Moda

Życie osobiste Davida Duchovnego: jak aktor był traktowany na hiperseksualność

Pin
Send
Share
Send
Send


David Duchovny, wspomniany przez rosyjską publiczność jako Agent Fox Mulder w popularnym niegdyś serialu „X-Files”, nigdy nie cierpiał na brak kobiecej uwagi i nie zawsze był w stanie oprzeć się odwzajemnieniu. Oto zdjęcie ukochanej gwiazdy Hollywood, która uczyniła jego życie osobiste tak jasnym.

Kariera Davida Duchovnego, która podbiła setki, a nawet tysiące kobiecych serc, zaczęła się od reklamy piwa, dzięki której po raz pierwszy zwrócił swój wzrok na siebie. Aktor szybko poleciał po drabinie kariery, w towarzystwie hałaśliwych przyjęć i licznych krótkoterminowych połączeń, o których mógł napisać całą książkę. Według samego Duchovnego cierpi na uzależnienie seksualne i nie może nic z tym zrobić, więc długotrwałe związki i więzi małżeńskie zawsze były prawdziwym sprawdzianem dla jego połowy.

Herbata Leoni

Po raz pierwszy aktor związał węzeł w 1997 roku z aktorką Tea Leoni, znaną z fotografowania na obrazach „Zabawa z Dickiem i Jane zabawy”, „Człowiek z rodziny”, „Park jurajski 3” i wiele innych. David w czasie małżeństwa miał 30 lat, a dwa lata później para miała córkę o imieniu Madeline, aw 2002 roku światło aktora ujrzał syn aktora o nazwisku Kid Miller. Działający związek był daleki od ideału, a para rozpadła się 11 lat później z powodu zdiagnozowanej choroby Duchovna.

Publicznie przyznał, że cierpi na hiperseksualność i nie może przegapić ani jednej spódnicy. Po długim okresie rehabilitacji z powodu choroby psychicznej David wrócił do rodziny i mieszkał z Theą jeszcze przez kilka lat, aw 2014 r. Para oficjalnie zakończyła związek. Po rozwiązaniu małżeństwa były małżonek aktora skomentował incydent: „10 lat życia rodzinnego i 10 lat pracy w Hollywood to 50 lat normalnego życia”.

Cheryl Lee

Od pewnego czasu Duchovny łączy się z aktorką Cheryl Lee. Ich związek był krótki, ale raczej namiętny i bogaty w emocje. Kilka lat po rozpadzie Cheryl wzięła udział w kręceniu jednego z odcinków erotycznej serii The Diaries of the Red Shoe, gdzie jej były chłopak stał się partnerem na scenie pikantnej. Sama aktorka przyznała, że ​​nigdy nie byłaby w stanie zagrać w podobnej scenie, gdyby jej partnerem nie był David.

Jeździec Winona

Plotki o powieści słynnej hollywoodzkiej aktorki i Davida wciąż są omawiane przez fanów obu gwiazd. Para często pojawia się razem przed obiektywami aparatu, ale zawsze zaprzeczają możliwości związków, wzmacniając to faktem, że nie chcą, aby ich życie osobiste pokrywało się z pracą. Ale prasa była niewzruszona i przypisywała Winonie i paniom krótki romans. Czy naprawdę był znany tylko tym dwóm.

Jillian anderson

Związek z koleżanką przy kręceniu „The Secret Materials” Gillian Anderson wydawał się być w błędzie. Pomimo twierdzeń Duchovnego, że nie lubi mieszać pracy z życiem osobistym, aktor nie mógł się oprzeć, być może nie pracował w przypadku Rydera. Gillian, która jest otwartą lesbijką, jest tak przywiązana do swojego partnera w serialu, że przez jakiś czas pozwalała się pojawiać w jego życiu i człowiekowi. Fani oglądali powieść tej niezwykłej pary z wielkim zainteresowaniem, choć nie na długo - pasja aktorów zanikła tak szybko, jak się zapaliła.

Perry Reeves

Perry Reeves brał również udział w kręceniu głównej serii w życiu aktora, wcielając się w rolę żeńskiego wampira, obrócił powieść z bohaterem Davidem. Jak to często bywa, relacje bohaterów płynnie płyną w rzeczywistość. Jednak połączenie, zgodnie z tradycją Duchovny, było ulotne i nie prowadziło do niczego poważnego.

Pendleberry Monique

W 58 roku życia David zaczął przypisywać romans 24-letniej Monique Pendleberry. Różnica, ponad dwukrotnie, nie przeszkadzała parze. Po raz pierwszy paparazzi złapali parę przy wejściu do popularnej restauracji w Vancouver. Potem zostali złapani na lunch w Brentwood.

Oczywiście partnerem w życiu hollywoodzkiego zdobywcy kobiecych serc było znacznie więcej, ale Dawid bardzo rzadko nabierał poważnego związku. Być może aktor nadal będzie w stanie się uspokoić.

Obejrzyj film: Więcej niż słowa David Duchovny, Louder than Words cały film lektor PL (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send