaj się na technice Smoky-Ays. Nadaje się do każdego kształtu twarzy.

Aby makijaż trwał jak najdłużej i wyglądał świetnie, jeden wybór kolorów nie wystarczy. Tylko wysokiej jakości kosmetyki mogą odświeżyć twarz i pozostać niezmienione od rana do późnego wieczora.

Obejrzyj film: Uniwersalny makijaż dla blondynki. loveandgreatshoes (Grudzień 2019).

Загрузка...