Moda

Bez smaku stroje Mariah Carey: piosenkarka utknęła w latach 90-tych

Pin
Send
Share
Send
Send


Mariah Carey - właścicielka mocnego głosu, piosenkarka pop i jeden z wielu symboli seksu lat 90-tych. Preferencje smakowe artysty, mimo upływu czasu, nie mogły przekroczyć progu zero, dlatego często jest krytykowana przez fanów i subskrybentów. Carey doświadcza wyraźnego pragnienia na cyrkonie, wysokie obcasy i mini, i najwyraźniej nie zrezygnuje z tego. Oto kilka strojów piosenkarki, które według fanów stały się najgorszymi z tych, które ostatnio pojawiły się na Mariah.

Bez smaku sznurowanie w połączeniu ze stylem podkreślającym wady postaci stało się modnym zdaniem dla kobiety, a także wywołało lawinę negatywów w komentarzach.

Wśród dzisiejszych młodych gwiazd trendem są najbardziej otwarte sukienki, które nie ukrywają figury i są szczerze seksowne. Carey najwyraźniej postanowił pójść za młodzieńcem, tylko zapomniała, że ​​nie ma już 18 lat.

Ta sukienka, bardziej jak peniuar, również nie była pozbawiona negatywnego odzewu ze strony opinii publicznej - uważano ją za wulgarną na wieczorny wygląd.

To samo można powiedzieć o tym łuku piosenkarki - szpilkach, rajstopach z siateczki i obcisłej sukience.

Dziwne legginsy Mariah to legginsy, które często łączy z wysokimi ćwiekami, a tym razem także z platformą. Abonenci czule nazwali te buty „kopytami”.

Kombinacja koronkowej bielizny ze skórzaną kurtką i spodniami również okazała się wątpliwa. Buty tym razem zrobiły się mniej - górna część obrazu wzięła na to największy ciężar.

Skóra znowu? Pończochy na rajstopy? Wydaje się, że piosenkarz pomylił wydarzenia towarzyskie i wieczorne występy w kabarecie.

Wizerunek drapieżnika, który często przymierzał Mariah, tym razem nie znalazł swojego miejsca w połączeniu z nadmiernym brokatem i siateczkowymi rajstopami. „Vulgar!”, - krzyczeli abonenci.

Kolejna krótka sukienka z rozcięciem i dużą ilością kryształków, w połączeniu z futrem, nie daje wykonawcy blasku i wygląda ekscentrycznie. Dostałem też buty piosenkarki z otwartym nosem, noszone na błyszczących rajstopach.

Nieudany strój, perspektywa i szczerze mówiąc rajstopy - Carey dużo wie, jak zepsuć wygląd jego nóg, co w komentarzach nazwano kiełbaskami.

Wbrew radom stylistów piosenkarz woli włączać do swojego wizerunku rzeczy z logo drogich marek. Niestety dla Mariah współczesne trendy tego nie popierają.

Obraz wszystkich blvck, które wzięły swoją nazwę od angielskiej frazy cały czarny, artysta również zdołał się zepsuć. Tym razem sprawcami były lamparty. Tak, a ciasny garnitur wygląda obrzydliwie, podkreślając obszary problemowe.

Jedna z ostatnich kwestii dla Carey również okazała się porażką - kolejna genialna sukienka z lat 90., futra i rajstopy, noszone pod sandałami. Wszystko to nie było postrzegane przez fanów z należytą aprobatą.

Rzeczy osiągnęły punkt, w którym piosenkarz zdołał zepsuć nawet swój strój na Dzień Wszystkich Świętych - wizerunek panny młodej wyszedł z Marią niezwykle niefortunną.

Fani przez długi czas zastanawiali się, co sprawiło, że kobieta nosi ciasne ciemne rajstopy pod tą sukienką. Niestety, nie znaleźli odpowiedzi.

W przeciwieństwie do wielu innych strojów piosenkarki, tej sukni nie można nazwać porażką, chyba że oczywiście uwzględnimy okropny kształt dekoltu, który zdecydowanie psuje wygląd biustu Mariah.

Jednym z nowoczesnych trendów są marki sportowe. Ta sukienka adidas mogłaby wyglądać dobrze na Carey, gdyby nie była wystarczająco kompletna dla wielu bioder.

Wygląda na to, że aby pójść na siłownię, potrzebujesz trochę innych ubrań i butów. Być może piosenkarz tak nie myśli, powodując śmiech swoich abonentów.

Obfitość dżetów, siatek i nadmiernego połysku to wszystkie standardowe atrybuty stroju Careya.

Ostatni fani zdjęć musieliby po prostu wyjść bez komentarzy, ale po prostu nie mogli przejść obok apogeum wulgarności.

Być może każdy ze strojów piosenkarza jest na swój sposób dobry - każdy ma inny gust. Ale z pozycji nowoczesnej mody Mariah wciąż jest gdzieś w latach 90. i często sprawia, że ​​Haiter jest zadowolony z jej wyglądu.

Obejrzyj film: Mariah Carey's All I Want for Christmas Is You (Czerwiec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send