Moda

Hoodia Diop: najciemniejszy model na świecie

Pin
Send
Share
Send
Send


Hoodia to młody model z Senegalu, który zyskał ogromną popularność ze względu na niezwykły odcień skóry.

Podobnie jak jej kolega, Nyakim Gatchev, Hoodia ma niezwykle ciemną skórę, nawet według standardów afrykańskich dziewcząt, dzięki czemu otrzymała przydomek „Bogini Melaniny”.

Historia Hoodia przypomina pod wieloma względami historie wielu innych osób o niezwykłym wyglądzie - rówieśnicy są wyśmiewani od dzieciństwa. Dziewczyna często spotykała się z ośmieszeniem chuliganów, ciągłym negatywnym nastawieniem i groźbami wobec niej. Ale z biegiem lat Hoodia nauczyła się żyć dla własnej przyjemności i nie zwracać uwagi na tych, którzy tego nie lubią.

Od momentu, w którym Diop związał swoje życie z biznesem modelującym, zaczęli zwracać na niego uwagę w Internecie, gdzie popularność zwykle rośnie znacznie szybciej. Obecnie instagram Hoodia ma ponad pół miliona subskrybentów, którzy cenią sobie niezwykły wygląd i zachęcają dziewczynę do komentowania.

Teraz jednym z głównych celów w życiu niezwykłego modelu jest inspiracja innych osób o niezwykłym wyglądzie. Diop uważa, że ​​jeśli ktoś ma szczęście urodzić się inaczej niż inni, oznacza to, że powinien być z niego dumny i nigdy się nie zmieniać.

Na szczęście współczesny świat staje się coraz bardziej tolerancyjny dla osób o nietypowym wyglądzie, których życie i bez śmieszności nie jest najłatwiejsze. Osoby takie jak Khudiya pomagają społeczeństwu zrozumieć i zaakceptować tych, których los obdarzył niestandardowymi danymi zewnętrznymi.

Obejrzyj film: A Boogie Wit Da Hoodie - Drowning Official Music Video (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send