Moda

Model Tando Hopa: los dziewczyny z albinosów

Pin
Send
Share
Send
Send


Tando Hopa to afrykańska dziewczyna z albinosami, która dzięki swojej wrodzonej wyjątkowości zdołała zostać modelką.

Dziewczyna uważa, że ​​miała wielkie szczęście, że urodziła się w jednym z afrykańskich krajów, gdzie albinosy są uważane za potępione - jej dzieciństwo w prześladowaniach i śmieszności zaostrzyło jej charakter i nauczyło nie zwracać uwagi na przestępców. Tando kształcił się w Johannesburgu, gdzie przyciągnęła uwagę prawie wszystkich. Z tego powodu postanowiła zostać prawnikiem, a później zgłosić problemy ludzi z albinizmem całemu światu.

W krajach afrykańskich największa liczba albinosów żyje na planecie Ziemia - według statystyk 15% więcej niż w jakimkolwiek innym regionie. Hopa twierdzi, że albinizm jest nie tyle problemem fizjologicznym, co społecznym - ciągła pogarda i wyśmiewanie się przez innych wywiera ogromną presję na psychikę.

Ludzie z tą chorobą nazywani są „duchami” i „dziećmi diabła” i wierzą, że ich narodziny są przekleństwem dla rodziców za grzechy w młodości. Wraz z takim piętnem matki i ojcowie często znajdują się w izolacji społecznej, a czasem nawet porzucają swoje dzieci. W niektórych częściach Afryki nadal istnieją plemiona, w których wierzą, że krew i organy albinosów mają specjalne właściwości lecznicze, więc hojnie płacą za polowanie na niezwykłych ludzi.

Ze względu na obfitość aktywności społecznej, a także wyrafinowane cechy twarzy i dobrze złożoną sylwetkę, Tando zdołał znaleźć się w branży modelarskiej, a nawet wejść w reklamę tak dużych marek, jak Vichy i Audi. Ale pomimo jej sukcesu, popularności i popytu, nie rezygnuje z kariery prawnika i nadal walczy o prawa albinosów w Afryce.

Kariera Hopi idzie w górę, ale sama dziewczyna mówi, że dopóki w jej ojczyźnie rozkwitnie barbarzyństwo i bezprawie wobec ludzi z albinizmem, nie będzie w stanie poświęcić się całkowicie swojej twórczej karierze, chociaż jest obsypana dziesiątkami ofert. Młody zawodnik walczący o prawa człowieka uważa, że ​​model biznesu jest tylko sposobem, w jaki los się przedstawił, aby dziewczyna spełniła swoją misję i dała ludziom z Afryki ludzkość i równość.

Możemy tylko zgadywać, czy unikalny model będzie w stanie zdobyć szacunek ludzi, tak jak osiągnął uznanie w branży modelowania.

Pin
Send
Share
Send
Send