Piękno

Ooh! Soot wierzy, że mają uczuloną na Sobczaka piękną kobietę

Pin
Send
Share
Send
Send


Dwie gwiazdy postanowiły poznać związek w sieci.

Przez ostatni miesiąc Ksenia Sobchak stała się bohaterką publicznej kłótni po raz czwarty. Być może ta emocjonalność wskazuje na problemy w rodzinie dziennikarza, o których mówi się w plotkach. Po pierwsze, Xenia spierała się z Wiaczesławem Manucharowem w sprawie plagiatu, a następnie przypomniała sobie stare przestępstwa przeciwko Anastazji Wołochkowskiej, a ze względu na wywiad z Matyldą Sznurową walczyła ze swoim byłym mężem. Po tym, jak przywódca grupy „Leningrad” w zwrotkach „umieścił” Sobczaka na miejscu, uspokoiła się i nawet przeprosiła.

Teraz Ksenia skierowała swoją energię przeciwko Victorii Boni. W Internecie śmiała się z nowego wideo z Instagramu dziewczyny, zauważając, że Victoria bezskutecznie próbuje wypróbować luksusowe życie, pokazując liczbę hoteli, w których nie mogła sobie pozwolić. Ksenia słyszała nawet w filmie, jak 6-letnia Angelina - córka Boni - krzyczy w tle, że nie mieszkają tutaj.

Victoria nie pozostała zadłużona, publikując post w sieci, w którym była zakłopotana uwagą Sobchaka na temat jej życia. Jej zdaniem Ksenia kompensuje problemy w swojej rodzinie, szukając nieistniejących braków w innych. A piękne kobiety mają w ogóle lwicę społeczną alergiczną, mówi Bonia. Jeśli chodzi o wideo, Victoria wyjaśniła słowa swojej córce - naprawdę musiały opuścić ten hotel, ale potem postanowiły zostać na kolejny dzień.

Obejrzyj film: MattyBRaps - Ooh Ooh ft Gracie Haschak (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send