Moda

Nieudane stroje Seleny Gomez: modne slipy z hollywoodzkiego piękna

Selena Gomez jest popularną piosenkarką, której liczba subskrybentów w instagramie sięga 145 milionów. Zazwyczaj każdy z obrazów dziewczyny staje się hitem. Główny sekret młodej aktorki w prostocie - prawie każdy abonent może powtórzyć swój łuk. Jednocześnie ubrania Seleny są zawsze stylowe i doskonale nadają się dla samej piosenkarki, ale nawet tacy mistrzowie mają błędy, a Gomez nie jest wyjątkiem.

Podobnie jak wiele innych gwiazd, dziewczyna nie zawsze udaje się publicznie pojawić w idealnej formie, którą paparazzi natychmiast wykorzystują, rozpowszechniając gwiazdy w Internecie.

Wiele strojów Seleny jest naprawdę kontrowersyjnych, ale szczerze mówiąc nie są wśród nich straszne. Abonenci, przyzwyczajeni do idealnego typu swojego idola, nie myślą tak i zauważają każdy niezbyt udany strój.

Wysoki pasek ustawiony przez aktorkę nauczył fanów na lepsze, za co sama Selena płaci teraz cenę, czytając krytykę na swoich portalach społecznościowych. Na przykład abonenci w ogóle nie oceniali tego obrazu.

Mam genialną złotą sukienkę. W przypadku podobnych zachcianek na błyszczące elementy w ubraniach wielokrotnie karcili inne gwiazdy, na przykład Shakirę.

Kilka innych rzeczy z garderoby Gomeza nie zostało docenionych.

Selena spotkała się z syndromem wysokich oczekiwań. Młoda aktorka tak często zdumiała swoich fanów swoim nienagannym wyglądem, złożonym z prostych, ale eleganckich rzeczy, że zaczęli brać to za pewnik, negatywnie postrzegając każdą małą rzecz, która wypada ze zwykłych sposobów. Jest mało prawdopodobne, że dziewczyna jest bardzo zaniepokojona taką krytyką, ponieważ jest dużo więcej entuzjastycznych recenzji na temat jej udanych wydawnictw.

Obejrzyj film: Wpadki na scenie, Justin Bieber, Ariana Grande (Luty 2020).

Загрузка...