Piękno

R. Kelly oskarżony o gwałcenie nieletnich

Pin
Send
Share
Send
Send


R. Kelly może być w więzieniu przez wiele lat.

Piosenkarz Robert Sylvestre Kelly, lepiej znany jako R. Kelly, był wielokrotnie oskarżany o molestowanie seksualne. Teraz raper został aresztowany pod zarzutem gwałtu na nieletnich.

Teraz R. Kelly jest na posterunku policji i wkrótce będzie musiał zostać postawiony przed sądem. Sprawa dotyczyła czterech ofiar przemocy seksualnej, z których jedna miała zaledwie 13 lat w momencie popełnienia przestępstwa. Piosenkarka została pobrana odcisków palców. Znając surowe prawa Ameryki, jest mało prawdopodobne, że ucieknie od odpowiedzialności. Jeśli jego wina zostanie udowodniona, może stawić czoła do 70 lat więzienia. Teraz raper jest obciążony dziesięcioma artykułami.

Sprawca jest uważany za winnego molestowania seksualnego, rozpowszechniania pornografii dziecięcej, a nawet uczestnictwa w sekcie, w której dziewczęta były przetrzymywane wbrew ich woli, począwszy od 2000 roku.

Sam wokalista odmawia komentarza na temat sytuacji. Adwokat rapera z przekonaniem stwierdził, że jego klient zostanie całkowicie uniewinniony od wszystkich zarzutów.

Obejrzyj film: R. Kelly - szokujące fakty ujawnione w filmie dokumentalnym (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send