Moda

Nieudane stroje Nadieżdy Kadyshevy: niepowtarzalny styl lub brak smaku?

Solista zespołu Golden Ring zawsze zachwycał fanów zapierającymi dech w piersiach strojami, które z roku na rok stają się coraz bardziej ekstrawaganckie. Wygląda na to, że wiele osób czeka na występy Nadieżdy Kadyshevy nie tylko w wykonaniu ich ulubionych piosenek, ale także po to, by zobaczyć, jaki rodzaj sukni piosenkarz może jeszcze raz zaimponować. Jednak wśród wielu strojów są nieudane. Szalone style, kombinacje kolorów i mnóstwo dodatków zaskoczy nawet zepsutego widza.

Sukienka z dużą ilością elementów dekoracyjnych dosłownie tnie oczy - podczas występów kamienie szlachetne w promieniach reflektorów świecą tak jasno, że niektórzy widzowie skarżą się na dyskomfort podczas oglądania programu koncertowego.

Ta sukienka nie wyglądałaby tak dziwnie bez fioletowej frędzli jako wystrój, ale Hope docenia zbyt małe szczegóły w swoich strojach.

Bujna czerwona sukienka również wyglądałaby lepiej bez obfitości elementów dekoracyjnych, ale wykonawca wie lepiej, niż chce zaimponować wyrafinowanemu widzowi.

W przeciwieństwie do poprzednich, ta lazurowa sukienka wygląda mniej oburzająco, ale nawet w niej widz może zauważyć szczerą miłość wykonawcy do drobnych szczegółów.

Sukienka umiejętnie inkrustowana mnóstwem kamieni szlachetnych zostanie zapamiętana przez każdego gościa zespołu Golden Ring. Ktoś uważa go, jak wszystkie poprzednie, za nieudane, ale Kadysheva nadal broni swoich tradycji w kostiumach scenicznych.

Ta sukienka nie jest tak przepełniona szczegółami, ale nadal pozostaje w ulubionym, skandalicznym stylu Nadieżdy Kadyshevy.

W przeciwieństwie do jej zamiłowania do ubierania strojów, są chwile, kiedy piosenkarka oddala się od swojego zwykłego stylu, ale jej wizerunek wciąż pozostaje chwytliwy i niezapomniany.

Korzystne połączenie kolorów tej sukienki odwraca się od jego pretensjonalności, ale wciąż jest zaprojektowany w korporacyjnym stylu Kadyshevy - wielu elementów, jasności i wyrafinowania.

Tym razem piosenkarka przeszła w pastelowe odcienie, ale nie przestała zadziwiać fanów stylem sukienek.

W tym garniturze wszystko jest splecione: dużo biżuterii, fantazyjny kształt i raczej dziwne kolory. Fani i po prostu ciekawe osobowości ze względu na swoją paletę kolorów nazwali tę sukienkę „łososiem z sałatką”.

Nie każdy artysta, pomimo kłujących żartów i śmieszności, był w stanie przez wiele lat wytrzymać własny wizerunek i styl sukienek koncertowych, dla których Nadieżda Kadysheva jest bezwarunkowo godna szacunku.

Obejrzyj film: Co się dzieje z twoim ciałem, gdy trochę przytyjesz? (Luty 2020).

Загрузка...