Moda

Życie osobiste Seana Penna: blondynki wolą nie tylko panów

Sean Penn to słynny hollywoodzki awanturnik o charakterze podobnym do bomby zegarowej. Zaczął związek z wieloma hollywoodzkimi blondynkami. Większość z nich jest znana opinii publicznej nawet bardziej niż on sam.

Aktor zawsze dawał pierwszeństwo dziewczętom o blond włosach, które w kilka minut mogły odwrócić głowę do uroczej kobiety. Hollywoodzka kobieciarz, która oprócz aktorstwa zajmuje się reżyserią i polityką, jest widziana w powiązaniach z wieloma kobietami, w tym nawet z tak dużymi nazwiskami jak Madonna i Charlize Theron.

Madonna

Uznana królowa popu spotkała Shawna w 1985 roku na planie niezbyt udanego filmu „Szanghaj niespodzianka”. Na pierwszy rzut oka Penn i Madonna byli zafascynowani sobą. Ekstrawagancki aktor raz nawet rzucił się w pięści na irytujących paparazzich, którzy ingerowali w śpiewaka, i dlatego został aresztowany. Madonna poświęciła mu także cały album muzyczny.

Skandaliczna para zagrała na weselu zaledwie kilka miesięcy po aresztowaniu Seana. Podczas ceremonii zaślubin Penn zorganizował ostrzał helikoptera z dziennikarzami próbującymi zdobyć rzadkie zdjęcia z tego wydarzenia.

Trudna natura aktora wielokrotnie manifestowała się w jego związku z Madonną. Mężczyzna był zazdrosny o swoją żonę, organizując walki pięściowe ze wszystkimi, którzy jego zdaniem zagrozili małżeństwu. Ekstremalne zjednoczenie istniało przez około cztery lata i składało się z licznych skandali, pijackich walk i gorących pojednań.

W 1989 roku Madonna napisała oświadczenie do policji u męża, że ​​pobił ją podczas kolejnego ataku zazdrości, wiążąc ją wcześniej z krzesłem. Ale w ostatniej chwili porzuciła zarzuty, żeby nie wysyłać Penna do więzienia na kilka lat. Zamiast tego para rozwiodła się, a agresywnemu aktorowi zabroniono pojawiać się obok byłej żony w promieniu kilkuset metrów.

Obecnie zakaz nie jest już ważny, a byli małżonkowie czasami krzyżują się na różnych przyjęciach. Wiele lat po rozwodzie piosenkarz przyznał, że aktor był miłością jej życia, a gdyby nie jego zachowanie, to być może mogliby żyć razem do końca swoich dni.

Robin Wright

Relacja hałaśliwej i hollywoodzkiej aktorki trwała ponad 20 lat, a 13 z nich żyło jako legalna rodzina. Spotkali się na początku lat 90. podczas kręcenia filmu „The State of Frenzy”.

Robin, znany publiczności za rolę w serialu telewizyjnym „Santa Barbara”, natychmiast rozpalił ogień miłości w sercu aktora-bully. W ciągu kilku lat para miała dwoje dzieci, córkę Dylana i syna Hoppera, aw 1996 r. Wzięli ślub. Po oficjalnej rejestracji związku musieli się przenieść, ponieważ Sean miał poważne problemy z dziennikarzami. Północna Kalifornia była nowym domem dla rodziny Penn.

Kariera Robin stopniowo podupada. Większość wolnego czasu spędziła w towarzystwie męża i dzieci, co nie mówi o Seanie. Jej mąż pracował z mocą i głównie w swojej karierze politycznej i aktorskiej. Podczas Oscarów w 2009 r. Penn nawet nie wspomniał o swojej żonie w przemówieniu z podziękowaniem.

Jak się później okazało, mężczyzna długo zdradzał Robina. Kobieta, dowiedziawszy się o tym wszystkim z prasy, złożyła wniosek o rozwód w 2010 roku. Obrażony zerwaniem, Penn powiedział dziennikarzom, że Wright nigdy go nie kochał, a jeśli z jej strony były jakieś uczucia, nigdy ich nie czuł.

Te słowa awanturnika bardzo obrażały kobietę, która przez 20 lat znosiła wszystkie wybryki męża, ale nie rzucała w niego błotem. Robin wznowiła karierę aktorską i odegrała rolę w odnoszącym sukcesy serialu telewizyjnym „House of Cards”. Syn pary po rozwodzie został ze swoim ojcem. Ale gdy Hopper został ranny podczas jazdy na deskorolce, Sean postanowił wysłać go do matki.

Petra Nemtsov

Wciąż poślubiony Robinowi, Penn miał romans z czeską modelką Petrą Nemtsovą, która podobnie jak skandaliczny aktor lubiła miłość. Para poleciała razem na Haiti po jednym z wielkich trzęsień ziemi i pojawiła się na różnych imprezach.

Ze względu na to, że Penn był żonaty, modelka nie mogła kontynuować z nim relacji, a oni musieli się rozejść. Ale po rozwodzie z Wrightem para powróciła do związku. Aktor z towarzyszem został zauważony w Cannes podczas festiwalu filmowego, a później podróżował z nią do Meksyku na wspólne wakacje.

Scarlett Johannson

Aktorka, która przez 26 lat była pod Penn, nawiązała z nim romans w 2011 roku. Stało się to na planie filmu „Kupiliśmy zoo”, podczas którego para ukrywała swoje połączenie w każdy możliwy sposób. Ale irytującym dziennikarzom udało się dotrzeć do sedna prawdy i ujawnić ich związek, fotografując kochanków w jednej z restauracji w Hollywood.

Później Penn i Johannson już otwarcie demonstrowali swój romans i pojawili się razem na weselu Jima Totha i Reese Witherspoon. Młoda Scarlett była zafascynowana buntowniczą postacią Seana, graniczącą z jego imponującym hobby. Z czasem para zaczęła mieszkać razem, ale rozpadła się po sześciu miesiącach. Sean, w przeciwieństwie do swojego wielbiciela, nie uważał tej powieści za coś poważnego.

Charlize Theron

Bliżej początku 2014 roku wszechobecni paparazzi byli w stanie uchwycić hollywoodzkiego aktora na Hawajach w towarzystwie nowego wielbiciela - Charlize Theron. Biorąc pod uwagę pobożny obraz pań, wiele osób było naprawdę zaskoczonych, że zwróciła uwagę na tak skandaliczną osobę.

Wbrew obawom fanów relacja tej pary okazała się bardzo spokojna i po pewnym czasie weszła w wspólne życie. Charlize, będąc samotną matką adoptowanego dziecka, stała się doskonałą parą dla Seana, który widział dużo i był dość zmęczony.

Życie Penna w nowym związku stało się ciche i wymierzone. Przyjął nawet syna swojego towarzysza, Jacksona. Jej postać przypominała byłą żonę aktora i mogła uspokoić jego gwałtowny temperament. Sean nawet rzucił palenie pod wpływem nowych relacji.

Sprawa trafiła na ślub, ale nigdy nie miała miejsca. Para rozpadła się podczas ogólnego zdjęcia w filmie „The Last Face”, który odbył się w Afryce. Ukochana Charlize, będąc reżyserem filmu, była po prostu nie do zniesienia. Ona, grając główną rolę, zobaczyła swojego potencjalnego małżonka z zupełnie innej strony, której nie lubiła. A wiadomość, że jej kochanek został zauważony w pokoju jednego z hoteli w Los Angeles w towarzystwie jakiejś dziewczyny, skłoniła aktorkę do położenia kresu.

Po tym, jak Charlize opuściła Penn w gorzkiej samotności, mężczyzna wielokrotnie próbował zdobyć serce ukochanej, ale żadna z prób nie zakończyła się niepowodzeniem. Aktor, próbując zapomnieć o nieszczęśliwej miłości, szuka pocieszenia u innych kobiet i próbuje nawiązać związek z aktorką Minką Kelly, ale dziewczyna nie jest w jego guście. Kanadyjski Emmanuel Voigier staje się kolejnym wybranym, ale nic z tego nie wynika.

Minka KellyEmmanuel Vojier

Angelina Jolie i Amber Heard

W połowie 2018 roku aktor okazał się częścią hollywoodzkiego wiru miłości, o którym nie rozmawiał tylko leniwy. Angelina i Sean byli wielokrotnie widziani razem i przypisywali im powieść. Ale były mąż Jolie jest jedną z dobrych przyjaciół Penn, jest mało prawdopodobne, że porywacz kobiecych serc zrobi taki krok. Sama aktorka upiera się, że ich komunikacja nie jest poza zasięgiem przyjaciół. Zauważa także brak gotowości do nowych relacji.

W tym samym czasie paparazzi złapali Penna flirtującego z byłą żoną Johnny'ego Deppa - Amber Heard. Para była widziana obejmując się, pijąc razem i słodko rozmawiając. Według przyjaciół Seana, może stracić głowę od blondynki o charakterze podobnym do jego byłych żon. Aktorzy nie dają żadnych oficjalnych komentarzy na temat ich związku, a to, czy spotkanie było wydarzeniem jednorazowym, czy też skutkowało czymś więcej, jest nieznane.

Leila George (D'Onofrio)

W 2016 roku paparazzi sfilmowali parę cieszących się sobą na jednej z plaż. Warto zauważyć, że Leila jest trochę młodsza od córki Penna, to znaczy różnica między nią a Seanem wynosi 32 lata.

W listopadzie 2018 roku Dailymail ogłosiła, że ​​nadal jest dziewczyną Seana. Dziewczyna wygląda świetnie, prawda?

Sean Penn, w średnim wieku, ale wciąż słaby, widział wiele kobiet w swoim życiu, od łagodnego i spokojnego do silnego. Teraz aktor, według zachodnich mediów, nadal jest z młodą blondynką, chociaż plotka głosi, że próbuje na wszystkie sposoby powrócić do jednego z tych pierwszych - czy to do Madonny, czy Robin. Nie ma żadnych zdjęć potwierdzających jedno lub drugie w mediach. Może awanturnik wkrótce dokona wyboru?