Moda

Kobiety Ivara Kalnins: od prostytutek po szczęśliwe małżeństwo

Pin
Send
Share
Send
Send


Ivar Kalnins to popularny sowiecki aktor, urodzony w Rydze w 1948 roku w prostej rodzinie. W miarę upływu czasu młody Ivar wybrał swoją drogę życiową i ostatecznie zdecydował się na zawód aktora, który, jak wiesz, zawsze miał niesamowitą popularność wśród kobiet.

Ilga

Po raz pierwszy aktor poczuł smak życia rodzinnego dość wcześnie, mając 22 lata. Jego ukochaną była dziewczyna o imieniu Ilga, którą młody człowiek, który wówczas zajmował się muzyką, spotkał podczas koncertu na ulicy w mieście. Kalnins ustawił sprzęt ze swoją grupą i rozgrzał się przed występem, kiedy zobaczył swoją przyszłą ukochaną wśród publiczności.

Kilka miesięcy później Łotysz złożył dziewczynie propozycję poślubienia go, na co odpowiedziała za zgodą. Kalninsowi nie przeszkadzało niezadowolenie rodziców, którzy byli przekonani, że ich syn spieszy się, a wczesne małżeństwo nie było najlepszym sposobem na życie ich chłopca. Nie lubili Ilgi - ich rodzice chcieli zobaczyć cichą i spokojną synową, a kochanie ich syna było zbyt wesołe, wesołe i nie pasowało do ich standardów.

Związek Ivara okazał się korzystny: pojawiły się dwie córki, którym nadano imiona Helena i Una. Minęły lata, uczucia zniknęły, a po 20 latach życia małżeńskiego para zdała sobie sprawę, że po ich miłości praktycznie nie pozostało nic i nie było sensu być razem. Rozstanie było spokojne i wszyscy wyruszyli w swoją własną podróż.

Aurelia Anuzhite

Po rozwodzie Kalninsa i jego byłej żony, mijał rok, aktor pogrążył się w pracy i pewnego pięknego dnia na planie filmu „Sekrety rodziny de Granshan” spotkał uroczą młodą kobietę o imieniu Aurelia Anugita. Przez przypadek bohaterowie aktorów byli zaangażowani w romantyczne sceny, które były dość mocno przedstawione Ivarowi i Aurelii. Para ekranowa starała się jak najlepiej, przyzwyczaiła do roli i zagrała miłość na planie, a kiedy się skończyły, uczucia przeniosły się do prawdziwego życia. Dziewczyna nie martwiła się różnicą wieku, a także jej kochankiem - ojcem dwójki dzieci.

Wkrótce odbył się ślub, którego budżet był wówczas niezwykły. Ivar nie oszczędził nic dla swojej narzeczonej i zagrał dla niej każdą zachciankę, zaaranżował prawdziwą bajkę dla Anuzhite. Dziewczyna w odpowiedzi dała aktorowi syna o imieniu Mikus. Jednocześnie małżeństwo pary było dość trudne: wzajemna zdrada, oskarżenia i skandale, które doprowadziły do ​​separacji na poziomie 7 lat.

Laura Bouzniece

Po ślubie z Aurelia Ivar zdecydował, że droga do urzędu stanu cywilnego jest dla niego zamknięta i nie chce już życia rodzinnego. W życiu aktora było miejsce na przelotne romanse, a nawet prostytutki, a kiedy Kalnyns został zapytany w wywiadzie o jego związki z przedstawicielami najstarszego zawodu, aktor powiedział, że nie widzi w tym nic złego: dlaczego nie zadzwonić do dziewczyny?

Czas mijał, mężczyzna brał udział w różnych wydarzeniach i przyjęciach, z których jeden poznał młodą Laurę Magazniece, która, jak powiedział Kalnins, była jak Mona Lisa, która przyciągała jego uwagę. Przyszła para poznała się, ale artysta nie wymusił wydarzenia i nie spieszył się, by zanurzyć się w puli miłości. Ivar i jego nowa dziewczyna spędzili dużo czasu w generalnym towarzystwie i dopiero wtedy pozwolili sobie na związek. By the way, byli dość pragmatyczni, bez zbędnych romansów i pięknych gestów.

Ślub, o którym praktycznie nie było informacji w prasie, był także skromny i cichy. Nowa żona Ivara stała się dokładnie tą, której szukał, i zamieniła swoje życie w wygodne życie z ciepłą i przyjemną atmosferą. Wkrótce urodziła artystkę dwóch kolejnych córek Vivien i Louise.

Pomimo tego, że prasa często rzuca plotki o zdradzie Ivara i różnych intrygach z boku, Laura zaprzecza wszystkiemu i wierzy w lojalność męża.

Obejrzyj film: Zaproponowali im czworokąt. Jak zareagowali na ten pomysł? Ukryta Prawda odc. 763 (Styczeń 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send