Moda

Brytyjski łamacz serca na polowaniu: życie osobiste Orlando Blooma

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiek charyzmatycznego brytyjskiego Orlando Blooma, znanego z roli Legolasa w trylogii Władca Pierścieni, a także wielu innych filmów, przekroczył już 40, ale nie przeszkadza to hollywoodzkiemu uwodzicielowi w osiągnięciu sukcesu w życiu prywatnym wśród żeńskiej połowy ludzkości.

Orlando, jak większość znanych aktorów, zawsze cieszył się niezwykłym sukcesem z kobietami. Naturalny urok, w połączeniu z popularnością i talentem, nie mógł zawieść, aby przyciągnąć nowe i nowe ofiary do sieci miłości hollywoodzkiego smoothie. Sam Orlando nie jest zakłopotany pogłoskami o tłumie swoich koleżanek - aktor nie poświęca zbyt wiele uwagi plotkom i stara się odebrać z życia wszystko, czego chce.

Sienna młynarka

W 2001 roku, kiedy kariera obu aktorów była w powijakach, rozpoczął się krótki romans między Orlando i Sienną Miller, modelem roboczym. Poważny związek nie powstał ze względu na różne poglądy kochanków, ale, co ciekawe, kilka lat później los sprowadziłby parę z powrotem po rozstaniu z partnerami. Sprawa znów będzie trwać bardzo krótko, a Bloom i Miller rozstają się całkowicie i nieodwołalnie.

Kate bosworth

Ta aktorka o zadziwiających oczach o różnych kolorach była dziewczyną Orlando przez cztery długie lata. Para poznała trylogię Władca Pierścieni - spotkanie odbyło się na premierze drugiej części. Zabawnym faktem jest to, że zerwali, nie bez udziału pracy Tolkiena - ukochana Kate zagrała z Seanem Beanem, jego partnerem na planie, grając rolę Boromira.

Naomi Harris

Pomimo przekonującej gry o miłości z Keirą Knightley na planie „Piraci z Karaibów” uwaga Blooma przyciągnęła zupełnie inną aktorkę. Była czarną rodaczką Orlando - Naomi Harris. Aktorzy rozpoczęli krótki romans, który zakończył się po kilku datach.

Penelope Cruz

Przed ślubem z Javierem Bardemem Penelope Cruz uwiodła więcej niż jednego hollywoodzkiego aktora. Nie umknęło jej urokowi i Orlando Bloomowi, pogłoskom o romansie, z którego pełzały gazety i czasopisma. Powodem takiego zamieszania było wspólne pojawienie się pary w jednym z nocnych klubów w Los Angeles. Było to jednorazowe spotkanie lub aktorzy ukryli krótką powieść, jest im znana tylko.

Kirsten dunst

Znajomość Kirsten wydarzyła się na planie melodramatu „Elizabethtown”. W przeciwieństwie do tego, że aktorzy mieli wspólną scenę łóżkową, powieść między Dunstem i Bloomem nie wyszła, ale rok po premierze filmu zostali przyłapani na całowaniu się w jednym z hoteli w Hollywood. Nie wiadomo, jak długo trwał ich związek.

Jessica bil

Przelotny romans Blooma z Jessicą Beal sięga 2008 roku. Para spotkała się na jednym z wydarzeń towarzyskich i spędziła w towarzystwie kilka przyjemnych wieczorów, na których wszystko się skończyło.

Eva Green

Eva Green została partnerem Blooma w królestwie nieba. Jak to często bywa, uczucia bohaterów płynnie przechodziły w prawdziwe życie, które trwało dość długo.

Miranda Kerr

Główną kobietą w życiu Orlando Blooma w tym czasie był model australijski. Udało jej się zostać z aktorem przez około sześć lat, aby zostać jego żoną i matką jego pierwszego dziecka. Mimo to w 2013 r. Para zerwała się, robiąc to spokojnie i bez skandali, i wymieniła obietnice wzajemnego wspierania się i wychowywania syna.

Liv tyler

Powieść Orlando Blooma ze swoim wieloletnim przyjacielem Liv Tyler była naprawdę nieoczekiwana dla prasy i dla całego świata. Para zdążyła się zaprzyjaźnić podczas kręcenia filmu „Władca pierścieni”, a kilka lat później paparazzi zobaczyli ich podczas wizyty w teatrach i restauracjach, aktywnie promując pomysł powieści. Czy było coś między dwoma długoletnimi przyjaciółmi, czy też cała wspólna rozrywka była tylko przyjacielem? Aktorzy nie przedstawili żadnych uwag na ten temat.

Kondola Rashad

W 2013 roku hollywoodzka amatorka spotkała się ze swoim kolegą podczas kręcenia spektaklu „Romeo i Julia” Condola Rashad. Zgodnie ze starą tradycją, uczucia bohaterów zostały wywiezione na zewnątrz zestawu i dały sobie wolną rękę w prawdziwym życiu. Sprawa nie trwała długo, a Bloom ponownie wypłynął na bezpłatne pływanie.

Katy perry

Z ekstrawaganckim piosenkarzem Bloom wielokrotnie krzyżował się na różnych imprezach towarzyskich, ale nigdy nie komunikował się z nią ściśle. Sam zakłopotany Orlando twierdzi, że w czasie jego znajomości nie był nawet świadomy twórczych działań swojej przyszłej pasji. W 2013 r. Podczas jednego z wieczorów charytatywnych odbyło się ich pierwsze spotkanie, ale w tym momencie aktor miał romans z Condolą Rashad i nic dobrego nie pochodziło z randek. Ale trzy lata później, podczas prezentacji Złotego Globu między piosenkarzem a Orlando, wybuchła iskra - flirtowali i pili razem.

Miesiąc później spotkali się ponownie i stało się to w loży VIP na koncercie Adela w Los Angeles, gdzie para zapalająca tańczyła i śpiewała wraz z wykonawcą, po czym opuściła wydarzenie, co stało się doniosłe. Pomimo faktu, że Katie i Bloom starały się unikać rozgłosu ich związku, denerwujące paparazzi zadowolili fanów nowymi i nowymi wspólnymi migawkami. W 2016 roku odwiedzili wspólnie popularny festiwal o nazwie Coachella, na którym para otwarcie demonstrowała swoje uczucia.

Pod koniec jesieni 2016 roku w prasie rozeszły się pogłoski o rozstaniu piosenkarza i aktora, ale szybko je rozwiały, pojawiając się razem na przyjęciu UNICEF. Separacja nastąpiła nieco później - wiosną 2017 roku. Aby wyprzedzić różne pogłoski i spekulacje, oficjalni przedstawiciele Bloom i Perry opublikowali informacje, które para sprzedała, niż zszokowani fani, którzy już czekali na ślub swoich idoli. Pod koniec lata kochankowie wciąż zastanawiali się nad swoimi poglądami i ponownie się spotkali, a na jednym z ich koncertów w 2018 roku Katie wyznała miłość do Orlando ze sceny i wykonała piosenkę na jego cześć.

W przeciwieństwie do różnych plotek i spekulacji, Katy Perry i Orlando Bloom są nadal razem, a sama piosenkarka twierdzi, że ich związek jest bardzo poważny i jest szczęśliwa. Czy jest para, która czeka na ślub i uzupełnienie w rodzinie? Być może świat dowie się o tym w 2019 roku.

Obejrzyj film: SIGI ROJBER :P WIEDŹMIN 3 DZIKI GON ZŁE WYBORY E22 (Może 2021).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send