Moda

Najgorsze stroje Fergie: ukrywanie zasług i podkreślanie wad

Pin
Send
Share
Send
Send


Fergie to amerykańska piosenkarka, była wokalistka grupy Black Eyed Peas, która podbiła muzyczny Olympus. Dziewczyna, która podbiła serca milionów fanów w środku zera, kiedyś była marzeniem wielu mężczyzn - wspaniała postać, przyjemny głos i piękne stroje wykonali swoją pracę. Ale w miarę upływu czasu Fergie wyszła za mąż w 2009 r., A cztery lata później urodziła syna, który nie mógł się tylko zastanowić nad jej pyszną postacią.

Tak wyglądała Fergie na początku swojej kariery.

I wszystko będzie dobrze, ale piosenkarz, jak się wydaje, nie zauważył tego i nadal używa strojów w swoich obrazach, podkreślając szczegóły ciała, które uległy zmianom, zamiast je ukrywać. W każdym razie rozważmy jej fanów i subskrybentów w sieciach społecznościowych.

Na przykład dla fanów nie jest jasne, dlaczego piosenkarz schował koszulkę, ponieważ sprawia, że ​​wygląda jeszcze pełniej.

Oczywiście wśród komentatorów i tych, którzy wierzą, że piosenkarz nie może nosić krótkich spodenek z powodu obszernych bioder.

Pomimo tego, że to zdjęcie zostało zrobione przed ciążą, szare dżinsy i kardigan zdecydowanie nadają sylwetce Fergie wizualny akcent.

Już na miejscu nie próbowała też chować się za obszernymi ubraniami, a nawet nosiła obcisłe sukienki.

Warto chwalić wokalistkę - udało jej się uzyskać dobrą kondycję po porodzie w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. Fergie przyznaje, że było to dość trudne zadanie i nie chciała już więcej rodzić.

Teraz była solistka Black Eyed Peas w końcu nabrała kształtu, a dla jej wieku i budowy ciała wygląda bardzo godnie pomimo wszystkich krytyków.

W dobie kultu wyglądu i sieci społecznościowych społeczeństwo nie wybacza gwiazdom nawet najmniejszych błędów, chętnie dyskutując o każdej wadzie. Tematem takich dyskusji była Fergie, która pomimo ataków i ściągania nie wahała się ubrać i tak jak chciała, co z pewnością zasługuje na szacunek, a także jej przemianę po porodzie.

Prawdą jest, że w jej obrazach wciąż brakowało rozluźnienia. Na przykład tutaj jest zdjęcie stycznia tego roku.

Ale gdy chodzi z dziećmi, nawet młodsza Scarlett Johansson może sobie pozwolić na wygląd.

Aktorka z pewnością może być dobrym przykładem dla wszystkich tych, którzy martwią się o te dodatkowe kilogramy, i zainspirować ludzi do zaakceptowania siebie takimi, jakimi są, ponieważ tylko osiągnięcie harmonii ze sobą może zmienić kierunek, w którym ci ludzie chcą.

Obejrzyj film: Dorota Wellman o współczesnym męstwie: "To bzdura, że mężczyźni nie lubią silnych kobiet, że się. . (Sierpień 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send