Piękno

Jeremy Mix i Chloe Green na granicy rozpadu

Pin
Send
Share
Send
Send


Kochankowie zbyt często się kłócili.

Ostatnio media coraz częściej zaczęły pojawiać się informacje o rozdzieleniu Jeremy'ego Mixa i Chloe Greena. Star para często kłóciła się i spędza mało czasu razem.

Naoczni świadkowie mówią, że na jednej z modnych prezentacji, która odbyła się w Dubaju, para wypadła, nie zwracając uwagi na otaczających ich.

Jeremy był w dobrym nastroju przez cały wieczór i spędzał czas z innymi gośćmi. Chloe próbowała trzymać się z dala od wszystkich, więc była prawie niezauważalna.

Kochankowie uśmiechali się, udając, że wszystko jest w porządku, ale nie udało im się pogodzić, ponieważ opuścili klub osobno.

Tak, a ostatnia impreza zorganizowana z okazji Oscara - 2019 r., Jeremy przyszedł sam, choć nie dotarł do niego, ponieważ jego nazwisko nie było na liście zaproszonych. Nie wiadomo, gdzie była Chloe.

Niektórzy internauci zauważyli również, że na ostatnich zdjęciach w sieci Chloe pozuje bez pierścienia, który wcześniej nie robiła.

Oczywiście w związku każdej pary są pominięcia i nieporozumienia, które prowadzą do kłótni. Teraz Jeremy i Chloe są daleko od siebie. Miejmy nadzieję, że będą w stanie rozwiązać swoje problemy i zbudować relacje.

Obejrzyj film: Jeremy Meeks Flashes A Smile When Asked If He's Ready To Marry Chloe Green After Filing For Divorc (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send