Moda

Felicity Hayward: model biznesowy plus rozmiar

Pin
Send
Share
Send
Send


Jakby wywodząc się z obrazów Rubensa, Felicity Hayward natychmiast zyskała popularność w branży modelowania plus size.

Formy wolumetryczne, twarz lalek, żarliwy charakter i leniwy wygląd - to główne zalety modelu brytyjskiego, o którym kiedyś pisał założyciel agencji Ponystep w pubie Shoreditch. Felicity tańczyła energicznie do pieśni Diany Ross, wyglądała na zrelaksowaną i zupełnie pozbawioną kompleksów. Pod wrażeniem radości i śmiechu dziewczyny Richard Mortimer natychmiast zaproponował jej modelową pracę.

Hayward przypomniał sobie Richarda Annę Nicole Smith - dużą blondynkę i aktorkę, w stylu, który Mortimer zaproponował, aby zrobić sesję fotograficzną. Praca z Felicity była pierwszym doświadczeniem fotografowania plus size dla słynnego fotografa Milesa Aldridge'a. Według niego był to prawdziwy przełom, otwierający nowe horyzonty w świecie mody.

Sama dziewczyna nigdy nie myślała o zostaniu modelką - początkowo studiowała fotografię na jednym z uniwersytetów w Londynie, a następnie zaczęła uczyć dzieci rysowania, co robi teraz, łącząc swoją główną pracę z filmowaniem. Wcześniej Felicity była zarówno promotorem, jak i sprzedawcą antyków, ale nie mogła znaleźć się w żadnej z tych ról.

Hayward, w jej słowach, nigdy nie komplikowała się z powodu swojej nadwagi i wybitnych rozmiarów, nie starała się schudnąć i zmienić dla czyjejś zgody. Dziewczyna zawsze pozwalała sobie na noszenie ulubionych rzeczy i wyglądała, jakby uznała to za konieczne. Warto zauważyć, że Felicity lojalna wobec szczupłych dziewcząt, nie zazdrości im i nie uważa idealnej figury za gwarancję nowoczesnego piękna.

Pozostaje mieć nadzieję, że przykład Felicity pomoże wielu grubym ludziom pozbyć się wewnętrznych kompleksów, zaakceptować ich ciało, pokochać je, stać się energicznymi i wesołymi, ponieważ piękno jest subiektywne, a każdy z nas jest piękny na swój sposób.

Obejrzyj film: 'I would come for you' H2H S2 EP06 Felicity Hayward (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send