Zdrowie

Jak szybko usunąć boki w domu? - Najbardziej skuteczne procedury

Pin
Send
Share
Send
Send


Nadmiar centymetrów po bokach, a także złogi tłuszczu na brzuchu, nie jest łatwy do usunięcia, ale możesz

Jak szybko usunąć boki w domu jest interesujące dla każdej dziewczyny, która marzy o szczupłej i dopasowanej sylwetce. W końcu jest to jedno z najbardziej widocznych miejsc na naszym ciele. Oto dodatkowe centymetry po bokach, a także złogi tłuszczu na brzuchu, które nie są łatwe do usunięcia. Zwłaszcza jeśli chodzi o zaniedbany przypadek, gdy te strony są „budowane” przez wiele lat.

Musisz zebrać swoją wolę w pięść, przedefiniować swoje nawyki i zacząć realizować swoje plany.

Ale dla kobiety z konieczną wytrwałością rozwiązanie tego problemu jest całkiem możliwe. Konieczne jest jedynie zebranie woli w pięść i rozpoczęcie realizacji ich planów.

Pokarm dla szczupłej sylwetki

Więc usunięcie boków w domu bez diety korekcyjnej nie zadziała. Nie miej nawet nadziei, że kalorie z twoich ulubionych ciast wyparują w nieznanym kierunku.

Wskazówka! W utracie wagi i kształtowaniu ciała, niezależnie od obszaru problemu, prawidłowe odżywianie jest głównym kluczem do sukcesu.

A jeśli nie jesteś gotowy, aby zmienić reżim przyjmowania pokarmu i dietę, nie możesz nawet pozbyć się złogów tłuszczu po bokach. Ale jeśli jesteś gotowy zrezygnować z bardzo smacznych, ale jednocześnie bardzo szkodliwych produktów, zaczynamy walkę o szczupłą sylwetkę!

Aby usunąć boki w domu, musisz pamiętać o kilku zasadach:

 • Posiłki powinny być ułamkowe - od pięciu do sześciu posiłków w ciągu dnia.
  Połówki porcji. Zwiększając liczbę posiłków, zmniejsz objętość każdej porcji o połowę.

Posiłki powinny być ułamkowe - od pięciu do sześciu posiłków w ciągu dnia.

 • Nie głoduj! Po pierwsze, stres dla ciała, który po zniesieniu strajku głodowego grozi wzrostem masy ciała. Po drugie, będziesz potrzebować energii do uprawiania sportu, a przy braku jedzenia zagwarantowana zostanie awaria.
 • Pij wodę za każdym razem, gdy poczujesz lekki głód między posiłkami. I ugasić pragnienie i znormalizować bilans wodny.

Ważne jest, aby przy wyborze produktów wziąć pod uwagę przydatność ich wpływu na obszar problemu. Aby szybko usunąć boki w domu, możesz włączyć dietę:

 • nasiona i orzechy włoskie (w małych ilościach dziennie)
 • fasola i szparagi
 • niskotłuszczowy kefir i jogurt bez dodatków
 • chude mięso (na przykład filet z kurczaka)
 • chude ryby
 • olej roślinny i oliwkowy
 • ryż, gryka
 • jagody, owoce i warzywa (z wyjątkiem bananów, winogron, ziemniaków).

Wskazówka! Fakt, że konieczne jest całkowite wyeliminowanie słodyczy, mąki i wszelkiego rodzaju fast foodów, nie musi być przypominany. Każda dziewczyna wie o niebezpieczeństwach związanych z tymi produktami dla szczupłej sylwetki.

Nie głoduj! Po pierwsze, stres dla ciała, który po zniesieniu strajku głodowego grozi wzrostem masy ciała. Po drugie, będziesz potrzebował energii do uprawiania sportu, a przy braku jedzenia stracisz siłę.

Zakaz dotyczy również alkoholu - głównego wroga naszej urody. Alkohol jest nie tylko kaloryczny sam w sobie, ale jego spożycie przyczynia się do zwiększenia apetytu. Ale woda oczyszczona, zielona herbata i domowe napoje owocowe jagodowe - tego właśnie potrzebujesz! Napoje te świetnie pomagają w walce o piękną talię.

Aktywność fizyczna

Najbardziej efektywne szkolenie prowadzone jest na siłowni i pod nadzorem instruktora. Prawda w tym jest naprawdę. Przecież nic nie stymuluje tak bystre oko osobistego trenera. Ale nie każdy może sobie pozwolić na taką kondycję i nie zawsze można znaleźć wolny czas, aby pójść do klubu sportowego. Tutaj, aby pomóc i przyjść te same ćwiczenia fizyczne, które pomogą szybko usunąć boki w domu.

 • Leżąc płasko, ugnij kolana, trzymając zwinięty ręcznik lub coś podobnego. Powoli wyciągnij tułów z podłogi, zaciskając ręcznik z całej siły. Po wstaniu, ustaw pozycję na 1-2 sekundy, a następnie płynnie powróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 10-15 powtórzeń.
 • Kładąc nacisk, nogi zgięte w kolanach odrywają się od podłogi. W tej pozycji połóż ręce za głową i oderwij powierzchnię. Napraw pozycję na kilka sekund, obniż ciało na podłogę. Zrób 10 powtórzeń.

Najbardziej efektywne szkolenie prowadzone jest na siłowni i pod nadzorem instruktora. Jednak w domu możesz zorganizować czas na fitness

 • Połóż się na podłodze lub innej płaskiej powierzchni, nogi od podłogi i wyciągnij do przodu, ręce rozciągają się do palców. W tej pozycji podnieś ciało, ale nie opuszczaj nóg. Zablokuj na kilka sekund, a następnie powróć do pozycji wyjściowej.
 • W pozycji stojącej, stopy na szerokości ramion. W takiej pozycji wykonaj skręcenie tułowia, pozostawiając dolną część nieruchomą. Podczas pracy zwracaj uwagę na to, jakie mięśnie są zaangażowane w ćwiczenie.
 • Jeśli w domu jest mini-poziomy pasek, dobrze byłoby nad nim pracować. Zawieś na poziomym pasku, w tej pozycji, podnieś nogi, tworząc kąt prosty. Również na poziomym pasku można obracać nogi.

Jest to główny zestaw ćwiczeń do usuwania boków. Dodając do niego treningi przy użyciu niektórych urządzeń sportowych, możesz osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w swoich wysiłkach.

Ćwiczenia na wąską talię

Aby usunąć boki w domu, potrzebny będzie minimalny zestaw sprzętu sportowego: obręcz, hula hop, hantle lub inne improwizowane ciężarki, a także piłka gimnastyczna (fitball). Zazwyczaj dziewczyny, które oglądają swoją figurę, takie muszle domowe już istnieją. Jeśli nie, radzimy kupić przynajmniej niektóre z nich. Będzie to godny wkład w szczupłą sylwetkę i stonowane ciało.

Obracaj hula hop lub obręcz codziennie, wykonując ćwiczenie przez 20-30 minut

Obróć hula hop lub obręcz codziennie, wykonując ćwiczenie przez 20-30 minut. Aby się nie nudzić, możesz połączyć ćwiczenie z oglądaniem ulubionego programu telewizyjnego lub słuchaniem energicznej muzyki. Przy okazji, hula hop jest uważany za bardziej skuteczny w osiąganiu wyników.

Ale na początku istnieje ryzyko „skręcenia” kilku siniaków. To prawda, siniaki mijają z czasem i już się nie pojawiają, ale pozostaje piękna szczupła sylwetka.

Inną przydatną receptą na pozbycie się złogów tłuszczu w obszarze bocznym jest trening z fitballem:

 • Usiądź na piłce, wyprostuj plecy i wyprostuj ramiona, nie głaszcz. Trzymając ciało w stanie stacjonarnym, zacznij toczyć piłkę pośladkami w różnych kierunkach. Wykonuj ćwiczenie ostrożnie, aby nie spaść z piłki.
Inną przydatną receptą na pozbycie się tłuszczu na bokach jest trening z fitballem.
 • Uklęknij, aby piłka znalazła się po lewej stronie. Połóż lewą rękę na fitball i połóż prawą rękę za głową. Wyciągnij prawą nogę, zgiętą w kolanie, do przodu i przechyl ciało w lewo, opierając się na piłce, jeśli to konieczne. Wykonaj 10-15 takich inklinacji, a następnie kontynuuj ćwiczenie, zmieniając pozycję piłki na przeciwną stronę.
 • Leżąc na piłce lewą stroną, naciskaj na zewnątrz lewą stopą i lewą ręką na podłodze. Delikatnie podnieś prawą nogę w górę iw dół. Po 10-15 razy zmień stronę.
 • Kładąc nacisk na plecach, ugnij nogi w kolanach i umieść na fitball. Rzuć nim w lewo i prawo tylko nogami.

Jeśli chodzi o ważenie, tutaj najskuteczniejszymi ćwiczeniami dla boków i talii są zakręty. Możesz je wykonywać podnosząc ręce i bez nich. Najważniejsze - kilogramowe hantle, które będą w twoich rękach. Stworzą dodatkowe obciążenie mięśni, dzięki czemu proste ćwiczenie będzie tak skuteczne, jak to możliwe.

Hula-hoop jest uważany za narzędzie numer jeden w walce o piękną talię

Procedury kosmetyczne w domu

Innym istotnym etapem kształtowania ciała są zabiegi kosmetyczne. W połączeniu z ćwiczeniami i dietą pomogą ci znacznie szybciej usunąć boki w domu. Ponadto dzięki ich pomocy nie tylko pozbędziesz się dodatkowych centymetrów, ale również sprawisz, że skóra będzie gładka i napięta.

Masaż jest jednym z pierwszych narzędzi do modelowania sylwetki. Z jego pomocą znacznie poprawia się krążenie krwi w strefie problemowej, co samo w sobie jest dobrym sygnałem. Wykonuj masaż codziennie, dając każdej stronie 5-7 minut. Ale jeden masaż nie wystarczy. I co 2-3 dni zaleca się łączenie go z okładami.

Masaż jest jednym z pierwszych narzędzi do modelowania sylwetki. Z jego pomocą znacznie poprawia się krążenie krwi w obszarze problemowym, co samo w sobie jest dobrym sygnałem

Okłady z domieszką kosmetyków są prawie zawsze wykonywane przy użyciu konwencjonalnej folii spożywczej. Dla osób szczególnie leniwych i zapracowanych zaleca się, aby po prostu zamienić się w okład i wykonywać prace domowe, podczas gdy efekt sauny spełnia swoje zadanie. Ale o wiele większy efekt można osiągnąć, jeśli poświęcisz kilka minut na przygotowanie i zastosowanie specjalnej kompozycji do spalania tłuszczu po bokach:

 • Miód i kawa. Produkty te będą używane oddzielnie. Najpierw weź prysznic i oczyść skórę peelingiem do kawy przygotowanym w domu. Aby to zrobić, nałóż mieloną kawę na boki i dokładnie przetrzyj ściereczką. Po prysznicu nałóż miód na skórę i owinąć folią spożywczą. Jeśli nie ma biznesu, możesz po prostu odpocząć przez godzinę, przykryty kocem. Po godzinie zmyć resztki miodu, kończąc zabieg kontrastowym prysznicem.
 • Okład olejowy z miodem. Przygotowanie do procedury odbywa się w ten sam sposób. Tylko tym razem, przed zastosowaniem miodu, dodaj łyżkę oliwy lub oleju migdałowego. Czas ekspozycji maski z olejem można zwiększyć do 1,5 godziny.

Okłady z domieszką kosmetyków są prawie zawsze wykonywane przy użyciu konwencjonalnej folii spożywczej.

 • Okłady z musztardy. Jeśli nie masz wrażliwej skóry, maski z musztardą pomogą Ci w głębokim czyszczeniu. Wymieszaj 1 łyżkę. proszek musztardowy z ciepłą wodą, aby uzyskać konsystencję gęstej śmietany. Dodaj 2 łyżki miodu. Nałóż gotową maskę cienką warstwą i owiń boki folią. Konieczne jest zmyć strukturę w 30 minut. Nie przesadzaj z maską, aby uniknąć poparzeń skóry.
 • Olej kamforowy. Do okładów potrzebujesz kilku łyżek oleju kamforowego. Rozgrzej go delikatnie w łaźni wodnej, a następnie wcieraj w skórę. Uczucie ciepła na skórze podczas zabiegu jest normą.
 • Kompres z octem jabłkowym. Do okładów potrzebny jest ręcznik nasączony octem jabłkowym. Owiń bok i brzuch filmem. Usuń kompres po 2 godzinach. Następnie należy wytrzeć skórę mokrym ręcznikiem lub wziąć prysznic, a następnie zastosować odżywczy krem.
 • Okłady solne. Wymieszać miód z drobną solą, nałożyć na skórę po bokach, przykryć folią spożywczą i odstawić na godzinę. Na czas trwania zabiegu zaleca się nie wykonywać prac domowych, ale po prostu odpoczywać na łóżku.
 • Wymieszać czarny pieprz, cynamon i oliwa z oliwek w stosunku 1: 1: 2 i nakładać na skórę grubą warstwą. Zawinięte w folię spożywczą rozpocznij ćwiczenia fizyczne (wybierz z powyższej listy). Po łatwym 15-minutowym treningu, poświęć kolejne 40 minut na odpoczynek, a następnie usuń film, usuń pozostałości maski i weź prysznic. Po prysznicu upewnij się, że na skórę nanoszono krem ​​nawilżający.

W arsenale domowym zawsze są składniki na okłady.

Jak widać, obfitują przepisy na domowe okłady. Wybierz, który najbardziej Ci się podoba i możesz przejść do procedury.

Uwaga! Jeśli jesteś uczulony na miód i produkty pszczele, powinieneś używać masek, które nie zawierają tego produktu.

Wszystkie te narzędzia pomagają szybko i skutecznie oczyścić boki w domu. Najważniejsze jest zastosowanie procedur nie selektywnie, ale w złożonym, przy użyciu wszystkich metod wymienionych powyżej. Za miesiąc nie tylko ty, ale także twoi przyjaciele będą mogli zauważyć, jak pięknie i uwodzicielsko twoje stonowane ciało wygląda w nowej sukience. Zbieramy więc wolę w pięść, dajemy sobie nastawienie na wynik i zbliżamy się do celu, nie widząc żadnych przeszkód!

Obejrzyj film: Jak trwale i tanio usunąć rysy na lakierze samochodu (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send