Moda

Swanti Paulina: niezwykły model słoneczny

Pin
Send
Share
Send
Send


Najtrudniejszą rzeczą dla wielu dziewcząt jest nauczenie się, jak żyć w zgodzie ze sobą, jeśli natura obdarzyła cię niezwykłym wyglądem. Młody model na Instagramie z Niemiec nie tylko dał się poznać światu, ale także przyciągnął prawie pół miliona subskrybentów swojego bloga.

Mówimy o Swanti Pauline, piegowatej dziewczynie, która postanowiła przestać ukrywać swoje wady pod warstwą makijażu i przekształcić je w jej główną zaletę. Zmieniło to jej życie na lepsze - ponieważ teraz model ma wielu fanów, a także kontrakty z popularnymi światowymi markami.

Freckles stają się jednym z głównych trendów kosmetycznych na więcej niż jeden sezon letni, ponieważ pojęcie piękna staje się coraz bardziej zamazane każdego roku. Ludzie stają się bardziej tolerancyjni, ich percepcja zmienia się, a wady przestają tak być i zmieniają się w unikalne cechy, które odróżniają ich właścicieli od większości ludzi.

Miała szczęście i, jak sama wierzy, Swanti - w końcu, zanim wyretuszowała swoje zdjęcia w różnych redaktorach, otynkowała swoje piegi kremem tonalnym. Teraz dziewczyna z dumą umieszcza hashtag #frecklepower (piegi - moc) pod swoimi zdjęciami i wzywa wszystkich swoich „słonecznych” kolegów, aby nie wstydzili się swojego wyglądu.

Oprócz działań w modelu Instagram? Paulina tworzy reklamy dla Closed and American Apparel, a także prowadzi blog o urodzie na popularnym hostingu wideo na YouTube. Bloger mówi w nim o tym, jak dziewczyny mogą zamienić swoje słabości w cnoty i stać się bardziej atrakcyjne.

W ten sposób mała cecha, za pomocą której natura nagrodziła człowieka, może odwrócić się od przyczyny ośmieszania i kompleksów w atut.

Obejrzyj film: Beautiful Palettes I Haven't Purchased. Collab With Katie Marie (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send